Капсули б каротин з олією обліпихи
  • -15%
  • Капсули б каротин з олією обліпихи

Капсули б каротин з олією обліпихи

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 165.8
195.0 грн.
165.8 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Каротиноіл, Б каротин олією обліпихи, є сильним антиоксидантом, захищає тканини організму від впливу радикалів, що викликають онкологічні захворювання і хвороб сердечно¬сосудістой системи, запобігає передчасному старінню тканин.

  • Зберігає функцію захисних сил організму і допомагає справлятися з інфекційними процесами, за результатами досліджень бета-каротин істотно знижує руйнування клітин при СНІДі та ін. Патологіях імунної системи. Бета-каротин знижує ризик і симптоматику атеросклерозу і ІХС, впливаючи на рівень холестерину.

Бета каротин з олією обліпихи, уповільнює розвиток катаракти, глаукоми та відповідає за здоров'я сітківки, особливо для людей похилого віку.

  • Позитивно впливає на слизові оболонки шлунка і кишечника, покращує їх регенерацію. Прискорює регенерацію шкіри при опіках, ранах і виразках, бере участь в синтезі кісткової тканини. Надає профілактичну і лікувальну дію при патологіях передміхурової залози.
  • Каротиноіл рекомендований при дефіциті вітаміну А, викликаним тривалим періодом хвороби, неповноцінним і незбалансованим харчуванням, стресом, порушенням обміну речовин в організм. Як профілактика і в комплексному лікуванні захворювань органа зору, для захисту організму від шкідливого впливу вільно-радикального окислення і токсичних продуктів метаболізму.

✅ Рекомендований при таких станах:

  • інфекційні захворювання, викликані зниженням опорної функції імунітету;
  • виразкова хвороба шлунково-кишкового тракту, дисбактеріоз;
  • постійні негативні впливи навколишнього середовища;
  • посилені фізичні та розумові навантаження.

✅ У комплексі з маслом обліпихи, бета-каротин забезпечує синтез вітаміну А, нормальний рівень якого необхідний організму для: зростання і повноцінного розвитку, імунної та антиоксидантної захисту: запобігання порушенням функцій слизових оболонок шлунково-кишкового тракту і їх регенерації. Натуральні каротиноїди зберігають і підвищують гостроту зору, благотворно впливають на серцево-судинну систему, підтримують здоров'я і красу шкіри і волосся.

✅ Склад: масло обліпихи 390мг: (3-каротин 3 5 мг; желатин харчовий.
✅ Спосіб застосування: по 1 капсулі 1-2раза вдень під час їжі. Курс прийому 1-2месяца.

  • Не є лікарським препаратом.

✅ Упаковка: 120 капсул.

Настя Кошмак 2021-02-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Вигідна упаковка Бета каротину, 120 капсул, як раз, для повного курсу, ціна доступна, спасибі!

Відповідь адміністратора:

Дякую Настя! Пишіть, діліться думкою і досвідом, це важливо для нас і наших покупців. С повагою, адміністратор.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: бета каротин, каротин в капсулах, фітоаптека, статті, трави, в, аптеці, інтернет, магазин, фіто, купити, ціна, Україна, Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Полтава, Суми, Херсон, Миколаїв, Чернівці, Кропивницький, Одеса, Вінниця, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Черкаси, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород