Екстракт кульбаби - Фитоаптека натуральних препаратів

Екстракт кульбаби - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Баж Кульбаба - екстракт кульбаби. Найефективніший засіб для комплексної терапії захворювань обмінного характеру, порушень сольового обміну, дегенеративних змін в суглобах. Надає регулюючу дію на гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової системи, полегшує стан при патологічному клімаксі, хронічних дерматозах, ожирінні. Сприяє зниженню рівня цукру і холестерину в крові, прискорює одужання після важких травм і операцій, знижує ризик розвитку захворювань на тлі слабкості травлення, вірусних і стресових навантажень.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з коренів і листя кульбаби.
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції порушень травлення і жовчовиділення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
* Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (гіпо-, антацидний гастрит, виразкова хвороба шлунка на грунті ахілії; атонічний, неспецифічний коліт); анорексія;
* Порушення процесів травлення (метеоризм, схильність до запору, тяжкість після їжі);
* Захворювання печінки і жовчовивідних шляхів (гепатит, холецистит, жовчокам'яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпокінетичним типом);
* Панкреатит;
* Цистити, сечокам'яна хвороба;
* Захворювання суглобів (подагра, ревматизм, остеоартроз);
* Ожиріння, цукровий діабет;
* Гормонозалежні пухлини (міома, мастопатія та ін.);
* Глистяні інвазії;
* Анемія, лейкопенія;
* Набряки, гідроцефалія, підвищений внутрішньочерепний тиск;
* Як засіб, що підвищує детоксикаційної потенціал організму;
* Атопічний дерматит, екземи, нейродерміт, справжня, паратравматическая екзема, «печінкові плями» (пігментні), псоріаз;
* Як засіб, що прискорює одужання;
* Для підвищення лактації.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Значення для організму.
Кульбаба - наше найстаріше лікарська рослина. Не дивно, що число захворювань, при якому його використовують, надзвичайно велике.
За старих часів кульбаба вважали еліксиром бадьорості, що знижують втому, називаючи його «життєвим еліксиром», «енергією сонця».
Листя і коріння включені в фармакопеї багатьох країн світу.
Список показань до застосування листа і кореня кульбаби значний.

Типова область застосування кульбаби диспепсичні порушення, втрата апетиту, зниження травних функцій. Рефлекторна дія препаратів кульбаби, здійснюється за рахунок вмісту ароматичних гіркоти, які шляхом роздратування смакових рецепторів язика і слизової оболонки ротової порожнини, ведуть до порушення харчового центру і посилення секреції шлункового соку і інших травних залоз.
При слабкості травлення, обумовленої порушеннями травних функцій шлунково-кишкового тракту, що виявляється в непереносимості їжі, відчутті тяжкості після їжі, метеоризмі, схильності до запору, кульбаба незамінний і ефективний. Він добре поєднується з іншими лікарськими рослинами і використовується в терапії хронічних гіпо- та анацидних гастритів, анорексії, неспецифічних колітів.
З огляду на, що одна з народних назв кульбаби є «печінкова трава», відображає ефективність цієї лікарської рослини при захворюваннях гепатобіліарної системи.
Найважливіші діючі речовини кульбаби - гіркоти (тараксацин), а також трітерпеноїди і ситостерин, виявляють жовчогінну та легке сечогінну дію, підсилюють відтік жовчі. Він безпосередньо впливає на гепатоцити, активуючи їх до вироблення жовчі і викликаючи скорочення стінок жовчного міхура і його випорожнення.
У медицині кульбаба зараховують до антідіскразіческім засобів. Здатність надавати допомогу при хронічних хворобах обміну речовин з тенденцією до різних ускладнень у кульбаби достовірно доведена.
Корінь кульбаби і листя сприяють посиленню діурезу, тим самим покращуючи виведення солей і речовин, що утворюють сольові відкладення. З огляду на його регулюючу дію на сольовий обмін, кульбаба можна рекомендувати при жовчо і сечокам'яній хворобах.
Вважається, що кульбаба - найефективніший засіб в комплексній терапії ревматичних захворювань. Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діурез і позитивно впливаючи на обмін речовин, кульбаба запускає механізм благотворного впливу на сполучну тканину, надаючи загальне регулюючу дію на клітинному рівні. Особливо ефективний кульбаба при хронічних хворобах обміну речовин, перш за все, при подагрі з тенденцією до різних сольовим відкладенням.
Як антідіскразіческое засіб, кульбаба призначають курсами в 1-2 місяці, навесні і восени, з огляду на профілактичний характер терапії. Ще більш важлива область застосування одуванчіка- хронічні дегенеративні захворювання суглобів. Артрози, що представляють великі труднощі для медикаментозної терапії, підлягають лікуванню кульбабою з хорошим ефектом, причому кращі результати забезпечуються профілактичним прийомом. Для попередження рецидивів, при схильності до артрозу або наявності їх симптомів, рекомендовані курси препаратами кульбаби 2 рази в рік. Кульбаба збільшує рухливість суглобів, усуває скутість, зменшує схильність до нових загострень.
У коренях кульбаби виявлено до 40% інуліну та інших біологічно активних речовин. Є наукові дані, які підтверджують, що тривалий прийом препаратів кульбаби знижують цукор і рівень холестерину в крові, корегують порушення метаболізму при цукровому діабеті і ожирінні. Анорексіческіе властивості, тобто зменшують потребу в прийомі їжі, у кульбаби не гірше, ніж у південноамериканській гуарани. Тому, включення кульбаби в програми по зменшенню маси тіла, підвищує результативність курсів.
Достовірно доведено, що кульбаба, впливаючи на функцію дванадцятипалої кишки, впливає на гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової систему, що може використовуватися в терапії не тільки ожиріння, але і патологічного клімаксу, гормонозалежних пухлин (міома, мастопатія та ін.), А також панкреатиту, вітіліго, псоріазу.
Є досвід застосування препаратів кульбаби в комплексному лікуванні хронічних дерматозів (екземи, склеродермії, нейродерміту, атопічного дерматиту), що поєднуються з хронічними захворюваннями шлунка, кишечника, жовчовивідних шляхів.
Добре зарекомендував себе кульбаба при дерматозах, що зудять, кропивниці, фурункульозі, «печінкових плямах», шкірної висипки, медикаментозному дерматиті.
Цікаві дані були представлені в дисертаційній роботі щодо впливу препарату з наземної і підземної частини кульбаби на функцію нервової системи. Експериментально відзначені виражені протівоневротіческіе і антистресові властивості кульбаби і його позитивний вплив на процеси утворення нейрогенних виразок.
До лікувальних властивостей кульбаби можна віднести «кровоочисний», що поліпшує склад крові, збільшує число білих (при лейкопенії) та червоних (при анемії) кров'яних тілець, прискорює одужання після важких інфекцій, травм, операцій, стресів, при весняної втоми, а також його властивості , що підвищують тонус при статевій слабкості і збільшують лактацію.
У Німеччині лист кульбаби називають «пісун-травою». Виражений сечогінний ефект дозволяє включати його в курси терапевтичної підтримки при ексудативному плевриті, набряках, асциті, при гідроцефалії, підвищеному внутрішньочерепному тиску, при запальних процесах, вірусному навантаженні і інтоксикації.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.

Римма 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Отличное средство

Простым одуванчиком вылечила цистит, не нарадуюсь!

Відповідь адміністратора:

Спасибо Римма! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, кульбаби, фитоаптека, натуральних, препаратів, екстракт, кульбаби