Хвоя Сосни природне джерело потужного антиоксиданту

Хвоя Сосни природне джерело потужного антиоксиданту

На складі
Рейтинг:

На складі 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Хвоя Сосни - природне джерело пікногенола, потужного антиоксиданту. Підвищує антиоксидантний захист, імунітет. Захищає від застуд, бронхітів, вірусних інфекцій. Є м'яким відхаркувальний засіб, сприяє зміцненню судин, покращує периферичний кровообіг і дренажну функцію легенів, в тому числі у курців.

✅ Показання до застосування:

 • гіпо- та авітамінози С;
 • імунодефіцитні стани, як засіб підвищує неспецифічну резистентність організму;
 • для профілактики застуд, в комплексній терапії ГРЗ, ГРВІ, грипу;
 • запальні захворювання органів дихання, в тому числі бронхіти, бронхіальна астма;
 • для профілактики розвитку патологічних процесів на тлі несприятливої ​​екологічної обстановки: вплив іонізуючого опромінення, канцерогенних речовин, солей важких металів;
 • захворювання нирок, в тому числі сечокам'яна хвороба;
 • подагра;
 • курці, як засіб підтримуючої терапії;
 • для зміцнення судин;
 • похилий вік;
 • анемія;
 • алергічні стани;
 • шкірні захворювання; піодермії, екземи, псоріаз;
 • кровоточивість ясен;
 • синдром хронічної втоми.

✅ Склад: хвоя сосни.

✅ Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8 -12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 таб.

 • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

Соснова хвоя згадується в найдавніших рецептах і займає почесне місце в зеленій аптеці. В наші дні сосна представляє для медицини найбільшу цінність серед інших хвойних порід. В лікарських цілях хвоя сосни використовується як багате джерело вітамінів, флавоноїдів, пікногенола, містить макро- і мікроелементи, фітогормони, фітонциди, бактерицидні, бактеріостатичні і імуномодулюючі речовини. Є потужним концентратором вітаміну С, його в хвої в 6 разів більше, ніж в лимонах і апельсинах.

Хвоя, як джерело вітаміну С, регулює окислювально - відновні процеси, білковий, вуглеводний, холестериновий обмін, бере участь в зниженні рівня холестерину, утворенні стероїдних гормонів, забезпечує протицинготний дію, підвищує еластичність і міцність судин.

В 1 кг хвої міститься 140-320 мг., b-каротину. Перетворюючись в організмі у вітамін А, b-каротин сприяє забезпеченню хорошого зору, підвищення стійкості організму до інфекцій.

Показання до застосування хвої в народній медицині збігаються з офіційною.

Хвоя сосни має спазмолітичні, бактеріостатичними, сечогінними, болезаспокійливими властивостями, перешкоджає утворенню і сприяє розчиненню солей, їх активному виведенню з організму. М'яку відхаркувальну дію, сечогінні, жовчогінні властивості сосни використовуються при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, бронхітах, запаленні легенів, а також в якості кровоочисний засіб.

Препарати з хвої сосни сприяють підвищенню імунітету, омолодженню організму.

У хвої і корі гілок сосни міститься унікальний антіоксідант- флавоноид пікногенол. По дії про усунення пошкодження мембран вільними радикалами, пікногенол сосни сильніше за вітамін С в 20 разів і активніше вітаміну Е в 50 разів.

Проведені дослідження підтверджують, що за рахунок пікногенола, хвоя сосни ефективна, як надійний захисник судин і рекомендована при варикозному розширенні вен. Вона сприяє зміцненню вен, зменшує набряклість тканин, відновлює пружність і циркуляцію крові по венозних судинах.

Крім того, антиоксидантні властивості сосни визначають показання до застосування при віковій катаракті, для зміцнення мозкових судин, зменшення небезпеки геморагічних інсультів. Феноли, катехіни, флавоноїди, пікногенол, саме вони, грають важливу роль в патогенезі атеросклерозу, інфаркту міокарда, хронічних запальних захворювань, дистрофий хрящової тканини.

Завдяки антиоксидантній ефекту, хвоя сприяє захисту від пошкоджень мембран клітин, лізосом (перешкоджає аутолизу), мітохондрій, надаючи в цілому цитозахисних ефект. На цій посаді хвоя сосни, як рослинний антиоксидант, виступає спільно із захисною антіоксідазной системою організму, полегшуючи її завдання «гасіння» вільних радикалів.

Мембраностабілізуюча і цитозахисних дію сосни, як і інших антиоксидантів, використовується в фітотерапії хронічних запальних захворювань, в тому числі імунної природи (гепатити, ревматизм, дерматити, екзема та інші). Одним з проявів пригнічення перекисного окислення ліпідів (ПОЛ) є підвищення неспецифічної резистентності організму до різноманітних стресів.

Хвоя необхідна в терапії алергічних захворювань, в тому числі сінна лихоманка, як засіб підвищує імунний статус організму, а також переважна виділення гістаміну.

До групи біологічно активних сполук сосни відноситься хлорофіл. Хвоя сосни вдало поєднує в собі хлорофіл і вітаміни, фітонциди і фітогормони, ефірні масла. Хлорофіл і його похідні визначають широкий спектр лікувальної дії, проявляючи антимутагенні, протизапальні, антиоксидантні, іммуннорегулірующіх властивості. Тому за допомогою хвої можна поліпшити стан хворих із захворюваннями серцево-судинної системи, нирок. В спектр показань до застосування сосни входять ослаблення організму на тлі важких хвороб, перенесені операції, тривала іммобілізація.

Хвоя сосни збуджує секрецію слизової оболонки бронхів, пом'якшує і пригнічує запальний процес, прискорює кашель. Купируя явища трахеобронхіту в післяопераційний період, препарати хвої покращують периферичний кровообіг і дренажну функцію легенів. Присутність в хвої сосни шікімовой кислоти, яка є основою лікарського препарату «Таміфлю», розробленого для боротьби з різними штамами грипу, ставить хвою в список засобів ефективних для профілактики і лікування на ранніх стадіях грипу (в тому числі пташиного і свинячого).

Крім того, сосна стимулює кровотворення, підвищує рівень гемоглобіну, відновлює рівень лейкоцитів (при лейкопенії). Фітостерини, що містяться в хвої, позитивно впливають на ліпідний обмін, нормалізують рівень холестерину і b - ліпопротеїдів у крові, визначаючи її участь в програмах для зниження ваги. Хвоя сосни найдостойніший замінник аптечних ліків.

Виктор 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Хронический кашель от курения прошел благодаря травяным таблеткам хвоя сосны.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виктор! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, антиоксиданти, препарати, аптека, трав, антиоксиданти, препарати