Ефективний засіб відновлення організму
 • -12%
 • Ефективний засіб відновлення організму

Ефективний засіб відновлення організму

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 51.0
58.0 грн.
51.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Нігедаза, як рослинний препарат, є терапевтичної хрестоматією відновлення і підтримки на високому рівні імунної та гормональної систем, усунення гиперсекреции агресивних гормонів (адреналіну, норадреналіну) і гістаміну, визнана ефективним засобом при алергічних проявах, для підвищення і стимуляції синтезу інтерферонів, активації протизапальних механізмів на місцевому та системних рівнях.

 • Поєднання протизапальних та імуномодулюючих властивостей дозволяє прискорити нейтралізацію інфекційної агресії при ГРВІ, грипі, усунути симптоми застуди, знизити ризик розвитку ускладнень.

Насіння нигелла містять ефірні і жирні олії, мають антибактеріальну, ранозагоювальної, гепатозащітним і жовчогінною активністю. Завдяки хімічній природі і концентрації складових, чорний кмин здатний пригнічувати патогенну флору, надавати противірусну, фунгіцидну і фунгостатіческое дію. Спостережуваний лікувальний ефект відзначається при вірусних і бактеріальних інфекціях дихальних шляхів, синусит, різних видах герпесу, інфекціях сечовивідних шляхів, пошкодженнях слизових оболонок.

 • Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб підвищення імунітету і ферментативної активності травного тракту, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • ослаблений імунітет (часто і тривало хворіють);
 • імунодефіцитні стани на тлі ГРЗ, ГРВІ, глистових інвазій, інфекційних і запальних захворювань;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, ахілія шлунка, ентерит, ентероколіт), розлади травлення, метеоризм; дисбактеріоз;
 • захворювання печінки і підшлункової залози (хронічний гепатит, холецистопанкреатит, панкреатит);
 • ферментативна недостатність, ослаблення ліполітичною активності дуоденального соку (для покращання перетравлення жирів);
 • для активізації жирового обміну і утилізації жирових накопичень;
 • ожиріння, цукровий діабет (в комплексній терапії);
 • в комплексній терапії атеросклерозу;
 • алергічні захворювання, в тому числі гострі алергічні реакції; атопічний дерматит;
 • респіраторні захворювання та їх ускладнення (ГРВІ, грип та інші інфекції);
 • в комплексній терапії онкозахворювань (кишечника, передміхурової залози, підшлункової залози);
 • для збільшення кількості молока у годуючих жінок;
 • для поліпшення росту волосся; раннє посивіння;
 • похилий вік.

Склад: насіння чорнушки дамаської (чорний кмин).

Спосіб застосування та дози.

 • По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 таблеток.

Значення для організму.

Цілющі властивості насіння нігелли перевершують багато відомих рослини і прославлені прянощі. Арабське прислів'я говорить: «Благословенне насіння виліковує від будь-якої хвороби, крім смерті». Унікальний хімічний склад насіння представлений ніггелоном, мінералами (концентрують сірку, фосфор, залізо, кальцій), активними ферментами, в тому числі липолитический фермент ліпаза, білками, вітамінами А і Е (в тому числі β-токотриенол. Γ-токоферол), фосфоліпідами, поліненасиченими жирними кислотами та іншими активними речовинами.

 • У нигелла гармонійно поєднуються понад 100 компонентів, цінних для життєдіяльності організму: фітостерини (ситостерин, стигмастерин, кампестерол), флавоноїди, сапоніни, алкалоїди (Nigellamine), які визначають фармакологічні властивості і можливості застосування в медичних цілях.

Науково-дослідні роботи, які були проведені починаючи з 1959 року, підтвердили найважливіше значення насіння для підвищення захисних сил організму, їх стимулюючу дію на функцію вилочкової залози. Аналізи крові пацієнтів, які приймали нигелла, показали посилення і зміцнення захисних сил організму, у них підвищувався рівень Т-лімфоцитів, Т-кілерів, відповідно і стійкість імунної системи. Крім того, прийом препаратів на основі нігелли знижував рівень цукру в крові.

 • Чорнушка дамаська підвищує активність підшлункової залози, захищає β-клітини острівців Лангерганса від окисного напруги, збільшує толерантність до глюкози. Згідно з медичними даними (2008р), за рахунок антиоксидантних і гепатопротекторних властивостей насіння були зафіксовані обнадійливі результати в комплексній терапії захворювань печінки, в тому числі вірусного гепатиту С.

Феноменальні можливості насіння кмину були зафіксовані в порівнянні з антибактеріальним ефектом антибіотиків (ампіциліну, тетрацикліну, гентаміцину).

 • Медицина звернула увагу на насіння чорнушки дамаської в 80 десяті роки минулого століття, виділивши з них найважливіший фермент ліполітичного дії - ліпазу, за участю якої в кишечнику відбувається розщеплення жирів на жирні кислоти і гліцерин. Цінність ферментативних і липолитических можливостей ліпази, що міститься в насінні нігелли, дуже велика. Так як порушення процесів травлення різного ступеня вираженості виявляються практично при всіх захворюваннях травного тракту, то призначення ферментів - одна з найбільш часто використовуваних лікарських груп в гастроентерології. Достовірно доведено, що саме концентрація ферменту ліпази в чорному кмину, покращує стан і надає лікувальний ефект при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (хронічних гепатитах, холецистопанкреатитах, панкреатитах, ентеритах, ентероколітах).

Отриманий препарат «Нігедаза», на основі насіння чорнушки дамаської, вважається класичним ліполітікі, гідролізується рослинні і тваринні жири, що сприяє їх перетравленню і утилізації, активатором жирового обміну. «Нігедаза» призначається при зниженій ліполітичною активності шлунково-кишкового тракту, надає благотворну дію при ахілі, що розвилася в результаті атрофії слизової оболонки шлунка, а також при хронічних гастритах. Особливий вплив прийому препарату враховується при віковій ферментативної недостатності, ослабленні ліполітичною активності дуоденального соку.

 • За рахунок посилення ферментативних процесів препарат відновлює природний симбіоз кишкової мікрофлори, усуває явища дисбактеріозу, метеоризм і запори, протистоїть кишковим паразитам і глистам.

Завдяки наявності біоактивних речовин, чорнушка дамаська стимулює секрецію гістамінази і вироблення протигістамінних антитіл. При клінічних випробуваннях насіння нигелла покращували стан пацієнтів з алергічним ринітом, бронхіальну астму, атопічний дерматит, знижували рівень тригліцеридів в плазмі крові і підвищували концентрацію ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ).

 • Здійснюючи дотацію організму незамінними жирними кислотами і мікросомальними ферментами, Нігелла покращує секреторні функції організму, стимулює мікроциркуляцію, позитивно впливає на гемостатическое рівновагу, запобігає агрегації і адгезію тромбоцитів, що розширює спектр призначень насіння, як судинорозширювальний, противосклеротического кошти. Арабська доктор Х. Абдул Хамід рекомендує насіння чорнушки для поліпшення пам'яті і мозкової активності.

Дослідження останніх років відкривають перспективу використання насіння чорнушки при онкологічних захворюваннях. Що міститься в насінні тімохінон, гальмує ріст злоякісних клітин при колоректальних пухлинах, раку простати, підшлункової залози. У комплексній терапії онкологічних хворих, за рахунок концентрації в насінні хинонов, препарат підвищує чутливість ракових клітин до хіміотерапії, зменшує побічні явища циклофосфамида.

 • Здатність нигелла збільшувати кількість молока у годуючих жінок, позитивно впливати на ріст волосся, перешкоджати раннього посивіння, ще більше підвищує затребуваність в цьому препараті.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Катерина 2018-06-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Отличная профилактика ОРЗ

Даника Фарм этой зимой начала выпускать черный тмин в таблетках, я решила попробовать. С тех пор я ни разу не болела вирусными болячками, я очень довольна.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Катерина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, ефективний, засіб, відновлення, організму, чорний, кмин, купити