Антиоксидантний препарат - Інтернет аптека Фіто

Антиоксидантний препарат - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 74
74 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Антиоксидантний препарат - БАЖ "Горобина лісова" купити в аптеці Фіто. У горобини могутню антиоксидантну дію і багатий мінеральний склад. Саме тому плоди є одним з кращих дієтичних засобів для профілактики і лікування гіповітамінозів і мікроелементозів на тлі астенічних станів, синдрому «весняної і хронічної втоми».
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики серцево-судинних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба в комплексній терапії;
- захворювання печінки, холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів (ДЖВШ) за гіпокінетичним типом, жовчокам'яна хвороба;
- нефрит, пієлонефрит, гломерулонефрит, сечокам'яна хвороба;
- порушення менструального циклу, клімактеричний синдром, ранній клімакс;
- астенічні стани;
- імунодефіцитні стани;
- гіпо-, гіперфункція щитовидної залози;
- зниження гостроти зору;
- ожиріння, метаболічний синдром;
- цукровий діабет;
- ГРВІ, бронхіти, в тому числі обструктивні;
- диспепсичні розлади;
- алергія;
- похилий вік.
Форма випуску: біологічно активна рідина (БАЖ).
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів горобини звичайної.
Значення для організму.
Плоди горобини звичайної, в порівнянні з іншими ягодами (суниці, чорниці, вишні, черешні), є своєрідною «попелюшкою» і поступаються їм за смаковими якостями, але за лікувальними властивостями перевершують багато ягоди і фрукти.
Горький її смак обумовлений моноглікозідом парасорбіновую кислоти. Плоди містять глюкозу, фруктозу, сорбозу, органічні кислоти (яблучну, лимонну, винну, сорбінову), тритерпенові кислоти, якими визначаються антиатерогенні властивості, дубильні речовини, фенолкарбонові кислоти, вітаміни С, Р, В2, фолієву кислоту, каротиноїди (їх в горобині більше , ніж у моркві), катехіни, флавоноїди, з притаманними їм сосудоукрепляющіміі, антиатерогенні властивостями.
Зміст флавоноїдів (кверцетину, рутину, гіперозиду, кверцітрін, ізокверцітрін, ізорамнетін) в горобині настільки високо, що її можна розцінювати, як найбільш цінне і ефективне, серед сосудоукрепляющее засобів.
Наукові дані і лікарська практика застосування підтверджують успішне використання плодів при підвищеному холестерин, гіпертонічної хвороби. Препарати горобини достовірно знижують вміст ліпідів в печінці, підвищують резистентність судин до пошкоджень факторами. Цілком правомірно застосування горобини при атеросклерозі. Раціональність включення горобини звичайної в комплексну терапію метаболічного синдрому доведена медичною практикою. Застосування плодів горобини можна констатувати в медичних призначеннях лікарів Західної Європи, так як її плоди обмежують апетит, нормалізують рівень цукру в крові, усувають порушення ліпідного і вуглеводного обміну. У Європі її з успіхом включають в програми при ожирінні, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі.
Препарати горобини добре поєднуються з антигіпертензивними рослинами (омелою, шоломниці), вони посилюють гіпотензивний ефект, включаючи механізми ауторегуляції артеріального тиску.

Європейська медицина використовує горобину, як м'яке жовчогінний засіб, при хронічному холециститі, дискінезії жовчовивідних шляхів (ДЖВШ) за гіпокінетичним типом, жовчнокам'яної хвороби, гострому і хронічному гепатиті. Заслуговують на увагу лікарів і пацієнтів діуретичні властивості горобини при серцевій недостатності з набряками і асцитом. Вона показана при симптоматичної артеріальної гіпертензії на тлі захворювань нирок, а також при пієлонефриті, гломерулонефриті, сечокам'яної хвороби.
Горобину звичайну призначають при ГРВІ, бронхітах з сухим кашлем, кашлюку. Вона проявляє виразні антибактеріальні, противірусні, фунгіцидні, мягчітельние, секреторолітіческіе властивості, покращує дренажну функцію легенів, перешкоджає поширенню інфекції, підвищує секрецію бронхіальних залоз, посилює антимікробні, захисні властивості мокротиння. Плоди входять до складу зборів для комплексної терапії бронхіальної астми, обструктивних бронхітів, туберкульозу легенів.
Подібно плодам глоду, горобина оживляє коронарнийкровообіг, збільшує його об'ємний кровотік, виявляє м'яку кардіотонічну дію.
Встановлено, що плоди горобини мають естрогенну активність, впливають на регуляцію менструального циклу, використовуються як седативний, кровоспинний, сечогінний засіб. Горобина необхідна в період клімаксу, при гіпофункції яєчників, як полівітамінний засіб в період вагітності. Плоди горобини, як коректори функції статевих залоз з позитивним гонадотропним дією, показані при пізньому статевому дозріванні, альго-, дис-, аменореї, ранньому клімаксі.
В ендокринології горобину призначають при гіпер- і гіпотиреозі, вона входить до складу зборів при тиреотоксикозі, як засіб нормалізує функцію ендокринних залоз.
Болгарська фітотерапія рекомендує горобинова препарати літнім людям, які страждають шлунково-кишковими розладами, діареєю і дизентерію. Такі препарати надають закріплює дію, усувають тенезми. Разом з тим, при хронічних запорах горобина проявляє послаблюючий ефект.
Полівалентність і многонаправленность дії плодів, з імуномодулюючими, протипухлинними властивостями, визначає сферу лікувального впливу при пухлинних захворюваннях, імунодефіцитних станах, зниженні зору. Ангиоретинопатия, цукровий діабет, які поєднуються з дисліпідемією, а також алергічні стани входять в широкий спектр показань горобини звичайної.
Дослідження останніх років стверджують, що плоди горобини попереджають передчасне старіння.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Чи не є лікарським препаратом.
Обсяг: 100 мл.

Юлия  2019-04-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

действенное натуральное средство

Люблю использовать бажи не только для лечения ,но и в косметических целях . Баж горобина помогает от воспалений на коже ,немного осветляет пигментные пятна . Самое главное , что это на 100 % натуральное средство . Огромное спасибо Данике Фарм за этот чудесный продукт и магазину Фито за консультацию , качественное обслуживание ,быструю доставку - все просто супер !

Відповідь адміністратора:

Спасибо Юлия! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Владимир 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Мне помогло

Окулист прописал мне этот баж для восстановления зрения из-за работы, принимал его 3 месяца, зрение улучшилось совершенно точно.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Владимир! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, антиоксидантний, препарат, інтернет, аптека, фіто, антиоксидантний, препарат