Екстракт бузини - Інтернет магазин Фіто

Екстракт бузини - Інтернет магазин Фіто

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

БАЖ Бузина - Екстракт бузини. Квіти бузини відомі в медицині як потогінний, протизапальний засіб. Здатні зменшити бактеріальну навантаження патогенних мікроорганізмів, включаючи уроінфекціі, підвищити опірність, зменшити аллергизацию організму, знизити ризик судинних ускладнень, активно впливаючи на гормональний фон. Незамінна при дерматологічних проблемах, гормональної перебудови, патологічному клімаксі, важкої симптоматики ПМС.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з квітів і ягід бузини чорної.
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Показання до застосування:
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції і профілактики ГРЗ, ГРВІ, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
* Простудні захворювання, ГРЗ, ГРВІ, грип, ангіна (як потогінний засіб);
* Хронічні бронхіти, коклюш, емфізема легенів, в комплексній терапії;
* Серцево-судинні захворювання, в тому числі патології з ослабленням судин і підвищенням їх проникності (як сечогінний);
* В комплексній терапії цукрового діабету;
* Алергічні прояви;
* Клімакс, в тому числі патологічний; порушення гормонального фону, в комплексній терапії.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Значення для організму.
У давнину бузину вважали священним і цінували її, як засіб, що сприяє довголіттю, що підвищує життєвий тонус, очищає кров.
Всі частини рослини містять великий спектр біологічно активних речовин. Фармакологічна активність бузини безпосередньо залежить від цих складових. Квіти бузини містять глікозид самбунігрін, рутин, ефірну олію, органічні кислоти, цукру, дубильні речовини, амінокислоту тирозин, мінеральні солі, серед яких йодисті з'єднання, а також антоціанові глікозиди, ретинол, аскорбінову кислоту.
Лікувальні властивості бузини відомі медицині давно. Квіти мають потогінну, сечогінну і м'яким відхаркувальну дію, послаблюють початкову фазу запалення в фазі ексудації, зменшують явища сенсибілізації організму, знижують проникність судинної стінки.
Ягоди проявляють проносні, потогінні, знеболювальні та в'яжучі властивості. Потогінний ефект бузини має механізм не прямої дії на потові залози, а здійснюється за рахунок підвищення чутливості центрів, що регулюють потовиділення.
Крім того, бузина здатна підвищувати опірність організму, зменшувати бактеріальну навантаження.
При захворюваннях нирок, серцево-судинної системи, зокрема миокардитах, її призначають як сечогінний засіб, використовують в комплексній терапії цукрового діабету, для зниження ризику судинних ускладнень.
Бузина, володіючи протизапальну дію, здатна посилити протиалергічний ефект, зняти набряк слизової оболонки верхніх дихальних шляхів. Ці властивості необхідні при ГРЗ, ГРВІ, початкових стадіях бронхіту.
В спектр дії бузини входить секреторолітіческое дію.
Препарати бузини чорної позитивно впливають на залози внутрішньої секреції, активізують їх функції, допомагають послабити «припливи» при гормональної перебудови організму, патологічному клімаксі.
Ягоди містять амінокислоту тирозин, яка послаблює депресію, стрес, посилює термогенез і ліполіз, що полегшує симптоматику передменструального періоду.
За даними Тищенко (1980р) бузина нормалізує функцію кори надниркових залоз. Дослідження (Кархут, 1978р) вказують, що бузина містить фітостероіди і речовини подібні за будовою з статевими гормонами, що обґрунтовує її застосування в гінекології, як засоби активно впливає на гормональний фон.
У дерматологічній практиці, бузину призначають при багатьох дерматозах. Особливо хороший ефект бузина надає при екземі, нейродерміті, дерматозах, що зудять, а також при псоріазі, склеродермії, васкулітах, червоному плоскому лишаї, дерматомиозите, піодермії, облисінні, враховуючи стимулюючу дію на функцію кори надниркових залоз.
Проведені медичні дослідження останніх років показали, що бузина має антимікробну дію відносно більшості патогенних мікроорганізмів, зокрема, проти збудників уроінфекцій (Pseudomonas aeruginosa, B. subtilis, B. mesenterius, E. coli, Str. Fecium і інші), трудноподдающихся впливу сучасних хіміотерапевтичних засобів. Це ще більше розширює спектр застосування бузини в медичній практиці.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.

Наталья Викторовна 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Улучшило состояние

Меня сильно беспокоило мое эмоциональное состояние во время возрастного изменения гормонального. вместе с женским бальзамом принимала бузину и меня перестало бросать в пот и в депрессию.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Наталья Викторовна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, бузини, інтернет, магазин, фіто, екстракт, бузини