Екстракт Білій берези цінується за м'який сечогінний ефект

Екстракт Білій берези цінується за м'який сечогінний ефект

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Екстракт Берези білої - Покращує обмінні процеси і знімає інтоксикацію, цінується медициною за м'який сечогінний ефект, покращує функцію печінки, регулює діяльність кишечника, коригує вуглеводний обмін при цукровому діабеті, нормалізує ліпідний обмін при атеросклерозі та ожирінні, полегшує стан гінекологічних хворих.

 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з листя берези білої.

Показання до застосування: Рекомендується використовувати як засіб профілактики порушень обмінних процесів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • захворювання нирок, сечовивідних шляхів (нефрит, пієлонефрит, уростаз, сечокам'яна хвороба, набряки, нефрози); сечокислий діатез;
 • артрит, подагра, ревматизм;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки, гастрит, невроз шлунка, диспепсія, спазм кишок);
 • захворювання печінки і жовчовивідних шляхів, жовчокам'яна хвороба;
 • глистяні інвазії (аскариди, гострики), лямбліоз, трихомоноз;
 • катарально-респіраторні запалення верхніх дихальних шляхів, бронхіт, туберкульоз легенів (в комплексній терапії);
 • порушення вуглеводного і ліпідного обміну (цукровий діабет, ожиріння);
 • гіпертонічна хвороба, ниркова гіпертензія;
 • гіпоменструальний синдром, набряки вагітних, нефропатія, неврози на фоні клімактеричного синдрому;
 • клімактеричний період, симптоми передклімаксу;
 • шкірні захворювання (екзема, атопічний дерматит, нейродерміт, вугрі, псоріаз);
 • в комплексній терапії онкохворих, для підготовки хворих до хіміо- і рентгенотерапії;
 • інтоксикації (медикаментозні, алкогольні).

Спосіб застосування: Дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі на 100-200 мл води.

 • Лікувально-профілактичний курс: 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні. Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Обсяг 100 мл.

Значення для організму:

Терапевтичну активність листя берези визначають змішані ефіри тритерпенових спиртів даммаранового ряду, близькі за структурою до сапоніни женьшеню, дубильні речовини, флавоноїди, кверцетин і гіперозид, сапоніни, бетулеретіновая, аскорбінова, саліцилова кислоти, тритерпенові спирти, глікозиди, каротин, інозит, гіркоти, фруктоза, фітонциди.

 • Заслужено в практичній медицині лист берези систематично застосовується як м'який діуретик, протилямбліозної і жовчогінний засіб. Але фармакологічні властивості набагато ширші. Доцільно включати їх в блок гепатопротекторів при численних захворюваннях гепатобіліарної системи та професійні шкідливості, при алкогольному ураженні печінки, медикаментозних гепатитах, поєднаннях гепатозов з вірусними гепатитами В і С.

Фіто препарат здатний попереджати падіння детоксикаційної функції печінки, знижувати токсичну дію ряду медикаментів і отрут, тяжкість ураження слизової шлунка, особливо при тривалому лікуванні нестероїдними протизапальними препаратами. Детоксикаційні властивості листя берези доречні при різних інфекціях, в тому числі грип, ГРВІ. До того ж, потогінні, протизапальні, жарознижуючі, відхаркувальні властивості листя сприяють швидшому усуненню ломоти, головних болів, лихоманки, сухого кашлю; поліпшення стану фіксується протягом доби за рахунок зниження симптомів інтоксикації.

 • Екстракт Лістьєв берези, призначається при інфекційних захворюваннях, в тому числі кишкові інфекції, диспепсія, харчова токсикоінфекція. Особливо корисний лист берези в комплексному застосуванні, у випадках, коли отруєння, спастичний біль послаблюють хворого. Протизапальна активність листа берези виявлена ​​на моделях ексудативногозапалення, його застосовують як сечогінний, потогінний і оздоровлюючого засоби при захворюваннях пов'язаних з порушенням обміну речовин, особливо при подагрі, каменях у нирках і сечовому міхурі.

Активно використовується лист берези в гінекології, при гипоменструальном синдромі, як сечогінний при набряках вагітних, нефропатії і при неврозах пов'язаних з клімактеричним періодом. Березовий лист нормалізує менструальний цикл (ізофлавони) в період згасання репродуктивної функції, пом'якшує симптоми наближається клімаксу. Велика кількість полісахаридів в березовому листі розширює спектр дії, особливо це стосується бронхо-легеневих захворювань, в тому числі туберкульоз легенів. Детоксикаційні, тонізуючі, що регулюють діяльність кишечника, жовчогінні, Гепатопротективна, антідеструктівние і інші цілющі властивості березового листа використовуються клініцистами в комплексних лікувальних програмах при корекції порушень вуглеводного (цукровий діабет), ліпідного (дисліпідемія, атеросклероз, ожиріння) обміну, при гіпертонічній хворобі, необхідності знизити внутрішньо-черепну тиск, ниркової гіпертензії, при екземі і інших шкірних захворюваннях (як дегидратирующее, дерматоніческое, що прискорює регенерації ію шкіри засіб).

 • З огляду на комплексну дію листя берези, їх застосовують при серцевій недостатності, як засіб підвищує діурез, послаблює задишку, поліпшує самопочуття хворих при нефрозах і нефриті (зменшує альбуминурию), при сечо-кислому діатезі.

Лист берези підходить для курсового лікування ревматичних хвороб, що підтверджено результатами диференційованої терапії в Німеччині.

Не є лікарським засобом.

Алиса 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошее средство от отеков

Береза убрала отеки после родов, причем со всего тела, общим весом 4-5 кг.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Алиса! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, екстракт, білій, берези, цінується, за, м'який, сечогінний, ефект, екстракт, трав