Натуральний екстрак ананаса в пігулках

Натуральний екстрак ананаса в пігулках

На складі
Рейтинг:

На складі 82
82 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Екстракт ананаса - бромелайн - суміш ферментів, які розщеплюють споживані з їжею жири. Сприяє розщепленню надходять разом з їжею жирів попереджаючи їх накопичення в тілі, в наслідок чого організм отримує додаткову можливість спалювати свої власні накопичення. Оскільки при нераціональному харчуванні досить поширене надмірне переїдання денної норми жирів, то саме завдяки властивостям бромелайну дана проблема стає вирішеною. Припиняється накопичення жирових відкладень, і відбувається поступова втрата зайвих кілограмів і сантиметрів.

  • Екстракт ананаса можна застосовувати як засіб контролю за вагою тіла, а також як загальнозміцнюючий засіб при запальних захворюваннях шлунка, сприяє поліпшенню травлення. Він має здатність посилювати функціональну активність кишечника, виводити з організму продукти обміну і токсичні речовини, підтримувати необхідний склад мікрофлори товстого кишечника, стимулюючи тим самим процес обміну речовин.

Сприяє розщепленню білка, покращуючи його всмоктування в травному тракті. Має виражену протизапальну, імуностимулюючу і протеолітичну дію.

  • Зменшує згортання крові, розсмоктуючи тромби в кровоносних судинах. Це властивість дозволяє його застосовувати в якості препарату в комплексному лікуванні стенокардії і як профілактичний засіб проти ризику виникнення інсультів, для якнайшвидшого відновлення після хірургічних операцій, інфаркту та інсульту.

Спосіб застосування: до 3 таблеток на день під час прийому їжі.

  • Склад: екстракт ананаса (бромелайн) - 0,2 м

Курс прийому: до 1 місяця, 2-3 курси на рік.

  • Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем.

Упаковка: 80 таб.

Натали 2018-11-01 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Вижу эффект

Мой результат - 1,5 кг за первую неделю. Вес 66 кг, возраст 42 года. По-моему работает хорошо, продолжаю прием.

Відповідь адміністратора:

Спасибо за опыт которым Вы с нами поделились.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еліт, фарм, натуральний, екстрак, ананаса, в, пігулках, екстракт, ананаса