Пігулки Босвелії для суглобів

Пігулки Босвелії для суглобів

На складі
Рейтинг:

На складі 107.0
107.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Босвелія, об'єднує властивості хондропротекторов і протизапальних засобів з високою ефективністю і безпекою для організму; є природним аналогом нестероїдних протизапальних препаратів, рекомендованих при різних захворюваннях суглобів, в тому числі з дегенеративними змінами, ранкової скутістю, тугоподвижностью, наявним больовим синдромом.

✅ Забезпечує функціонування суглобів, корекцію сольового обміну, нормалізує синтез простагландинів і лейкотрієнів, зменшує ступінь запальних реакцій, послаблює больові відчуття; перешкоджає розвитку дегенеративних змін в хрящових структурах і суглобової рідини, покращуючи фізіологічний і реологічний статус тканин ураженого суглоба, захищає від ревматичних атак, сприяє відновленню втрачених функцій, збільшення обсягу рухів в хворих суглобах.

☛ Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань суглобів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • захворювання суглобів (артрити, поліартрити, подагричний артрит, ревматоїдний артрит), комплексна терапія;
 • остеоартрити і інші дегенеративні ураження суглобів, які супроводжуються запаленням і больовим синдромом;
 • дегенеративно-дистрофічні ураження суглобів (артрози, остеоартроз);
 • дегенеративно-дистрофічні ураження хребта (остеохондроз);
 • ранкова скутість, обмежена рухливість в суглобах;
 • дегенеративні ураження суглобів, що супроводжуються тугоподвижностью, зменшенням обсягу рухів, м'язової болем;
 • підвищені навантаження на опорно-руховий апарат (спортивна практика);
 • травми суглобів, опорно-рухового апарату, розтягнення зв'язок.

✅ ☛ Склад: стандартизований 65% екстракт Boswellia serata, концентрований порошок коренів імбиру.
✅ ☛ Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
✅ ☛ Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
✅ ☛ Упаковка: 90 таблеток.


Фармакотерапія запальних захворювань суглобів завжди спрямована на зменшення симптомів, а не на їх причину. До того ж, призначаються анальгетики, нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) та інші синтетичні їх аналоги, згубно впливають на організм, викликають побічні явища. Наукові дослідження останніх років були спрямовані на пошук рослинних екстрактів, які змогли б знизити не тільки симптоматику, але і контролювати характер патологічних процесів в уражених суглобах.

 • Практика застосування препаратів на основі рослинної сировини показує гарантоване поліпшення стану суглобів, відновлення втрачених функцій, збільшення обсягу рухів в уражених суглобах, купірування запальних процесів і больового синдрому. Такі фітопрепарати не володіють гастротоксичність і є засобом вибору у випадках з множинною лікарською стійкістю і при супутніх захворюваннях органів травлення.

☛ Сполучуваність:

 • Зінаксіфіт - Босвелія Імбир, добре поєднується з препаратом Герон-вит Надійні кістки, підсилює дію всього комплексу, усуває порушення в кістково-м'язової системи, прискорює одужання.
 • При взаємодії з препаратом Вітекс - бере участь в нормалізації гормонального фону, знижує активність запальних реакцій, зменшує больовий синдром.
 • У комплексі з препаратом Гуньба зменшує обсяг запалення, больові відчуття, нормалізує рівень цукру і холестерину, покращує функції печінки і травні процеси.
 • Спільно з живокосту створює оптимальні умови для лікування ревматоїдного артриту, стимулює утворення клітин синовіальної тканини, підвищує протизапальні і регенеруючі можливості організму.
 • При порушенні обмінних процесів, підвищення концентрації сольових відкладень в суглобах і хребті, спільний прийом фітопрепарату Зінаксіфіт - Босвелія Імбир з препаратами Лопух і Шабельник, сприяє виведенню солей, регуляції сольового обміну, стимуляції процесів відновлення складу синовіальної рідини, формуванню і відновленню хрящової тканини.
 • Ідеально Босвелія Імбир, поєднується з фітопрепаратів Куркума. Комплексний прийом цих препаратів блокує механізми, що приводять до деструкції суглобових поверхонь, виникнення болю, сприяє відновленню втрачених функцій і збільшення обсягу рухів в уражених суглобах

Не є лікарським препаратом.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Галина Спиридонівна 2020-07-23 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Натуральний і якісний препарат для кісток і суглобів. Спасибі Вам.

Відповідь адміністратора:

Дякую Галина Спиридонівна! Пишіть, діліться думкою і досвідом, це важливо для нас і наших покупців. С повагою, адмiнiстратор.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: босвелії, пігулках, пігулки