Натуральний екстракт гриба Майтаке в таблетках

Натуральний екстракт гриба Майтаке в таблетках

На складі
Рейтинг:

На складі 109.0
109.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Майтаке є ефективним імунокоректором, має виражену протипухлинну активність і може бути використаний з метою корекції раціону харчування при гепатиті, артеріальному тиску, діабеті, онкопатологіях, імунодефіцит, а також при атеросклерозі, захворюваннях печінки, інфекціях, серцево-судинних розладах, для зміцнення імунної системи.

 • Ракові клітини завдяки екстракту майтаке знищуються клітинами імунної системи. Механізм дії спрямований на гальмування розвитку перш за все кровоносної системи в пухлини, що в свою чергу припиняє подачу живлення і кисню до клітини, призводить до її всихання, регресу.

Вміщені в грибі Майтаке речовини, змінюють генетичний код ракових клітин, що призводить до апоптозу з подальшим руйнуванням онко-клітин. І дуже важливо відзначити, що сусідні здорові клітини залишаються неушкодженими, на відміну від застосування хіміотерапії.

 • Поліпи, папіломи, кісти, міоми, аденоми і інші доброякісні пухлини так само лікуються екстрактом гриба Майтаке, а механізм дії такий самий, як і при терапії злоякісних пухлин.

Рекомендується для:

 • комплексного захисту здорових клітин, запобігання метастазування раку;
 • уповільнення або зупинки росту пухлин;
 • зменшення побічних ефектів при хіміотерапії;
 • м'якого усунення неприємних відчуттів передменструального синдрому, таких як дратівливість, що тягнуть болі внизу живота, слабкість, стомлюваність і головні болі;
 • підвищення імунітету (за рахунок полісахаридів групи «В» наявних в складі гриба);
 • зниження ваги;
 • придушення виникає дискомфорту і проблем, пов'язаних з клімаксом у жінок (дозволяє позбавити жінок від частих приливів, пітливості, зайвої дратівливості і прискореного серцебиття);
 • виведення холестерину з організму.

Вчені в результаті експериментів встановили, що він найбільш ефективний при прийомі разом з іншими грибами, таким як Шиитаке. Крім яскраво вираженого протипухлинного ефекту були відкриті і інші його цілющі властивості. Зокрема, незамінний при таких хворобах як атеросклероз, цукровий діабет, гепатит В і С, артеріальна гіпертензія.

 • А в 1992 році Американським Національним Інститутом Раку була підтверджена висока антивірусна активність гриба Майтаке. А за рахунок нормалізації гормональних і обмінних процесів гриб допомагає знижувати вагу.

Порушення ендокринної системи, функцій щитовидної залози і надниркових залоз, важко протікає клімакс, мастопатія та дисфункції яєчників, при патологіях екстракт надає регулюючу і нормалізує вплив і насичує організм позитивної енергії.

 • Основними речовинами, які здатні відновлювати сприйнятливість рецепторів клітин до інсуліну в грибі є фосфоліпіди, які керують рівнем цукру в крові і захищають судини від поганого холестерину Рівень цукру знижується і в крові, і в сечі до норми. Гриб допомагає забезпечити переробку вуглеводів і збалансувати чутливість клітин організму до інсуліну. Ці дослідження були підтверджені ще в 1994 році.

У грибі Майтаке (Мейтаке) був знайдений b-1,6-1,3-D глюкан, який впливає на зниження рівня холестерину плазми крові. Крім цього він здатний зв'язувати ліпопротеїди низької щільності, які містять велику кількість холестерину. Саме холестерин проникаючи в стінку судини окислюється і надає шкідливу дію на посудину з його запаленням і подальшим склерозированием, в результаті якого і утворюються атеросклеротичні бляшки.

 • В результаті проведених клінічних досліджень і експериментів було точно встановлено, що екстракт знижує високий артеріальний тиск у гіпертоніків.

Противірусну дію, екстракту гриба застосовується широко в терапії гепатитів В і С та здійснює захист печінки від великої кількості вірусів, багато з яких просто гинуть. Екстракт дозволяє нормалізувати виробництво ферментів печінкою і усуває запалення печінкової тканини. Вступає в боротьбу з цирозом. Він так само ефективно використовується і в комплексній терапії вірусних гепатитів.

Майтаке застосовують при вірусних та інфекційних захворюваннях:

 • гепатит, віспа, вітрянка, грип, респіраторні інфекції, поліомієліт, оперізуючий лишай, герпес, геморагічна лихоманка Ебола і ВІЛ;
 • бактеріальних захворюваннях таких як лістеріоз, кокковая флора, туберкульоз, мікоплазмоз, ешеріхиоз та інші;
 • грибкових ураженнях (кандидози та ін.);
 • захворюваннях, викликані найпростішими - це малярія, протозойні інфекції та ін.

Склад: екстракт гриба майтаке - 0,15 г, аскорбінова кислота (віт. С) - 0,01 мг.

 • Спосіб застосування: по 1 таблетці 3 рази на день між прийомами їжі або під час прийому їжі.

Курс прийому: ефект препарату посилюється з часом, тому рекомендується приймати його до 1-2 місяців. Повторний курс прийому можливий через 2-3 місяці.

 • Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем.

Упаковка: 80 табл.

Люда 2019-05-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Переваги:

Помогает

Принимаю майтаке больше двух месяцев, узи показало уменьшение кисты с 7 см до 1,2 см. Продолжаю прием.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Люда! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еліт, фарм, натуральний, екстракт, гриба, майтаке, в, пiгулках, екстракт, гриба