Витяжка з гриба Шиитаке - Підсилює ефект протипухлинного лікування

Витяжка з гриба Шиитаке - Підсилює ефект протипухлинного лікування

На складі
Рейтинг:

На складі 81.0
81.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Природне засіб протипухлинного захисту. Підсилює ефект протипухлинного лікування, блокує судинний зростання пухлини, стимулює апоптоз ракової клітини, послаблює побічні явища хімічного стресу, підтримує імунітет і функції вразливих органів і систем.

 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з грибів Шиитаке (Lentinus edodes).

Рекомендації до застосування:

 • пухлинні захворювання, лейкоз
 • в комплексній терапії онкозахворювань
 • імунодефіцитні стани, збої в роботі імунної системи, аутоімунні захворювання
 • артеріальна гіпертензія, атеросклероз, ішемічна хвороба серця
 • постінфарктний і постінсультні стану
 • хвороби печінки, в тому числі вірусні гепатити
 • неврологічні захворювання, розсіяний склероз, синдром хронічної втоми
 • вірусні інфекції, в т.ч. герпес
 • ожиріння, цукровий діабет
 • імпотенція
 • для реабілітацій після хіміотерапії та радіотерапії
 • гормонозалежні пухлини
 • простий і генітальний герпес

Спосіб застосування: Дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.

Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.

Обсяг 100 мл.

Значення для організму:

Екстракт гриба Шиитаке вважається «еліксиром життя» і цінується на Сході на рівні женьшеню. Це найбільш вивчений лікарський гриб з доведеними фармакологічними властивостями. Два сенсаційних відкриття зробили гриб Шиитаке відомим в США і Європейської медицині і визначили головні напрямки його застосування. Найактивніший полісахарид - лентинан.

 • Протипухлинну дію полісахариду лентинана було вивчено в Національному інституті ракових захворювань (Японія, 1969 г.). Застосовуваний у відносно малих дозах, Екстракт проявляє протипухлинну активність, активізує діяльність імунної системи. Що міститься в грибах протипухлинний полісахарид (1-3-глюкан) викликає повну регресію клітин саркоми 180, лентинан здатний оновлювати і підсилювати реактивність біологічно активних сполук, стимулювати дозрівання, диференціацію і проліферацію імунокомпетентних клітин.

Підвищуючи різні імунні функції організму, лентинан атакує не власними пухлинні клітини / віруси, а активізує фагоцитарну активність макрофагів. Крім лентинана, виявляють протипухлинну та імуностимулюючу дію інші полісахариди: маннан - пептидні з'єднання (К9-2) і емітанін, які достовірно сповільнюють ріст пухлини. У дослідах на тваринах гриб показав результати гальмування росту пухлини на 80,7%.

 • Полісахариди активізують вироблення факторів протиракової захисту самого організму, впливаючи на інтерлейкін 1 (IL1), фактор некрозу пухлини (TNF), клітини-кілери (NK-клітини) і Т-лімфоцити.

Через активізацію імунної та протипухлинного захисту, фіто препарат здатний пригнічувати ріст пухлини і перешкоджати утворенню метастазів щодо раку шлунка, товстої кишки, легенів, бронхів, шкіри. В Японії його призначають під час хіміотерапії для підтримки імунної системи в розрахунку на іммуновосстанавлівающее і іммуноусілівающее вплив.

 • Великий інтерес для сучасних фармацевтичних компаній представляє противірусну дію. Механізм його дії полягає в модифікації власного імунної відповіді організму і прямого противірусної дії.

Шиітаке, як хороша вакцина, маючи в складі «вірусоподібні частки», змушує організм виробляти власний інтерферон. Цей противірусний ефект використовують в терапії гепатитів, герпесу, грипу та інших вірусних захворювань.

 • Вчені відзначають високий терапевтичний ефект і гепатозащитное дію при захворюваннях печінки. При серцево-судинних захворюваннях препарат, у складі якого ерітаденін, тирозиназа, лігнін, хітин, глюкан, пектин, здатний знизити рівень холестерину і ліпідів у крові, високі показники кров'яного тиску, в'язкість крові. Стримує розвиток інсулінозалежного цукрового діабету і діабету II типу, ризик судинних ускладнень, нормалізує рівень цукру в крові.

Результати сучасних досліджень констатують і пояснюють сексуально-підвищують властивості гриба.
Має високий рівень цинку, який бере участь в процесі підтримки потенції і статевої активності. Лентинан індукує простогландинова фракцію, що викликає розширення судин, що є для ерекції важливим фактором.

 • При розсіяному склерозі полісахариди відновлюють рівень захисту при пошкодженнях мієлінової оболонки, дозволяють зупинити розвиток захворювання.

Препарати призначають у комплексній терапії рецидивуючого генітального герпесу. На підставі наведених даних можна зробити висновок, що даний фітопрепарат, зменшує ступінь вираженості клінічних проявів, частоти дисбіотичних порушень піхви. Крім того, поліпшується переносимість специфічної противірусної терапії на тлі прийому.

 • Екстракт відноситься до засобів, що підсилює дію трав, ліків. Виступаючи в ролі каталізатора, підвищує біодоступність і активність прийнятих лікарських засобів.

При гормональних порушеннях екстракт сприяє нормалізації гормонального фону. Його призначають при фіброзно-кістозної мастопатії, ендометріоз, предменстуральном синдромі і клімаксі.

Нина 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективно при длительном приеме

Это действительно активное противоопухолевое средство, в течении пол года я решила свою проблему со здоровьем.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Нина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, витяжка, з, гриба, шиитаке, підсилює, ефект, протипухлинного, лікування, екстракт, шиітаке