Екстракт броколі - Джерело природного індолу

Екстракт броколі - Джерело природного індолу

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Джерело природного індолу з яскраво вираженими протипухлинними, противірусними і антибактеріальними властивостями. Містить велику кількість органічного хрому, регулює рівень цукру в крові, сприяє прискоренню метаболізму і корекції ваги, нормалізує гормональний фон, знижує ризик розвитку гормонозалежних пухлин і папіломовірусною інфекцій.

 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з суцвіть брокколі.

Рекомендується як засіб профілактики пухлинних захворювань і гормональних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • гормонозалежні пухлини молочної залози, матки, яєчників, передміхурової залози;
 • міома матки, фіброміома;
 • фіброзно-кістозна мастопатія;
 • дисплазія шийки матки;
 • порушення менструального циклу;
 • передменструальний синдром;
 • клімактеричний синдром;
 • пізній клімакс;
 • ендометріоз;
 • синдром полікістозних яєчників;
 • безпліддя;
 • для зниження ризику гормональної терапії;
 • інтоксикації, в тому числі лікарські, алкогольні, харчові;
 • алергічні захворювання;
 • порушення функції печінки (гепатит, гепатоз);
 • папіломавірусна інфекція (папіломи, гострокінцеві кондиломи, респіраторний папіломатоз) - папіломатоз органів жіночої статевої сфери;
 • профілактика передчасного старіння.

Спосіб застосування та дози: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі на 100-200 мл води.

Лікувально-профілактичний курс: 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні.

Обсяг 100 мл.

Значення для організму:

Про чудодійні властивості брокколі говорять не тільки дієтологи і медики, а й інші фахівці. Британські вчені радять включати в свій раціон, щоб повернути здоров'я. Корисні властивості надають цьому овочу статус цілющого продукту. Яскраво виражені антибактеріальні та протипухлинні можливості демонструє з'єднання сульфорафан, найцінніший і активний антиоксидант, відкритий вченими з Університету Джона Хопкінса. Крім того, антиоксидантний ефект можливий через вміст в терапевтичних дозах вітаміну С (в 2,5 рази більше ніж у цитрусових), L-каротину, флавоноїдів, в тому числі кверцетину, а також глютатиона і лютеїну.

 • Брокколі - найпотужніший джерело хрому, який бере участь в регуляції рівня цукру в крові.

Завдяки широкому спектру біологічно-активних речовин, фіто екстракт вважається одним з кращих засобів, серед овочів, які забезпечують імунний захист, стабілізацію психіки, обмінні процеси в кісткової і сполучної тканини. Брокколі бере участь в білковому і вуглеводному обміні, формуванні епітеліальної тканини, за рахунок хлорофілу; благотворно впливає на склад крові, сприяє нормалізації артеріального тиску, зміцнення судин, знижує ризик втрати гостроти зору, розвитку катаракти. Особливо корисно включати активні добавку до раціону харчування в післяопераційний період, після офтальмологічних операцій на кришталику.

 • Загальновідомо застосування брокколі для нормалізації функції щитовидної залози, оскільки цей овоч містить велику кількість йоду; незамінний для корекції і зниження ваги, як засіб прискорює метаболізм і сприяє ефективному схудненню.

Дія екстракту на організм людини підтверджено науковими даними і практикою застосування в оздоровчих і лікувальних програмах. Найбільш ефективним вважається раціональне використання витяжки як засобу проти пухлин. Виявлений в витяжці унікальний ензим, що захищає від цілого ряду поширених форм раку, здатний забезпечити власну захист клітин від ультрафіолетових випромінювань, від пошкоджень викликаних широким спектром токсичних і канцерогенних речовин. Крім того, сульфорафан пригнічує активізацію проканцерогенов, сприяє видаленню пошкоджених і потенційно пухлинних клітин з циклу запрограмованого апоптозу і придушення запальних реакцій.

 • Експерименти показали, що витяжка містить максимальну кількість унікальних природних речовин, серед яких харчові індоли. Саме ці індол стали основою сучасних негормональних препаратів для лікування пухлин молочної залози, міом, раку грудей і шийки матки.

Екстракт містить велику кількість індольних з'єднань, в тому числі найдієвіший індол-3-карбінол, який активно захищає печінку від інтоксикації, запобігає утворенню в печінці канцерогенних метаболітів, естрогенів, сприяє нормалізації гормонального балансу, є найкращою профілактикою гормонозалежних пухлин молочних залоз і органів жіночої статевої сфери, захищає організм від новоутворень, блокуючи проростання судин в тканині пухлин. Під дією індолу-3-карбінолу - відбувається гальмування розвитку папіломатозу і виникнення папілломатозних утворень.

 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Не є лікарським засобом.

Юлия 2019-03-28 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

лекарство действительно помогает и быстро

Очень рада ,что открыла для себя это замечательное средство ! Я вылечила им мастопатию , ранее лечилась дорогостоящими разрекламированными гомеопатическими препаратами ,гормонами - ничего из этого не работало должным образом . Благодаря Баж Брокколи я забыла что такое постоянные боли в груди . Очень рекомендую попробовать ,у кого та же проблема ,что была у меня !

Відповідь адміністратора:

Спасибо Юлия! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Светлана 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогло от папилом

Благодаря Брокколи избавилась от папилом на коже.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Светлана! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, броколі, джерело, природного, індолу, активні, добавки