Бджолиний підмор - Трав'яна аптека Фіто

Бджолиний підмор - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 35
35 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Сухий бджолиний підмор - Натуральна аптека. Справжня комора корисних хімічних речовин, вітамінів і мінералів. Тіло медоносної бджоли здатне накопичувати корисні речовини, які присутні в меді, маточне молочко, пилок, воску. Крім того, хітиновий покрив бджіл містить мінерали, ферменти, амінокислоти, меланіни і вітаміни. Жир бджолиного підмору за своїми цілющими властивостями перевершує риб'ячий жир. У ньому міститься більше повний комплекс поліненасичених жирних кислот, він легше засвоюється організмом і не призводить до різких коливань рівня цукру в крові. На основі бджолиного підмору виготовляється широкий спектр препаратів: порошки, відвари, настойки, екстракти, розпарити, мазі.
Склад: бджолиний підмор - 100%.
Тельця померлих бджіл, зібрані на пасіці під час весняної ревізії, називають бджолиним підмором. У бджолиний підмор в досить великих кількостях присутні такі корисні хімічні речовини, як гепарин - речовина, що перешкоджає згортанню крові, і гепароїди, позитивно впливають на кровоносну систему.
застосування:
- очищення кровоносної системи, нормалізація згортання крові, поліпшення її мікроциркуляції;
- зміцнення серцевого м'яза, поліпшення роботи серця;
- захворювання судин (тромбофлебіт, варикозне розширення вен, ураження головного мозку);
- захворювання нирок, енурез;
- очищення і детоксикація організму;
- вегетативні дисфункції, гіпертонічна хвороба, атеросклероз;
- захворювання суглобів, м'язів, шкіри, ясен, зубів;
- проблеми з пам'яттю, зором, слухом, імунодефіцит;
- простатит, аденома простати;
- ревматичні захворювання: остеохондроз, артроз, ревматизм, артрит, подагра;
- відновлення сексуальної функції і статевої активності;
- відновлення функцій щитовидної залози;
- реабілітація після хіміо- та променевої терапії;
- гнійно-септичні процеси;
- нервово-психічні захворювання, епілепсія
Обсяг: 15 м
Бджоли - найвідоміші, шановні і дивовижні комахи. Все своє коротке життя вони трудяться, даючи людині такі корисні й необхідні продукти, як мед, пилок, перга, прополіс, маточне молочко, віск. Про користь цих продуктів відомо кожному. Але це далеко не все, що бджола може дати людині. «Життя бджіл схожа на чарівний колодязь: чим більше з нього черпаєш, тим рясніше він наповнюється водою», - писав відомий австрійський вчений-етолог Карл Фріш, який присвятив своє життя вивченню бджіл.
З давніх-давен людині відомі лікувальні властивості бджолиної отрути - апитоксина. Існує навіть лікування укусу бджіл - апітоксинотерапія. Але такий спосіб показаний не всім. Людям, які мають захворювання нирок, печінки, підшлункової залози, хворим на цукровий діабет, а також дітям і літнім людям апітоксинотерапія протипоказана. І тут альтернативою може стати лікування бджолиною підмором. Цілюща дія бджолиної отрути зберігається в підмор навіть після його термічної обробки (приготування відварів, розпарити і т.д.). Якщо підмор застосовується зовнішньо разом з такими активними провідниками, як рослинні олії або мед, то компоненти бджолиної отрути досить глибоко проникають в шкіру (краще, ніж для медичного). І найголовніше - вживання бджолиного підмору не дає побічних ефектів, можливих при пчелоужалений. Бджолина отрута в ньому гармонійно поєднується з природним антидотом - гепарином.
Перед вживанням препаратів бажано проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Кристина 2018-05-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

экономно

Подмор хороший, сухой, без плесени. Выглядит как темно-серый порошок. Покупала маме для настойки. Маме понравилось. Это дешевле, чем покупать готовую настойку. Но нужно настаивать 2-3 недели, и на это время мы купили один пузырек готовой настойки, а дальше уже лечились своей. Получилось то же самое. Так что если не пугает самостоятельное приготовление, это отличный способ сэкономить.

Відповідь адміністратора:

Спасибо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: медок, фiто, бджолиний, підмор, трав'яна, аптека, фіто, бджолиний, підмор