Натуральна бурштинова кислота в пігулках Українського виробництва

Натуральна бурштинова кислота в пігулках Українського виробництва

На складі
Рейтинг:

На складі 40.0
40.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Є речовиною природного походження, сприяє нормалізації загального метаболізму в організмі і володіє широким спектром біологічних ефектів.

✅ Стимулює енергетичний обмін в клітинах організму, значно покращує клітинне дихання, надає антигіпоксичний ефект; покращує мозковий кровообіг і роботу серця; сприяє виведенню з організму токсичних речовин (як ендогенних, так і екзогенних); прискорює процес розпаду алкоголю, сприяє більш активному виведенню його метаболітів, зменшенню проявів алкогольної інтоксикації, зниження абстинентного (похмільного) синдрому і поліпшення загального самопочуття; активізує імунітет.

✅ Підвищує працездатність організму, знімає больові відчуття в м'язах при важких фізичних навантаженнях; покращує адаптацію організму до негативного впливу навколишнього середовища; має загальнозміцнюючі і відновлюють властивостями.

✅ Аскорбінова кислота (вітамін С) є водорозчинним вітаміном і потужним антиоксидантом, що грає найважливішу роль в регуляції окислювально-відновних процесах. Аскорбінова кислота сприяє регуляції згортання крові, нормалізує проникність капілярів, має протизапальну і протиалергічну дію. Посилюючи дезінтоксикаційну функцію печінки, в поєднанні з янтарною кислотою, вітамін С сприяє більш активному виведенню алкоголю з організму, знижує похмільний синдром.

☛ Склад на одну пігулку: бурштинова кислота - 150 мг, аскорбінова кислота - 10 мг, допоміжні речовини.

☛ Спосіб застосування: дорослим по 1-2 пігулки 2-3 рази на день під час прийому їжі, запивати водою. Курс прийому від трьох до шести місяців.

  • Форма випуску: пігулки по 0,25 г. №80

Не є лікарським засобом.

  • Виробництво "Еліт-фарм" Україна.
Галя 2018-05-19 1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Переваги:

Хорошая цена

Пользуюсь, как общеукрепляющим средством

Відповідь адміністратора:

Спасибо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, янтарна, кислота, пiгулки, фитоаптека, натуральних, препаратів, бурштинова, кислота, пiгулки