Витяжка з трави топінамбур для профілактики цукрового діабету та ожиріння

Витяжка з трави топінамбур для профілактики цукрового діабету та ожиріння

На складі
Рейтинг:

На складі 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Екстракт від діабету топінамбур - джерело інуліну, для профілактики цукрового діабету та ожиріння. Цілюща дія топінамбура обумовлено високим вмістом полісахаридів (інуліну, пектину, фруктози), клітковини, вітамінів, мінеральних елементів (заліза, кремнію, калію, фосфору, цинку).
 • Унікальний білковий склад: амінокислоти, в тому числі незамінні, а також вуглеводний комплекс на основі фруктози і її полімерів (фруктоолігосахаріди і інулін). Як джерело інуліну топінамбур, пов'язує важкі метали, радіонукліди, холестерин, жирні кислоти, токсичні хімічні речовини, стимулює скоротливу здатність кишкової стінки, прискорює очищення організму від шлаків, неперетравленої їжі, шкідливих речовин. Клітковина топінамбура підсилює антитоксичний ефект.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з бульб топінамбура.

Рекомендується для профілактики захворювань на цукровий діабет, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • цукровий діабетІ і ІІ типу;
 • ожиріння;
 • запальні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, ентерит, коліт, виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки; захворювання печінки, підшлункової залози);
 • дисбактеріоз;
 • больовий синдром, нудота, здуття живота, проноси, запори;
 • гельмінтоз;
 • гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемічна хвороба серця;
 • для посилення ефекту медикаментозної терапії.
Спосіб застосування та дози: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі на 100-200 мл води.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні.
Обсяг 100 мл.

Значення для організму:

Заслуговує на увагу, як дієтична добавка і є активною позицією в лікувальному харчуванні хворих на цукровий діабет. Отриманий результат від застосування топінамбура - достовірна нормалізація вуглеводного і ліпідного обміну у пацієнтів з інсулінозалежним цукровим діабетом в поєднанні з ожирінням; відзначається також значне зниження рівня глюкози в крові (за рахунок зниження всмоктування в тонкому кишечнику глюкози).
 • Топінамбур в США і Європі використовується як складова частина прибутків, стимулює синтез вітамінів і активізує імунні механізми захисту. Про протипухлинному ефекті інуліну з було заявлено на міжнародному семінарі в Будапешті, 2002 г.
Унікальний хімічний склад бульб благотворно впливає на абсолютно всі ланки і механізми патологічних процесів системи травлення. Систематичне застосування попереджає розвиток гіпертонічної хвороби, нормалізує ритм серця, є засобом профілактики при ішемічній хворобі серця, стенокардії, протистоїть інфарктів і інсультів.
 • Топінамбур підвищує стійкість організму до бактеріальної і вірусної інфекції, в тому числі органи травлення, створює сприятливі умови для життєдіяльності мікрофлори кишечника, чим пояснюється позитивний ефект при дисбактеріозах.
Клінічно доведено ефективність топінамбура знижувати вагу, активізує вуглеводний і жировий обмін, нормалізує рівень інсуліну в крові, повертає чутливість до нього клітин, і, як наслідок, веде до зменшення жирових накопичень. Головний становить топінамбура, інулін беруть участь в відновленні функціональної активності інсуліну, а значить, бере участь в нормалізації ліпідного обміну, покращує плинність крові, за рахунок зменшення в плазмі концентрації фібриногену. Всі ці зміни благотворно впливають на показники мікроциркуляції, знижуючи ризик тромбоутворення.
 • Покращуючи утилізацію глюкози, сприяє синтезу глікогену в печінці, забезпечує високий рівень енергетичного обміну, стимулює процеси синтезу білка, холестерину високої щільності, жовчних кислот. Доведено здатність захищати печінку і визначена його роль, як найбільш ефективного засобу лікування гепатиту.
Бульби топінамбура мають потужний вплив на компоненти неспецифічного імунітету, підтримуючи його ослаблені ланки. Доцільність застосування при захворюваннях ендокринної, серцево-судинної, травної систем, печінки, підшлункової залози доведені клінічно.
 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.

 

Лилия 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогает при пнкреатите

Для меня это спасение, у меня теперь давно уже нет обострений панкреатита после того как я начала принимать топинамбур в каплях.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лилия! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, витяжка, з, трави, топінамбур, для, профілактики, цукрового, діабету, та, ожиріння, екстракт, від, діабету