Загальнозміцнюючий засіб Чистотіл в пігулках

Загальнозміцнюючий засіб Чистотіл в пігулках

На складі
Рейтинг:

На складі 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Чистотіл в пігулках Актофуд, надає:

 • протимікробну,
 • протизапальну,
 • спазмолітичну,
 • десенсибилизирующее,
 • протисвербіжну,
 • потогінний,
 • гіпотензивну,
 • Онкостатіческое,
 • седативну,
 • знеболювальну, а також жовчогінну,
 • проносне,
 • репаративное,
 • фунгіцидну,
 • імуномодулюючу дію.

✔️ Показання до застосування:

 • гепатити різної етіології, безкам'яні холецистити, жировий гепатоз;
 • хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка і 12 палої кишки, пілороспазм, коліти, сігмоідіти;
 • спастичні стани слабкій і середнього ступеня вираженості в епігастральній ділянці, жовчного міхура;
 • диспепсичні явища, метеоризм, коліки;
 • пієлонефрити, простатити, цистити, ДГПЗ (аденома);
 • гінекологічні захворювання (ендометрити, аднексити, сальпінгіти);
 • в комплексній терапії онкозахворювань;
 • псоріаз, гнійничкові захворювання шкіри, мокнучі екзема;
 • трихомоніаз, уреплазмоз, хламідіоз, кандидоз.

✔️ Склад: трава чистотілу.

✔️ Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 піг.

 • Не є лікарським препаратом.

Безпечна надмалих дозування ставить чистотіл в ряд рослин, які надають лікувальну дію на фізіологічному рівні. Це загальнозміцнюючий засіб комплексної профілактики і терапії пухлинних захворювань.


Значення для організму.

✔️ Чистотіл - типове рудеральна рослина, яка росте поряд з нашими будинками і цвіте стільки, скільки допомоги вимагає наш організм. Стародавні цілителі з любов'ю називали його Дар небес і вірили в його всеісцеляющую силу.

Професійна медицина не могла пройти повз такого рослини. Український вчений Володимир Новицький, який працює зараз в Австрії, надав дані про препарат на основі алкалоїдів чистотілу і підтвердив експериментально його ефективність проти восьми основних різновидів раку.

Трава чистотілу містить багато активних речовин: ефірна олія, органічні і фенілкарбоновие кислоти, флавоноїди і сапоніни, дубильні речовини, вітаміни. Але головне багатство чистотілу - алкалоїди, їх більше 20. Найважливішими з них вважаються - сангвінарін і хелеритрин, саме їм належить згубну дію на мікроорганізми, в тому числі віруси і найпростіші. Численні дослідження підтверджують, що препарати на основі чистотілу ефективні для лікування гнійних ран і трофічних виразок, хвороб шкіри і слизових оболонок, екзем, хронічних гайморитів, ерозій шийки матки, а також грибкових захворювань, трихомонозу. Сангвінарин є інгібітором ацетилхолінестерази, а хелеритрин володіє гальмуючим впливом на центральну нервову систему.

✔️ Ще один алкалоїд - хелидонин проявляє анальгезирующий (болезаспокійливий), седативний і спазмолітичний ефекти. Особливо спазмолітичну дію помітно при впливі на гладку мускулатуру органів, що дозволяє використовувати чистотіл при бронхіальній астмі. Серед алкалоїдів хелидонин володіє найбільшою широтою терапевтичної дії. За своїм впливом на організм можна порівняти з папаверином.

✔️ алкалоїди берберин - відведено жовчогінний (холецістокінетіческім) дію. З огляду на Холеретики-холецістокінетіческім (жовчогінні), седативні, спазмолітичні властивості, чистотіл призначають при спастичних болях в животі, порушеною спастиці жовчовивідних шляхів і жовчного міхура.

✔️ Весь цей потужний арсенал при грамотному використанні здатний принести суттєву користь не тільки в боротьбі з бородавками і вуграми, але і в рішенні більш важких проблем.

✔️ Чистотіл - перспективне рослина для отримання антимікробних лікарських засобів. За рахунок вмісту сангвінаріна і хелерітріна препарати чистотілу знайшли широке застосування в дерматології, гінекології, неврології. Володіючи антимікробну активність чистотіл пригнічує розвиток грампозитивних і грамнегативних бактерій, дріжджоподібних роду Candida, міцелярних грибів, патогенних найпростіших.

✔️ Активні алкалоїди гомохелидонин і хелеритрин чистотілу проявляють антисептичні властивості відносно золотистого стафілокока, гальмують розвиток мікобактерій. В експерименті in vivo і in vitro встановили, що інгібірує, чистотілу на штами мікроорганізмів Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonial, Candida albicans, Epidermoph. flaccosum, Trichophyton mentagrophytes, Aspergillus fumigatus, Trichophyton rubrum.

✔️ Співробітники кафедри госпітальної хірургії КМУ Пасічник І.Х., Гарбарец М.А. під керівництвом професора Аминева А.М на великому клінічному матеріалі довели ефективність лікування чистотілом поліпозу товстої кишки. За даними Попова В.І. (1984р.) Трава чистотілу добре зарекомендувала себе при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, катарі шлунка і кишечника, як болезаспокійливий засіб. Ефективний чистотіл в комплексній терапії онкозахворювань, в поєднанні з кропивою і календулою стримує розвиток метастазів.

 • Експериментально підтверджено, що чистотіл обмежує ріст злоякісних пухлин, у комплексній терапії онкозахворювань, знижує ризик метастазування після операцій. (Балицький К.П., Воронцова А.Л., 1976 р.)

✔️ У гінекології чистотіл призначають при онконастороженості, альгодисменореї, патологічному клімаксі, онкогінекологічних патологіях.

В інституті фізіології ім. І.П. Павлова дослідження лікувальної дії сангвінаріна з чистотілу, у хворих із захворюваннями нервової системи, визначили здатність препарату знижувати активність холінестерази, підвищувати чутливість до ацетилхоліну і відновлювати нервово-м'язову провідність. Дані свідчать про значне лікувальний ефект при міопатіях, цієї важкої, важко піддається лікуванню хвороби. Було встановлено, що сангвінарін ефективний при різних формах м'язової дистрофії, при спастичних парезах внаслідок родової травми.

У фармакологічному аспекті чистотіл добре вивчений. В експериментах, проведених на кафедрі фармакології Івано-Франківської медичної академії, визначені мембрано-стабілізуючу дію щодо гепатоцитів печінки, підвищення функціональної спроможності печінки і попередження розвитку патологічних змін в гепатоцитах. Встановлено активізація антиоксидантної системи гепатоцитів на фоні гепатопротекторного дії, антиоксидантний ефект при експериментальному ерозивно-виразковому ураженні гастродуоденальної зони, прискорення регресу морфологічних порушень гастродуоденальної слизової оболонки. (Лукашевич І.В., 2000р.)

✔️ Відзначено активність чистотілу по відношенню до вірусів, його здатність пригнічувати вірус герпесу, енцефаломієліту, за рахунок блокування синтезу протеїнів оболонки вірусу.

✔️ Противогрибковая ефективність чистотілу прирівнюється до дії Нітрофунгін, по антибіотичної активності не поступається левоміцетину.

✔️ Препарати чистотілу сприяють підвищенню рівня гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів в крові, мають противоаритмической активністю.

✔️ У дерматології чистотіл застосовується при микотической мікробної екземі, атопічний дерматит, паратравматическая екземі, псоріазі, початкових формах дискоїдний червоний вовчак, себореї волосистої частини голови. При псоріазі клінічний ефект чистотілу обумовлений його здатністю пригнічувати мітози.

✔️ Фітотерапевтичні властивості: протимікробну, протизапальну, спазмолітичну, десенсибілізуючу, протисвербіжну, потогінний, гіпотензивну, Онкостатіческое, седативну, болезаспокійливу, а також жовчогінну, проносну, репаративний, фунгіцидну, імуномодулюючу розширюють спектр застосування чистотілу, а безпечна над-мала дозування ставить чистотіл в ряд рослин, які надають лікувальну дію на фізіологічному рівні.

Андрей Иванович 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хороший

Чистотел в таблетках порекомендовал врач, я даже и не предполагал, что сейчас травы можно купить в таблетированной форме. Их удобно принимать, вкус почти не ощущается. После курса применения прошли колики и метеоризм.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Андрей Иванович! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, чистотіл, в, пiгулках, аптека, натуральних, препаратів, чистотіл, в, пiгулках