Бджолиний віск - Фитоаптека натуральних препаратів

Бджолиний віск - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 60.0
60.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Бджолиний віск - Інтернет магазин Фіто. Є відмінною основою для виготовлення мазей, кремів і бальзамів. У ньому міститься вітамін А, необхідний для нормального розвитку клітин і епітелію шкіри. Жоден продукт не містить такої кількості каротину (провітаміну А). Всім відомо про високий вміст каротину в моркві. Але в 100 г її міститься від 2 до 9 мг каротину, а в такій же кількості воску - 8-12 мг. У косметології віск використовується для виготовлення захисних, поживних і пом'якшуючих кремів, в очищувальних і сонцезахисні засоби, в засобах для догляду за шкірою рук і нігтями, а також в помадах і бальзами для губ. Завдяки поживним, пом'якшувальною і протизапальним властивостям бджолиного воску, косметичні засоби на його основі покращують стан шкіри, сприяють швидкому загоєнню різних її пошкоджень. Віск повільно всмоктується в шкіру, утворюючи на ній захисну плівку, яка, однак, не забиває пори. Захисна воскова плівка уповільнює процес старіння і зневоднення шкіри, робить її гладкою, ніжною і еластичною.
Для приготування кремів та інших косметичних засобів бджолиний віск не рекомендується нагрівати в металевій, чавунної, залізної або мідному посуді. При з'єднанні жирних кислот з частинками металу утворюються шкідливі солі. Найкраще використовувати посуд з нержавіючої сталі, а також емальований, алюмінієвий або керамічну. Плавитися віск починає при температурі 63-65 ° С.
Склад: бджолиний віск 100%.
Має дуже складний склад. Це багатокомпонентний продукт, що містить більше 300 речовин. Основні складові воску можна об'єднати в 4 групи органічних сполук, кожна з яких містить кілька компонентів:
- граничні вуглеводні - 10.5 - 13.5%;
- вільні жирні кислоти - 13.5 - 14.5%;
- вільні жирні спирти - 1 - 1.25%;
- складні ефіри вищих жирних кислот і вищих жирних спиртів - 72,9%.
Основний компонент воску - складні ефіри (до 75%). Велика їх кількість оберігає віск від вступу в хімічні реакції з іншими речовинами. Тому віск може зберігатися десятки і навіть сотні років. Шматки воску, не втратив своїх якостей, знаходили в єгипетських пірамідах.
У бджолиного воску дуже широкий діапазон дії, він нешкідливий для організму, тому здавна застосовується в промисловості, медицині, фармацевтиці та косметологи, будучи натуральним засобом для збереження молодості і краси.
Не є лікарським засобом. Є сировиною.

Вага 110 гр

Витя 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хороший

Пчелиный воск, мне подошел, для изготовления растирки для коленных суставов. Получается дешевле, чем покупать готовую растирку

Відповідь адміністратора:

Спасибо Витя! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: медок, фiто, бджолиний, віск, фитоаптека, натуральних, препаратів, бджолиний, віск