Сухі гриби

Код товару: 4-853

1

35.0 грн.

Нет в наличии

Чага - Березовий гриб - зустрічається переважно на березі, також можна зустріти і на інших деревах, ..

Код товару: 4-193

1

58.0 грн.

Нет в наличии

Чага покращує самопочуття, зменшує больовий поріг, стримує розвиток пухлини на ранніх стадіях хвороб..

Сухі гриби

Гриби, для наших предків, були не тільки додатковим джерелом харчування, а й застосовувалися в лікувальних цілях. Важко уявити собі старовинний український будинок без заготовки припасів на зиму, в тому числі грибів.
✅ Гриби не тільки харчовий продукт, а й ефективний імуномодулятор, оскільки вони містять унікальні хімічні сполуки, що забезпечують підтримку імунної системи людини.
✅ Це підтверджують сучасні дослідження - міцелій і плодові тіла грибів можуть зміцнювати не тільки імунітет, але і здоров'я безлічі інших систем людського організму. Гриби підвищують енергетичний запас і зміцнюють серце, крім того є антиоксидантами, здатні покращувати пам'ять. Через такої великої маси достоїнств гриби цікаві сучасній медицині.
✅ Одними з найпопулярніших видів грибів, які застосовуються як в офіційній, так і народній медицині, є веселка, рейши, чага, кордицепс, шиітаке, майтаке і навіть печериці.
☛ Гриби нерідко містять адаптогени, тип натуральних з'єднань, які допомагають рослинам адаптуватися до небезпечних ситуацій.

  • Кордицепс активізує роботу органів, підвищує працездатність, забезпечує організм енергією. Цей різновид грибів впливає на нормалізацію рівня цукру в крові і зміцнення імунної системи.
  • Рейши сприяє розслабленню організму, рекомендується до прийому перед сном, щоб швидше заснути і поліпшити якість сну.
  • Чага є особливо сильним антиоксидантом і в цій якості можуть захистити організм від окисних пошкоджень та інших факторів, що викликають запалення. Гриб знижує артеріальний тиск і скорочує рівень холестерину.
  • Шиітаке блокує судинний зростання доброякісної пухлини, підтримує імунітет і функції вразливих органів і систем.
  • Майтаке гальмує розвиток кровоносної системи в доброякісних пухлинах, що в свою чергу припиняє подачу живлення і кисню до клітини, призводить до її всихання, регресу.

✅ Крім користі кожного окремого виду грибів, вчені розглядають комплексно підібрані поєднання видів і сортів, які можуть створити синергічний переваги і посилити вплив на організм.

  • Серед тих, кому потрібна комплексна підтримка імунітету, а також всі інші переваги грибів, неймовірну популярність набувають «великі» суміші з 6, 7 або навіть дюжини або більше грибів.

Вчені в результаті експериментів встановили, що майтаке найбільш ефективний при прийомі разом з іншими грибами, таким як шиітаке. Крім яскраво вираженого протипухлинного ефекту були відкриті і інші його цілющі властивості. Зокрема, незамінний при таких хворобах як атеросклероз, цукровий діабет, гепатит В і С, артеріальна гіпертензія.

✅ У своїй практиці онкологи нерідко стикаються з випадками, коли пацієнти намагаються лікувати онкологічні захворювання народними засобами з використанням грибів. Думка лікарів однозначно - якби таке лікування мало хоч найменший ефект, тоді його б застосовували в відділеннях онкологічної допомоги. Ті, хто вживає гриби одночасно з курсом лікування в диспансері піддають себе ризику.