Вітамін А в капсулах Бета-каротин

Вітамін А в капсулах Бета-каротин

На складі
Рейтинг:

На складі 32.0
32.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Вітамін А Бета-каротин - позитивно впливає на серцево-судинну і імунну систему. Покращує стійкість організму до дії несприятливих чинників, в тому числі при підвищених фізичних та розумових навантаженнях.

✅ Бета - каротин є попередником вітаміну А (тобто бета - каротин перетворюється на вітамін А в організмі).

✅ Добавка дієтична рекомендується з метою корекції раціону харчування:

 • для попередження виникнення захворювань серця, судин і онкологічних захворювань;
 • для запобігання тромбоутворення і активізації процесу розсмоктування тромбів, має противоатеросклеротическим активністю;
 • при зниженому імунітеті;
 • при дії екологічно несприятливих факторів;
 • при авітамінозі і гіповітамінозі;
 • при хворобах очей (таких, як ксерофтальмия, пігментний ретиніт, кератомаляция і ін.)
 • при ураженнях і захворюваннях шкіри, захворюваннях слизових оболонок (при обмороженнях, опіках, трофічних виразках, великих ранах, екземі, нейродермітах і ін.)
 • при хронічних захворюваннях органів дихання: бронхів, легенів;
 • при запальних, ерозивно виразкових ураженнях органів шлунково - кишкового тракту, цирозі печінки;
 • для попередження утворення каменів в жовчовивідних і сечовивідних системах;
 • для надання омолоджуючого ефекту і заповнення дефіциту вітаміну А.

✅ Склад однієї капсули: бета-каротин - 6 мг (10000 МО), допоміжні речовини: (лактоза, мальтодекстрин, сорбіт, крохмаль картопляний, кальцію стеарат).

✅ Рекомендації щодо застосування: приймати дорослим по 1 капсулі в день під час їжі протягом 10 днів. Термін споживання і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

 • Застереження щодо споживання певними категоріями населення: діти і жінки в період лактації, підвищена чутливість до компонентів продукту.

Упаковка: 10 капсул.

 • Не є лікарським засобом.

✅ Висока антиоксидантну дію вітаміну А проявляється в тому, що він захищає клітини від ушкодження активним киснем і вільними радикалами (фіксуючи активний кисень, перериває ланцюгові вільнорадикальні реакції та захищає макромолекули і біомембрани клітини від ушкодження, тим самим забезпечує підвищення резистентності організму до різних патогенних впливу) . Бере участь в процесі нормального поновлення епітеліальних тканин і підвищує їх стійкість до інфекції. Захищає шкіру від шкідливого впливу УФ - променів, підвищує протипухлинну резистентність організму. Покращує зір в темряві і сутінках, необхідний для нормального функціонування сітківки.

✅ Вітамін А виступає в ролі потужного стимулятора імунної системи, підвищує імунітет організму, захищає від простудних захворювань та інфекцій дихальних шляхів, вважається що він може запобігати виникненню пухлин грудей, шкіри, легенів, товстої кишки, сечового міхура. Він забезпечує захист від серцевих захворювань, атеросклерозу і паралічу, захищає від шкідливого впливу пасивного куріння і забруднення повітря.

✅ Вітамін А у вигляді бета - каротину відіграє істотну роль у формуванні епітеліальної тканини, що входить до складу шкіри, залоз, слизових оболонок, що вистилають органи, дихального, травного та сечостатевого трактів. Вітамін А бере участь в окисно - відновних процесах, регуляції синтезу білків, сприяє нормальному обміну речовин, відіграє важливу роль у формуванні кісток, зубів, волосся.

✅ Він уповільнює процеси старіння в організмі, стимулює синтез білка колагену, прискорює процеси загоєння, тому часто застосовується при лікуванні сонячних опіків, ран, захворювань шкіри. Вітамін А захищає від хвороб травного тракту, сечостатевої системи.

Стас 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Недорогие

Что сказать, недорогие и хорошие витаминки.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Стас! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: євро, плюс, аптека, вітамін, фитоаптека, натуральних, препаратів, аптека, вітамін