Натуральний біологічно активний препарат з листя м'яти перцевої

Натуральний біологічно активний препарат з листя м'яти перцевої

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

М'яту використовують як протизастудний, потогінний, пом'якшувальний, протизапальний засіб. Значним є лікувальний ефект м'яти при бронхітах, бронхоектатичній хворобі, бронхіальній астмі, кашлюку, пневмоніях. Її призначають як заспокійливий рослина, здатне покращувати настрій. Листя м'яти ефективні при безсонні, ажитації, при різних формах і проявах неврозів, для попередження стрес-індукованих припадків при епілепсії. М'яту, як основний інгредієнт, включають в седативні збори. Вона сприяє усуненню нервового напруження, надає тонізуючу, антистресову, а також антидепресивну дію.

 • Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики розладів нервової системи, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • розлади нервової системи, як заспокійливе, поліпшує настрій засіб;
 • безсоння, підвищена збудливість;
 • неврози з явищами ажитації; неврастенія, істеричні стани;
 • серцево-судинні захворювання (стенокардія), як спазмолітичну, коронаророзширювальний засіб;
 • простудні захворювання, як протизастудний, потогінний засіб;
 • порушення функцій шлунково-кишкового тракту з функціонально-спастическими явищами, нудотою, блювотою;
 • порушення функції печінки, як жовчогінний засіб;
 • ранній токсикоз; патологічний клімакс з вираженим вегетоневрозом;
 • атопічний дерматит, алергічні захворювання на тлі розладів нервової системи.

Форма випуску: біологічно активна рідина (БАЖ).

 • Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.

Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з листя м'яти перцевої.

 • Спосіб застосування та дози.

Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.

 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

Незважаючи на наявність в аптеках нітрогліцерину, валідолу, валокордину, м'ята не втрачає своєї популярності при стенокардії, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби. Коронаророзширювальний і спазмолітичну дію листя пов'язано з ментолом, який рефлекторно розширює судини серця і головного мозку. Медичні дані наукових досліджень стверджують, що м'ята стимулює процеси запам'ятовування.

 • М'ята перцева, представляючи собою натуральний засіб, надає спазмолітичний ефект відносно гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту, а також має виражену антибактеріальну, жовчогінну та вітрогінну дію. Об'єднуючи спазмолитические, жовчогінні, вітрогінні властивості, її з успіхом призначають при синдромі подразненого шлунка з функціонально-спастическими явищами.

Особливо м'ята затребувана в випадках, коли патології ускладнюються симптомами блювоти, нудоти, спастичними болями.

 • З терапевтичної точки зору можна відзначити, що м'ята достовірно надає антисептичну дію на жовч і жовчні протоки, активна по відношенню до патогенних бактерій в шлунково-кишковому тракті. Крім того, листя м'яти підсилюють секрецію травних залоз, покращують апетит, підвищують жовчовиділення. Препарати м'яти, за рахунок спазмолітичну дію, сприяють зниженню тонусу гладкої мускулатури кишечника, жовчо і сечовивідних шляхів.

Комплекс біологічно активних речовин м'яти відрізняється широким спектром фармакологічної дії. При серцево-судинних патологіях листя м'яти проявляють подразнюючий ефект і стимулюючий вплив на периферичні нейрорецептори слизових оболонок, тим самим покращуючи капілярний кровообіг.

 • В акушерській та гінекологічній практиці препарати м'яти призначають при ранньому токсикозі вагітних, обумовленому нудотою, блювотою, при загрозі переривання вагітності, а також при патологічному клімаксі, що супроводжується вираженим вегетоневрозом.

Листя м'яти благотворно впливають на стан шкіри, ефективні в комплексній терапії хворих на алергічні захворювання, атопічний дерматит, на тлі підвищеної збудливості, безсоння і різних невротичних станів (Корсун В.Ф., 1990р).

 • Медичні фахівці вважають, що жарознижуючі, детоксикаційні, мягчітельние, кашлю, протисклеротичні, що коригують водно-сольовий, ліпідний, вуглеводний, білковий обмін властивості, застосовні для підтримки функцій вразливих органів і систем при різних захворюваннях.
Маша 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошо освежает

Отличное освежающее средство летом, поднимает тонус и бодрит.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Маша! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, біологічно, активний, препарат, з, листя, м'яти, перцевої, екстракт, м'яти