Баж Іван-чай - екстракт лікарських рослин

Баж Іван-чай - екстракт лікарських рослин

На складі
Рейтинг:

На складі 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Баж Іван-чай - Попередження неврозів, безсоння, захист від пухлин і допомогу при застуді. Хаменерій має кровоспинними, ранозагоювальні, імуномодулюючими, кровоочисними властивостями, має протипухлинну, радіопротекторну активністю.

При прийомі іван-чаю відзначається полегшення стану онкохворих із захворюваннями крові (лейкемія, гострий лейкоз, лімфоми шкіри). Протипухлинну дію зніту пов'язано з безпосереднім впливом його на ДНК пухлинної клітини, що призводить до генної мутації і загибелі ракової клітини.

 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з трави зніту.

Рекомендується для профілактики стрес-індукованих станів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
неврози, неврастенія, ажитація, дратівливість, душевні травми, тривожність, безсоння;

 • стрес - індуковані, психосоматичні захворювання;
 • епілепсія, судомна настороженість;
 • головні болі:
 • гідроцефалія, судомний настороженість в дитячому та підлітковому віці;
 • нейроциркуляторна дистонія по церебральному типу, гіпертонічна хвороба; стенокардія;
 • вірусні захворювання, грип, як жарознижуючий засіб;
 • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит, ентероколіт;
 • інтоксикації, в тому числі харчові, лікарські, туберкульозні;
 • пухлинні захворювання в комплексній терапії;
 • для полегшення стану хворих із захворюваннями крові, при анемії;
 • гіпертиреоз з явищами тахікардії;
 • при зниженні потенції;
 • шкірні захворювання.

Спосіб застосування та дози: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі на 100-200 мл води.

 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні.

Обсяг 100 мл.

Значення для організму:

Рослина відома з XV століття, як нетоксичний лікарський засіб. У сучасній медицині фітотерапевтичні властивості зніту доведені дослідженнями і підтверджені клінічної апробацією.

 • Хаменерій широко застосовується лікарська рослина з численними свідченнями, з розрахунком на його виражені діуретичні, заспокійливі, коригувальні метаболізм, протизапальні та інші види дії.

У тибетській медицині це добре апробовані засіб при хронічних, виснажують інфекціях, діареї, гастроентероколітах, біль у шлунку, травматичних ушкодженнях шлунка і кишечника; знімає похмілля, головний біль, усуває кольки, болі при вісцероспазмах, альгоменорее.

 • Лікувальні властивості зніту добре вивчені. Сучасна фітотерапія зазначає жарознижуючі, які дозволяють, протіволіхорадочним, потогінні властивості. У комплексних зборах і лікувальних курсах, використовується як засіб модулирующее настрій, чітко виявляючи «врівноважують властивості».

За седативного дії кипрей подібний валериане, а коефіцієнт протизапальної активності стоїть на другому місці, поступаючись тільки медичного таніну. Крім високого вмісту таніну, в рослині є слиз, яка також бере участь в протизапальну дію; саме поєднання таніну і слизу забезпечує такий потужний протизапальний ефект, який, в першу чергу, необхідний при виразкових хворобах шлунка, гастритах і колітах. Відзначено позитивний ефект зніту, пов'язаний з жовчогінною активністю, а також його здатність усувати запори.

 • У протизапальну дію беруть участь глікозоіди кемпферола і кверцетин. Феномен гальмування простагландинів під дією екстракту зніту зареєстрували Джуан (Juan) і співавтори 1988 в своїх дослідженнях. БАЖ ефективний при лікуванні аденоми простати. Клінічні дані підтверджують високу ефективність зніту при захворюваннях передміхурової залози, раку сечового міхура, простати, при гострих і хронічних запаленнях сечовивідних шляхів, циститі, а також при підтримуючої терапії після операцій на простаті. Вчені вважають, що впровадження цього нетоксичного рослини в клінічну практику сприятиме ефективності призначеної терапії та оздоровлення населення.

Останні публікації показують, що кипрей підвищує потенцію у чоловіків, з його допомогою успішно лікують псоріаз, нейродерміт, екзему, алергійні захворювання шкіри. При зниженні гостроти зору кипрей застосовується як джерело ксантофиллов, в тому числі лютеїн і зеаксантин, найсильніші антиоксиданти для підтримки зору.

 • Прийом фіто препарату не скасовує призначення лікаря.

Не є лікарським засобом.

Виталина 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Поддерживает нервную систему

Пью Иван-чай почти постоянно, у меня стрессовая работа и этот баж помогает мне совсем не сойти с ума.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виталина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, бар, іван, чай, екстракт, лікарських, рослин, екстракти, рослин