Фітобальзам противиразковий - Інтернет аптека Фіто
  • -5%
  • Фітобальзам противиразковий - Інтернет аптека Фіто

Фітобальзам противиразковий - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Фітобальзам противиразковий - Лікарські трави. Класичне протизапальний засіб з протимікробними, антибактеріальними, противиразковими властивостями. Підвищує захисну функцію слизової шлунка і кишечника, покращує процеси регенерації, знижує ризик виникнення і розвитку ерозій, виразок, нормалізує кислотність шлунка, послаблює явища дисбактеріозу.
Показання до застосування:
* Гастрити з порушеною секрецією;
* Гастрити супроводжуються дискінезією жовчовивідних шляхів (ДЖВШ), клімактеричних неврозами;
* Гострі і хронічні гастрити в стадії загострення;
* Синдром подразненого шлунка;
* Виразкова хвороба шлунка і 12 палої кишки в комплексному лікуванні;
* Анорексія;
* Диспепсичні явища різного генезу;
* Виразкові спастичні, атонічні коліти.
Склад: квіти ромашки, корінь аїру, трава Репешко, лист подорожника, трава деревію, квіти календули, корінь живокосту.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Здорове травлення визначає стан здоров'я в цілому. З огляду на, що захворювання шлунково-кишкового тракту дуже поширена і актуальна проблема, то піклуючись про правильному функціонуванні органів і процесів травлення ми будемо підтримувати своє здоров'я. До основних факторів виникнення порушень функції травлення відносяться: якість їжі, переїдання, прийом саліцилатів, антибіотиків, стреси, агресивна екологія. До ендогенних факторів, що викликають запалення, можна віднести інфекційні захворювання, аутоинтоксикации, порушення з боку нервової системи та інші патології.
Актуальність пошуку активних природних засобів, патогенетично обґрунтованих напрямків реабілітації при функціональних порушеннях травлення, акцентується щорічно в доповідях, медичних рефератах, звітах, клінічних рекомендаціях і обумовлена ​​зниженням результативності загальноприйнятих схем лікування. Крім того, навіть у найсучасніших лікарських препаратів відзначаються небажані побічні явища. Саме тому фітотерапія, як основний засіб або супутнє комплексу лікувальних заходів, заслуговує на увагу.
Основна мета фітотерапії при лікуванні запалень органів травлення спрямована на боротьбу з етіологічним фактором: усунення запального процесу слизової оболонки, нормалізацію секреції і функціонального стану інших органів травної системи, залучених в патологічний процес, відновлення нервово-психічної рівноваги організму. Вирішення цих завдань прискорює одужання і стабілізує терапевтичний ефект.
При виразковій хворобі шлунка і 12 палої кишки чільна роль належить лікарським рослинам коригуючих порушення нервової і гуморальної регуляції секреторно-трофічних процесів в гастродуоденальної зоні шлунка або 12 палої кишки в місцях, де утворилася виразка.
При захворюваннях шлунка, асоційованих з Helicobacter pylori, фітотерапія має своє певне місце. Фітотерапевтичні заходи хелікобактеріоза (гастриту, гастродуоденіту, виразкової хвороби шлунка і 12 палої кишки) передбачають використання рослин з протимікробними, протизапальними видами дії, здатних знижувати продукцію соляної кислоти і захищати слизову від її агресії.
З огляду на, що період загострень таких патологій супроводжується зниженням рівня естрогенів в крові, такі рослини як ромашка, деревій будуть доречні в поєднанні з лепехою. Умілий підбір лікарських рослин дозволить комплексно впливати на всі ланки патологічної ланцюга і отримати максимальний лікувальний ефект.
«Фітобальзам противиразковий» відповідає основним принципам профілактики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Містить сім рослин займають особливе місце по багатогранності і м'якості терапевтичного ефекту, які офіційна фармакогнозія рекомендує при гастритах, виразковій хворобі шлунка і 12 палої кишки, функціональних розладах травлення.

Складові формули проявляють виражені протизапальні, гастропротектівной, репаративні властивості. Препарат сприяє активізації регенеративних процесів в слизовій оболонці, безрубцеве загоєнню пошкоджень і виразок, нормалізує моторику кишечника і стимулює перистальтику атонических сегментів шлунково-кишкового тракту, послаблює симптоматику дисбактеріозу кишечника, нормалізує його функціональний стан, впливає на позитивну динаміку показників системи антиоксидантного захисту, знижуючи ризик розвитку ускладнень.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:
Ромашка - фармакологічно доведені протизапальну, спазмолітичну, вторгнень, бактеріостатичну та фунгістатичну види дії. Є природним лікувальним засобом при захворюваннях слизових оболонок з доцільністю використання у всіх вікових групах. Дослідження довели, що альфа-бісаболол ромашки обумовлює захисний і терапевтичний ефект при виразкових ураженнях. Стимулюючи місцевий синтез простагландинів, ромашка підвищує захисний бар'єр слизової оболонки, захищаючи від агресивного впливу кислоти. Завдяки протизапальній, імуностимулюючу дію, ромашка здійснює тривалий противиразковий ефект, нормалізує, в поєднанні з лактозою, мікробну флору кишечника і відновлює достатню кількість резидентної кишкової палички.
Аїр болотний - комплекс діючих речовин, особливо акорин і ефірне олія, підвищує чутливість смакових рецепторів, посилює рефлекторне виділення шлункового соку і покращує травлення, підвищує жовчовидільну функцію печінки, тонус жовчного міхура. Аїр є класичним протизапальним засобом, призначається при хронічних гастритах, ахілії, проносах, печії, гепатитах і холециститах. У складі комплексів надає лікувальний ефект при виразковій хворобі шлунка і 12 палої кишки.
Репешок звичайний - основна терапевтична дія: в'яжучий і протизапальний, обумовлене вмістом дубильних речовин, галлотонін, кверцетином, катехинами. Застосовується при шлунково-кишкових захворюваннях що супроводжуються розладами стільця, є найкращим засобом при порушеннях функції печінки і жовчного міхура. Поєднується з ромашкою, надаючи взаємне потенціюючу протизапальну дію.
Подорожник - комплексне засіб з вираженим протизапальним, ранозагоювальну, секреторолітіческім, обволікаючу дію. Гастроентерології призначають його при анацидних гастритах, виразковій хворобі шлунка і 12 палої кишки, спастичних колітах. Листя подорожника сприяють утворенню захисних колоїдів слизової, надають гастропротекторний ефект, відновлюють пошкоджені тканини на рівні клітинних структур, посилюють секрецію залоз шлунково-кишкового тракту і панкреатичного соку, активізують перистальтику кишечника, попереджають блювоту. Подорожник позитивно впливає на ланки нервової регуляції, життєдіяльність сапрофитной мікрофлори, пригнічуючи ешерихії, сальмонели роду кишкових паличковидних неспороносних бактерій.
Деревій - добре вивчене рослина з протизапальними, спазмолітичними, бактерицидними, що загоюють властивості. Розслаблює гладкі м'язи кишечника, жовчовивідних шляхів, збільшуючи жовчовиділення, усуває біль викликану спазмами, усуває метеоризм. Рослина нормалізує секрецію і моторику шлунково-кишкового тракту, покращуючи функцію печінки і жовчного міхура. Особливо ефективний деревій при захворюваннях шлунка протікають з атонією. Унікальне поєднання потужних протизапальних, репаративних, бактерицидних, протиалергічних властивостей і кровоспинний дії обумовлюють широту призначень в гастроентерології.
Календула - має бактерицидну, протизапальну, ранозагоювальну, спазмолітичну, жовчогінну лікувальним ефектом. Широко використовується в гастроентерологічної практиці при виразковій хворобі шлунка і 12 палої кишки, гастритах, підвищує секреторну і видільну функцію печінки, покращує склад жовчі, знижуючи в ній вміст білірубіну і холестерину. Особливо поєднується з ромашкою і деревієм, посилюючи протизапальну, антимікробну і спазмолітичну дію рослин.
Живокіст - цінується як ранозагоювальний, протизапальний рослина. В основі противоязвенного дії лежить механізм стимуляції регенеративних процесів, здатність відновлювати пошкоджені тканини слизової. Живокіст сприяє зниженню болю в шлунку і кишечнику, поліпшення травлення, посилення епітелізації слизової оболонки шлунка, ураженої запальним процесом.

Дмитрий 2018-06-06 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

100% результат

Только эти таблетки вылечили мне гастрит, я очень доволен и всем советую.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Дмитрий! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, фітобальзам, противиразковий, інтернет, аптека, фіто, фітобальзам, противиразковий