Вітамінний комплекс Біотин в капсулах США

Вітамінний комплекс Біотин в капсулах США

На складі
Рейтинг:

На складі 204.0
204.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Біотин - це вітамін, який іноді називають вітаміном Н або В7. Це один з восьми вітамінів групи В. Вітаміни, в цілому, допомагають формуванню здорової нервової системи, шкіри, очей, волосся, печінки і слизової оболонки рота.

  • Збалансована дієта містить продукти, які постачають більш ніж достатньо біотину, щоб підтримувати організм здоровим.
  • Біотин природним чином присутній в багатьох продуктах, таких як: м'ясо, морська риба, приготовані яєчні жовтки, молоко, м'ясо птиці, бобові, цільні зерна і пивні дріжджі. Іноді, зміст біотину в їжі знижується, коли продукти готуються або заморожуються.

Кращий спосіб підготувати багату біотин їжу - це приготувати її на пару.

  • Біотин відіграє важливу роль в метаболізмі і виробництві енергії. Він допомагає в метаболізмі вуглеводів, жирів і білків. Біотин, як ферменту, бере участь у виробництві енергії. Це один з агентів, який перетворює їжу в енергію шляхом перетворення жирів і вуглеводів в глюкозу і руйнування білків на амінокислоти.

У зв'язку з його роллю у виробництві глюкози, біотин впливає на кількість цукру в крові. Рівень біотин обернено пропорційний рівню цукру; високий рівень біотину знижує рівень цукру в крові, і навпаки. Добавка біотину є одним з рекомендованих методів лікування людей, які страждають від діабету.

  • Достатня кількість біотину, вже давно відомо, - один з ключових елементів в підтримці здорового волосся і шкіри. Симптоми, такі як випадання волосся, роздратування шкіри, грибок або екзема, часті при дефіциті біотину.

Біотин сприяє зростанню нігтів і волосся.

  • Недолік біотину пов'язаний з депресією. Інші симптоми дефіциту біотину: анемія, високий рівень цукру в крові, запалення шкіри і слизових оболонок, безсоння, болі в м'язах, втрата апетиту, нудота і виразки на мові.

Інформація про добавку
Розмір порції: 1 капсула
  Склад 1 порції % від добової норми
Вітамін C (з аскорбіл пальмитата) 4 мг 7%
Біотин 1 мг (1000 мкг) 333%

Спосіб застосування: по 1 капсулі 1-2 рази на день.

  • Інші інгредієнти: рисове борошно, рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію і діоксид кремнію.

Не містить: глютену, пшениці, молока, дріжджів, цукру, натрію, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів і барвників.

  • Попередження. Тільки для дорослих. Перед застосуванням під час вагітності, лактації, прийому ліків або при наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не є лікарським препаратом.

  • Упаковка: 100 капсул.
Марго 2019-11-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Дякую за повну і доступну інформацію про товар.

Відповідь адміністратора:

Дякую Марго! Пишіть, діліться думкою і досвідом, це важливо для нас і наших покупців. С повагою, адмiнiстратор.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: вітамінний комплекс