Часник в таблетках - Трав'яна аптека Фіто

Часник в таблетках - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Часник в таблетках - Фіто магазин. Перевірена протизастудний засіб. Достовірно знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові, ризик тромбоутворення, розвитку бактеріальних і вірусних інфекцій, протистоїть паразитарної і глистової інвазії, злоякісних пухлин, радіації, старіння організму.
Показання до застосування:
* Гіперліпідемія (при підвищених показниках згортання крові, рівня холестерину, тригліцеридів в плазмі крові);
* Як засіб профілактики інфаркту міокарда, інсульту; в постінфарктний період;
* Простудні захворювання, ГРЗ, ГРВІ, грип, запальні захворювання органів дихання, бронхіальна астма в комплексному лікуванні;
* Дисбактеріози;
* Кандидози;
* Паразитарні та глистяні інвазії;
* Онкопатологія (в комплексному лікуванні);
* Пародонтози;
* Ожиріння;
* цукровий діабет;
* Алергічні стани;
* Зниження імунітету на тлі бактеріальних інфекцій;
* Імпотенція;
* Зниження ментальної функції у літніх людей;
* Передменструальний, похмільний синдром;
* Астенічні і депресивні стани;
* Для попередження передчасного старіння.
Склад: цибулини часнику.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. XXI століття характеризується значними досягненнями в області медицини, фармакології та фітофармакології. Часник по праву пріоритетного продукту займає своє місце в перших рядах рослинних лікарських засобів.
Терапевтична ефективність і лікувальна цінність часнику пов'язана з композицією численних з'єднань: вітамінів, алідонікотіновой, роданистого-водневої кислот, інуліну, ефірного та жирного масел, гормонів, ферментів, холіну, мінералів, в тому числі йоду і селену, сапонінів і інших речовин. Повний цілющу дію часнику безпосередньо залежить від суми діючих речовин цілої цибулини рослини, біологічної формули створеної самою природою.
Досліджуючи фармакодинамику цибулин часнику вчені встановили чотири основних види дії, якими обумовлюється інтерес до застосування часнику. Це антимікробну, ліпідознижуюча, фибринолитическое і гальмує агрегацію тромбоцитів види дії.
Авторитетні клініки і лабораторні дослідження демонструють здатність часнику знижувати рівень вмісту ліпідів (холестерину) у сироватці крові (Gebhardt, 1991).
Зниження рівня холестерину під впливом порошку з цибулин підтверджують дані застосування часнику в клінічній практиці. Мадер (Mader, 1990) показав, що часник в дозуванні 800 мг знижує середній рівень холестерину з 266 до 235 мг / дл, що становить 12%, а тригліцеридів - з 226 до 188 мг / дл (17%). Найкращі результати були відзначені у пацієнтів, у яких рівень холестерину коливався від 250 до 300 мг / дл. Дослідження Brewitt і Mitarb, 1991 р, підтвердили ці дані, при цьому ступінь зниження рівня холестерину становила до 23%. На замітку: 800 мг сухого порошку часнику - це 4 таблетки часнику, тобто денна норма прийому.
Як в експерименті, так і клінічно встановлено, що препарати часнику підвищують фібринолітичну активність, яка знижена при атеросклерозі, інфаркті міокарда. Часник має виражену фибринолитическим (протівотромбозним) дією, подовжує протромбіновий час і знижує вміст іонів кальцію. Процес гальмування агрегації тромбоцитів пов'язаний з блокуючим ефектом синтезу тромбоксану, що призводить до тотального гальмування агрегації (склеювання) тромбоцитів.

У медичній школі Дж. Вашингтона в Колумбії з часнику було виділено речовину, що перешкоджає утворенню тромбоцитів в крові. У зв'язку з цим часник може бути корисний не тільки при тромбофлебіті, але і при геморагічних інсультах.
Наукові дані по вивченню сірковмісних сполук і пектину часнику, які достовірно впливають на зниження рівня холестерину і тригліцеридів в плазмі крові, дозволили Д. Кричевському, директору Філадельфійського медичного інституту, успішно призначати часник при атеросклерозі, стенокардії, гіпертонічної хвороби і для профілактики передчасного старіння.
Доктор Йоші Ітакура (Японія) вказує на терапевтичний рівень абсолютного змісту в часнику основних його складових, в розрахунку на 100 г: вода - 61,3%, карбогідратів - 30,8 г, білок - 6,2 г, клітковина - 1,5 г, жири 0,2 г, калій - 250 мг, фосфор - 202 мг, кальцій - 29 мг, натрій - 19 мг, залізо - 15 мг, віт. С - 1,5 мг, ніацин (В3) - 0,5 мг, тіамін (В1) - 0,25 мг, рибофлавін (В2) - 0,8 мг, вітамін А - 0,3 мг. Ітакура стверджує, що часник, володіючи високою активністю, здатний підтримати життєвий тонус і розцінює його як засіб для профілактики і лікування астенічних і депресивних станів. Цю активність він пов'язує з наявністю в часнику сірковмісних компонентів.
Результати медичних досліджень достовірно підтверджують не тільки протимікробний, але і противірусний ефект часнику. Антибактеріальна активність аллицина часнику надзвичайно сильна, 1 мг аллицина відповідає антибіотичної активності 15 1.Е пеніциліну. Ці дані визначають спектр призначення часнику при ГРЗ, ГРВІ, грип та інших бактеріальних інфекціях.
Крім того, часник добре відомий, як протиглисний засіб. Д-р Вільям Коу (Каліфорнія) рекомендує дітям і дорослим приймати порошок або таблетки часнику для лікування і профілактики глистових і паразитарних інвазій.
За рахунок наявності цинку, часник бере участь в забезпеченні імунітету і нормального функціонування статевих залоз, знижує ризик виникнення безпліддя та статевого інфантилізму.
Опубліковані в 1990 р. дані Оксфордського університету, стверджують, що препарати часнику допомагають запобігти виникненню і розвитку злоякісних пухлин завдяки наявності малої кількості германію та ейхоена.
Препарати часнику розцінюються як простий і доступний спосіб підтримки здоров'я в найнесприятливіших для організму умовах проживання.
Цікаві дані були отримані при проведенні робіт під керівництвом доктора Бенджаміна Лау, з університету Лома Лінда, з вивчення наслідків гамма опромінення на лейкоцити людини. Дослідження встановили, що при гамма опроміненні контрольні клітини гинули, тоді як клітини, культивовані в рідкому екстракті часнику, зберігалися живими. Доктор Лау рекомендує всім працюючим з приладами, що випускають іонізуюче випромінювання (комп'ютери, рентгенівські установки, фотокопіюють прилади), в якості профілактики приймати часникові препарати, як надійний засіб захисту від радіоактивного опромінення.
Дані наукових праць Роберта Ліна (1979 г.) показують, що часник оберігає еритроцити людини від вільних радикалів і окислення, а сухий порошок свіжовисушених часнику руйнує вільні радикали.
Журнальні статті (журнал «The Lancet» 1973; «Journal of Ethnobotany», 1986; «Lehrbuch der Biologischen Heilmittel», 1996) стверджують, що часник знижує рівень цукру в крові і може використовуватися, як додатковий засіб, при лікуванні цукрового діабету.
Заслуговує на увагу практика призначення препаратів часнику при хронічних отруєннях свинцем (Петков, 1966р.), Що показує, що типова пунктация еритроцитів, властива свинцевої інтоксикації, достовірно знижується при застосуванні часнику.
Область використання часнику в медицині дуже широка, завдяки різноманіттю властивостей і його дій. У народі його шанують, як засіб захисту від хвороб і величають «еліксиром життєвих сил». Особливо часник необхідний особи похилого віку з атеросклерозом і ослабленням пам'яті.

Будучи одним з найбільш вивчених рослин у світі, часник є справжньою панацеєю як при вживанні в їжу, так і при використанні в медичних цілях.
Натуральний препарат «Часник - надійний захист» має широкий спектр фітотерапевтичних властивостей і дій. Має загальнозміцнювальну, бактерицидну, антибактеріальну, фунгіцидну, противірусну, протиглисний, сечогінну дію. Володіє гіпотензивними, судинорозширювальними, фібринолітичними, антикоагулянтними, протизапальними, радіозахисними, адаптогенні, гіпоглікемічними, антиоксидантними властивостями. Підвищує імунітет, сприяє поліпшенню життєдіяльності кишкової мікрофлори, активує функції статевих залоз; стимулює секрецію шлункового соку, слизу і жовчі, покращує апетит. Благотворно впливає на стан хворих з серцево - судинними захворюваннями, нормалізує серцевий ритм, перешкоджає агрегації тромбоцитів, сприяючи лізису свіжих тромбів, уповільнює розвиток атеросклерозу. Часник знижує ризик новоутворень, безпліддя і статевого інфантилізму, є надійним засобом профілактики глистових і паразитарних інвазій, гострих респіраторних і бактеріальних інфекцій, а також передчасного старіння.

Виктория 2018-05-21 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

недорого, удобно принимать, нет запаха изо рта

Пила в комплексе от кандидоза, результатом очень довольна, еще стала меньше болеть, больше энергии появилось.

Відповідь адміністратора:

Спасибо, Ваш отзыв важен для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, часник, в, пiгулках, трав'яна, аптека, фіто, часник, в, пiгулках