Натуральний антиоксидантний комплекс в пігулках

Натуральний антиоксидантний комплекс в пігулках

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 118.0
118.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Комплекс захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів, відновлює мікроциркуляцію крові в усьому організмі, нормалізує обмін речовин на клітинному рівні. Його найпотужніше антиоксидантну дію набагато перевищує рівень дії вітамінів А, С і Е. Має позитивний вплив при гіпертензії і серцевих аритміях. Крім того, препарат має протизапальну, протинабрякову, антигістамінну дію, знижує рівень холестерину і тромбоутворення, зменшує в'язкість крові.

  • Дигідрокверцетин - це натуральний засіб, що отримується з деревини сибірської модрини. Однією з його характерних особливостей є його велика антиоксидантна активність, завдяки якій ця речовина успішно бореться з вільними радикалами. Здатний регулювати процеси обміну на рівні мембран клітин і має сильний протиалергічний і протизапальний ефект.

Також покращує стан хрящової, кісткової і сполучної тканини, зміцнює дрібні і великі кровоносні судини, знижує рівень тригліцеридів і холестерину в крові, не допускає утворення тромбів. Речовина забезпечує захист шлунка і печінки від шкідливих впливів, стимулюючи відновлення слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки. Крім усього цього, він рекомендований для профілактики ракових і серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і хвороб мозку. Можна з упевненістю стверджувати, що навіть невелика кількість речовини в звичайному раціоні здатне забезпечити ефективну профілактику різних захворювань, в тому числі пухлинних і кістково-м'язових.

  • Дигідрокверцетин не допускає деформації і знищення клітин і тканинних мембран, допомагає зміцнювати стінки судин, покращуючи властивості крові і посилюючи кровообіг, знижує рівень холестерину і тригліцеридів. Прийом препарату покращує кровопостачання серця і помітно допомагає в запобіганні появи тромбів в судинах. Корисний при артеріальній гіпертензії, оскільки може швидко нормалізувати артеріальний тиск. Властивість покращувати кровообіг у судинах свідчить про те, що він може застосовуватися як препарат, який не допускає зростання дистрофічних і склеротичних захворювань очей, що допомагає поліпшити гостроту зору і зменшити ризик крововиливів у сітківку ока. А активний протизапальний ефект речовини гальмує розвиток практично будь-якого запалення, не допускаючи набряків.

Речовина відмінно допомагає при пневмонії, бронхітах, бронхіальній астмі і туберкульозі. Допомагає при лікуванні цирозу печінки, виводячи токсини з організму. Прийом препарату може реально полегшити стан організму при алергії, а також підвищити опірність до збудників алергії. Крім цього, здатний допомогти підвищити потенцію і відновити репродуктивну функцію, як жінок, так і чоловіків.

  • Арабіногалактан, також виділяють з сибірської модрини. Це дієтичне волокно, яке підтримує зростання корисних мікроорганізмів і збільшує утворення надзвичайно важливих для нормальної роботи кишечника коротко жирних кислот. Відмінний стимулятор імунної системи, він майже в 2 рази ефективніше ехінацеї збільшує утворення клітин імунітету.

Будучи джерелом розчинних дієтичних волокон, покращує живлення, всмоктування і збереження в здоровому стані шлунково-кишкового тракту. Біологічно активні полісахариди, до яких відноситися речовина, використовуються для лікування виразкової хвороби, виведення з організму солей важких металів і радіонуклідів.

  • Останні наукові дослідження показали високу ефективність Арабіногалактан спільно з дигидрокверцетина як потужне радиопротекторное засіб, який може застосовуватися в регіонах з несприятливою екологічною обстановкою.

Рекомендується:

  • для профілактики і попередження подальшого розвитку серцево-судинних захворювань;
  • для нейтралізації негативного впливу наслідків хіміотерапії;
  • для запобігання появ раку, хвороби Альцгеймера, атеросклерозу, захворювань шкіри та імунної системи, для профілактики старіння.

Склад: дигідрокверцетин - 9 мг, арабіногалактан - 0.1 мг.

  • Спосіб застосування: від 3 до 6 таблеток / капсул в день під час їжі. Приймати курсами по 1-2 місяці, 3-4 курси на рік.

Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем.

  • Упаковка: 80 пiг.
Илона 2018-11-01 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Натуральное и безопасное средство

У меня диагноз - артериальная гипертензия и мне почти все время необходимо принимать препараты для снижения давления, хоть мне и 36 лет. Конечно я пью только натуральные средства, такие как дигидрокверцетин, к примеру. Состояние улучшается при курсовом применении. Могу сказать, что это одно из самых эффективных средств из всех, что мне приходилось принимать.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Илона! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еліт, фарм, натуральний, антиоксидантний, комплекс, в, пігулках, антиоксидантний, комплекс