Екстракт кореня лопуха - Аптека трав

Екстракт кореня лопуха - Аптека трав

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Баж лопух - екстракт кореня лопуха. Лопух, універсальний полісорбент з високими детоксикаційними властивостями, легко адсорбує токсини, солі важких металів, нітрати, нітрити, виводить їх з організму, значно посилюючи перистальтику кишечника, зменшуючи ризик функціональних запорів. Покращує мінеральний обмін, запобігає сольові відкладення в суглобах, нирках, достовірно знижує цукор у крові, сприяє відновленню синтезу інсуліну, підвищуючи чутливість до нього рецепторів. Послаблює гостроту запальних процесів, прискорює одужання. Виявляє виражені антиоксидантні, противірусні, протиалергічні властивості, а також протипухлинну активність.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з коренів лопуха.
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики обмінних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
* Остеохондроз, артрити, артрози, подагра, суглобовий ревматизм;
* Цистити, нирковокам'яна хвороба (оксалати, урати, фосфати), сечокислий діатез;
* цукровий діабет;
* Панкреатит;
* Захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, коліти), функціональні запори;
* Захворювання печінки, жовчного міхура;
* жовчокам'яна хвороба;
* Алергози (як кровоочищающее, десенсибілізуючу засіб);
* Простудні захворювання (як засіб прискорює одужання);
* Шкірні захворювання; дерматити, фурункульоз, екземи, псоріаз, себорея, випадання волосся;
* Інтоксикації, в тому числі алкогольні.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Значення для організму.
Природа наділила лопух воістину незвичайними цілющими властивостями. Традиційна медицина високо цінує цю рослину, що зцілює недуги від грипу до геморою, а наукова медицина, результатами проведених досліджень, підтверджує терапевтичні можливості цієї рослини.
Коріння лопуха - природна скарбничка інуліну. Високомолекулярний полісахарид інулін є основним компонентом кореня в кількісному співвідношенні. За рахунок огортає дії, інулін захищає слизові оболонки шлунково-кишкового тракту від механічного подразнення їжею і шлунковим соком, що особливо важливо при запальних процесах, зменшує дію токсичних і хімічних речовин при їх попаданні з їжею в шлунок. Лопух активно адсорбує токсини, солі важких металів, радіонукліди і виводить їх з організму, значно посилює перистальтику кишечника, зменшуючи ризик функціональних запорів, в тому числі у осіб похилого віку. У товстому кишечнику біоактивні речовини кореня вибірково стимулюють ріст біфідо- і лактобактерій, пригнічують розвиток патогенної мікрофлори, знижуючи ризик появи алергії.

Інулін расщепляясь до фруктози, забезпечує транспорт глюкози в клітину по ІНСУЛІННЕЗАЛЕЖНОГО шляху, бере участь в синтезі інсуліну, підвищує його активність в біохімічних процесах. Для хворих на цукровий діабет лопух краще, ніж фруктоза.
Препарати і витяжки з кореня лопуха забезпечують дію, схожу з інгібіторами протеолітичних ферментів, тому їх призначення актуально при ацетонемії, супутньої їй нудоті, прискореному серцебитті, діареї та інших симптомах. Відзначається довгострокова ремісія на тлі нормалізації обмінних процесів, з тенденцією зниження рівня глюкози, за рахунок часткового відновлення синтезу інсуліну клітинами підшлункової залози. У випадках цукрового діабету II типу лопух підвищує чутливість рецепторів, що взаємодіють з інсуліном. Покращуючи ферментообразующей функцію підшлункової залози, коріння лопуха оптимізують її роботу у хворих на цукровий діабет.
Володіючи комплексними властивостями, лопух нормалізує секретоутворючою функцію шлунка і кишечника, сприяє загоєнню виразкових дефектів, покращує антитоксичну функцію печінки, стимулюючи відділення жовчі і відкладення глікогену в печінці. В експерименті встановлено противиразкова активність коренів лопуха, що перевершує ефект Плантаглюцид і бефунгіна.
У медичній практиці лопух розглядається як альтернативне джерело фенольних сполук, флавоноїдів, гідроксикоричних і органічних кислот. Фенольні сполуки і флавоноїди, що містяться в коренях, мають імуностимулюючу активність, виявляють виражені антиоксидантні, противірусні та протизапальні властивості.
Він сприяє підтримці імунітету на високому рівні, пригнічує активність гіалуронідази, запобігаючи поширенню інфекції, підсилює фагоцитоз і активність макрофагів (поглинання бактерій, вірусів). При вірусних ураженнях, простудних захворюваннях, препарати лопуха знижують гостроту запальних процесів переважно за рахунок детоксикації, прискорюють одужання.
Коріння лопуха є універсальними полісорбентамі. Пов'язуючи токсини загального порядку і ендотоксини, вони сприяють виведенню їх в легких транспортних формах нирками. Маючи високі детоксикаційні властивості, полегшують похмілля і знижують залежність від алкоголю.
Лопух виступає надійним коректором обміну речовин, покращує склад крові, володіє кровоочисними властивостями. Доведено протизапальні і протиалергічні властивості коренів.
Аспарагин міститься в корені, зареєстрований в сучасних дослідженнях як засіб з протипухлинною дією, що стимулює апоптоз ракової клітини. Крім цього, відзначено підвищення ефективності протипухлинної терапії при прийомі препаратів лопуха. Наукові дослідження показали, що коріння лопуха є засобом фонової корекції важких деструктивних змін внутрішніх органів, закономірно, що розвиваються при проведенні поліхіміотерапії.
Детоксикаційні можливості коренів застосовуються для нормалізації станів при астенії, збудження, дисфункції вегетативної нервової системи. При аденомі простати лопух проявляє свої протизапальні, регенеративні властивості, сприяє розсмоктуванню інфільтративних утворень, попереджає розвиток рубцевої тканини.
Препарати лопуха сприяють поліпшенню мінерального обміну, підтримують необхідну реактивність організму при захворюваннях кістково-м'язової та сполучної тканини, запобігають відкладення солей, що містяться в сироватці крові і тканинах організму, зокрема в нирках, жовчному міхурі, суглобах.
Виступаючи, як уролітіческое, ремініралізірующее, литолитическое засіб, лопух покращує розчинність сечових каменів в нирках і сечовивідних шляхах, полегшує їх виведення з сечею. За рахунок медьсодержащего ферменту уриказа, підвищується розчинність солей сечової кислоти, що визначає спектр призначень препаратів лопуха при подагрі, сечокислий діатез (порушення обміну пуринів і сечової кислоти). Лопух нормалізує склад крові і сечі у хворих на подагру з одночасним поліпшенням їх клінічного статусу.
У дерматології лопух застосовується при себореї, запаленні сальних залоз, кропивниці, нейродерміті, екземі, псоріазі, випаданні волосся, при рецидивуючому фурункульозі.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.

Вера Ивановна 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективный баж

Фито препаратами пользуюсь давно, свой панкреатит лечу капельками Лопуха. Очень хорошо мне помогает и стоит не дорого.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Вера Ивановна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, кореня, лопуха, аптека, трав, екстракт, кореня, лопуха