Рослинні смоли

Код товару: 4-654

1

225.0 грн.

Нет в наличии

Живиця кедрова рідка, призначена для легкого та швидкого приготування різних лікувальних та косметич..

Код товару: 4-695

1

35.0 грн.

Нет в наличии

Живицею сосни називають свіжу рідину, яку при пошкодженні кори виділяє сосна. У свіжому стані вона м..

Код товару: 4-580

1

35.0 грн.

Нет в наличии

Живиця є потужні протипаразитарною засобом. Збільшує вміст фагоцитів, які борються з різними вірусам..

Код товару: 4-651

1

85.0 грн.

Нет в наличии

Кедрова живиця (смола тверда), має стійкий хвойний аромат, клейкість і смолистість. ✔️ Справ..

Рослинні смоли

Смола дерев - Соснові дерева дають не тільки таке фіто-сировину, як голки, шишки, пилок, але і смолу, дуже популярну в дерматології. Її також називають - живиця, оскільки вона здатна загоїти рани не тільки дерева, а й людського тіла.
Склад смоли дерев:

  • смоляні кислоти - ламбертіановая, левопімаровая, палюстровая і інші;
  • жирні кислоти - стеаринова, лауриновая, оленів та інші;
  • монотерпени (летючі речовини) - камфен, лімонен, карен і інші;
  • смоляні спирти;
  • вітаміни С, D;
  • Бурштинова кислота;
  • Складні смоляні ефіри.

✅ Смолу застосовують як самостійний продукт, так і переганяють в скипидар, який також використовують для приготування мазей і розтирань.
✅ Часто можна зустріти рецепт лікувальних мазей на основі живиці з додаванням бджолиного воску і різноманітних трав, рослин, які в комплексному поєднанні дають ефективний засіб для регенерації шкіри і відновлення рухливості суглобів.

  • Так, наприклад, подібні мазі застосовують при опіках, трофічних виразках, екземі, фурункулах, карбункулах, панариції, герпесі, сухій екземі і стрептодермії, лишаї, грибках.

І це тільки короткий перелік захворювань, з якими живиця активно бореться завдяки своїм антисептичним властивостям.
✅ Як натуральний природний антисептик і антибіотик живицю застосовували в госпіталях при дефіциті фармацевтичних препаратів під час війни, обробляючи цілющою смолою глибокі рани бійців, оберігаючи їх від нагноєння і розвитку гангрени.
☛ Цікавий факт, що дим виділяється при згорянні живиці володіє дезинфікуючим властивістю. За старих часів їм обкурювали будинок, де живе хвора людина з сильним кашлем, або просто щоб видалити в приміщенні неприємний запах.

  • Якщо живиця 100%, то вона має властивість повністю укріпляти і не дуже зручна у використанні. В такому випадку її можна розтопити в олії при температурі 50 градусів Цельсія на водяній бані. Так вона не втратить властивості.

✅ Олія очищеної живиці і бальзами на її основі знижують в'язкість крові, зміцнюють і підвищують еластичність стінок кровоносних судин, покращують венозний відтік, нормалізують артеріальний тиск, мозковий, коронарний і периферичний кровообіг.
✅ Найпростіший спосіб очищення живиці від домішок - потрібно звернути шматок смоли в марлю і покласти в киплячу воду. Смола стане рідкою і так як вона легше води, то буде збиратися на її поверхні. Необхідно зібрати її ложкою в ємність з холодною водою. Коли смола застигне її можна скачати в кульки або ковбаски для подальшого використання. Наприклад, її можна жувати як жуйку, використовувати для приготування кедрового бальзаму або інших ліків.
✅ Препарати живиці допомагають при захворюваннях щитовидної залози. Янтарна кислота та інші речовини, що входять до складу хвойної смоли, сприяють зниженню рівня цукру в крові.
✅ Живиця - досить вивчений природний продукт, який активно використовується в косметології, користь її визнає офіційна медицина, а лікарі в багатьох випадках рекомендують своїм пацієнтам використовувати живицю як додатковий компонент в комплексній терапії.