Часник препарат - Інтернет аптека Фіто

Часник препарат - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Часник препарат - Недорога аптека фіто Харків. Узагальнений аналіз досліджень показує, що часник має загальнозміцнювальну, бактерицидну, фунгіцидну, противірусну, протиглисний, сечогінний, гіпотензивну, судинорозширювальну, фибринолитическое, антикоагулянтну, протизапальну, радіозахисний, протиатеросклерозну, адаптогенну, гіпоглікемічну, антиоксидантну види дії; підвищує імунітет, нормалізує серцевий ритм, кишковий біоценоз мікрофлори, збуджує діяльність статевих залоз, стимулює секрецію шлункового соку, слизу і жовчі, покращує апетит, сприяє лізису свіжих тромбів, перешкоджаючи агрегації тромбоцитів, уповільнює розвиток атеросклерозу; знижує ризик розвитку глистових і паразитарних інвазій, новоутворень, безпліддя, статевого інфантилізму, запобігає передчасному старінню.
Рекомендується використовувати як загальнозміцнюючий засіб для профілактики атеросклерозу, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба;
- як засіб профілактики інфаркту міокарда, інсульту, в постінфарктному періоді;
- при підвищених показниках згортання крові, рівня холестерину, тригліцеридів в плазмі крові (гіперліпідемія);
- захворювання вен, в тому числі тромбофлебіт;
- ГРЗ, ГРВІ, грип, бронхіти;
- паразитарні, глистяні інвазії, кандидоз;
- цукровий діабет; ожиріння;
- алергічні стани;
- зниження імунітету на тлі інфекційних і застудних захворювань;
- імпотенція;
- зниження ментальної функції у літніх людей;
- астенічні, депресивні стани;
- дисбактеріози;
- передчасне старіння;
- похилий вік;
- як засіб профілактики свинцевої інтоксикації для жителів мегаполісів.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з цибулин часнику.
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Значення для організму.
Область застосування часнику дуже широка і визначається різноманіттям цілющого впливу на живий організм. У народі його називають «еліксиром життєвих сил».
Будучи одним з найбільш вивчених лікарських рослин в світі, часник є справжньою панацеєю як при вживанні в їжу, так і в медичних цілях.
Терапевтична ефективність і лікувальна цінність часнику пов'язана з цілою композицією численних природних сполук і біологічно активних речовин, що входять до складу часнику. Це вітаміни: С, групи В, в тому числі рідкісні і незамінні для нервової системи (В6, Вс, РР) і ін., Мінерали (К, Р, Са, J, Na, Zn, Fe, Se), алідонікотіновая, роданистого -водородная кислоти, інулін, ефірні олії, сірчисті з'єднання, фітонциди сульфідної групи, полісахариди, гормони, ферменти, сапоніни та інші життєво необхідні речовини, які сприяють підтримці якості життя людського організму і здоров'я навіть при несприятливих умовах навколишнього середовища.
Фармакодинаміка всього комплексу діючих речовин визначає 4 основні види терапевтичної дії часнику, які представляють для медицини певний інтерес. Заслуговують на увагу антимікробні, ліпідосніжающіе, фібринолітичні і гальмують агрегацію тромбоцитів, лікувальні властивості.
Лабораторні та клінічні випробування вказують на надзвичайно високу антибактеріальну активність часнику. Всього 1 мг аллицина становить 15 1.Е антибіотичної активності пеніциліну. Численні дослідження достовірно підтверджують не тільки протимікробну, а й противірусну дію часнику.
Крім того, лабораторії найавторитетніших клінік Європи та Америки демонструють дані про можливості часнику знижувати рівень вмісту ліпідів (холестерину) у сироватці крові (Gebhardt, 1991).
Клінічна апробація показує, що часник підвищує фібринолітичну активність, яка знижена при атеросклерозі, інфаркті міокарда. Застосування часнику стимулює фібринолітичну (протівотромбозную) активність, подовжує протромбіновий час і знижує вміст іонів кальцію. Встановлено, що ефект гальмування агрегації тромбоцитів безпосередньо пов'язаний з блокуючим ефектом синтезу тромбоксану, що і призводить до тотального гальмування агрегації (склеювання) тромбоцитів.
Медична школа Дж. Вашингтона в Колумбії розробила рекомендації щодо застосування часнику при тромбофлебіті і геморагічних інсультах, довівши, що часник знижує ризик тромбоутворення.
Д. Кричевський, директор Філадельфійського інституту, рекомендує застосовувати часник при атеросклерозі, стенокардії, гіпертонічної хвороби, а також для профілактики передчасного старіння, стверджуючи, що сірковмісні і пектиновмісні з'єднання достовірно знижують холестерин і тригліцериди в плазмі крові.

Переконливі дані різних клінічних досліджень, проведених в 90-х роках, показали, що 800 мг сухого порошку часнику знижує середній рівень холестерину з 266 до 235 мг / дл, що становить 12%, а тригліцеридів - з 226 до 188 мг / дл, це становить 17%. Найкращі результати були відзначені у пацієнтів, рівень холестерину яких коливався від 250 до 300 мг / дл. Ці дані підтвердили дослідження Brewitt і Mitarb, при цьому ступінь зниження рівня холестерину становила до 23%.
Часник добре зарекомендував себе при ішемічній хворобі серця, стенокардії. Його регулярне використання в раціоні харчування змушує червоні кров'яні тільця виробляти спеціальний агент Н2S (гидроген сульфід, сірководень), розслабляючий стінки судин і активізує кровообіг.
В Європі часник призначають «для підтримки дієтичних заходів при підвищенні рівня ліпідів в сироватці крові і для профілактики вікових судинних порушень» і вважають його найефективнішим засобом профілактики атеросклеротичних захворювань.
Заслуговує на увагу практика застосування часнику при хронічних отруєннях свинцем, що показує, що типова пунктация еритроцитів, властива свинцевої інтоксикації, достовірно знижується при призначенні препаратів з часнику (Петков, Болгарська медична школа).
Актуальними дослідження під керівництвом доктора Бенджаміна Лау, з університету Лома Лінда, які вказують на наслідки гамма-опромінення лейкоцитів людини. Було доведено, що контрольні клітини, які зазнали гамма-опроміненню, загинули, тоді як клітини, культивовані в екстракті часнику - зберегли свою життєздатність.
Доктор Лау рекомендує всім без винятку, які працюють з приладами і комп'ютерною технікою, як захист приймати часникові препарати.
Спираючись на дані, опубліковані вченими Оксфордського університету, можна розглядати часник як природний засіб захисту від злоякісних пухлин. Наявність в часнику германію та ейхоена знижують ризик і уповільнюють процеси виникнення злоякісної пухлини (малігнізації) пухлин.
Препарати часнику є хорошим засобом профілактики глистової інвазії, а також рекомендовані для комплексної терапії паразитарних і глистових інвазій.
Часник успішно справляється з внутрішніми паразитами, не дає шанс отруїтися неякісною їжею, збільшує опірність кишкової мікрофлори.
Цибулини часнику сприяє зниженню підвищеного рівня цукру в крові і можуть використовуватися в комплексній терапії хворих на цукровий діабет (Дані журналу «The Lancet», «Journal of Ethnobotany», «LehrbuchderBiologischen Heilmittel»).
Особливих результатів можна досягти, застосовуючи часник при ожирінні.
Дослідження Ізраїльського інституту Вейцмана стверджують, що часник допомагає скинути зайві кілограми, покращуючи метаболізм, активізуючи лімфодренаж, нормалізує рівень цукру в крові, зменшуючи відчуття голоду, сприяючи здоровому жировому обміну в тканинах організму.
Регулярний прийом часнику пригнічує виробництво гормону кортизолу, який викликає хворобливу тягу до солодкого, відновлюючи вироблення адреналіну - гормону, відповідального за прискорене розщеплення жирів.
Часник протистоїть грибків роду кандида, активізація яких є однією з прихованих причин набору ваги і підвищення рівня цукру в крові.
Цікава роль часнику в забезпеченні нормального функціонування статевих залоз. Доказова база медичних досліджень вказує на роль цинку в складі часнику, який знижує ризик виникнення безпліддя та статевого інфантилізму.
Сучасні фармакологічні дослідження показують, що прийом препаратів часнику призводить до різкого зниження числа простудних захворювань. Даний ефект пояснюється імуностимулюючі, бактерицидними властивостями часнику, які затребувані при ГРЗ, ГРВІ, грип.
Крім того, часник корисний при бронхіальній астмі, кашлюку, бронхоектатичної хвороби, входить до складу багатьох фармпрепаратів, що застосовуються при гепатитах, атонії кишечника, звичних запорах, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, дисбактеріозі.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100 - 200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Обсяг: 100 мл.

Зинаида Артемовна 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Замечательное средство

Самое быстрое средство если заболели вирусной инфекцией, по 15 капель под язык 5 раз в день и за 1-2 дня уже здоров.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Зинаида Артемовна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, часник, препарат, інтернет, аптека, фіто, часник, препарат