Фітофорте - Аптека трав
  • -20%
  • Фітофорте - Аптека трав

Фітофорте - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 142
178 грн.
142 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Фітофорте капсули для печінки - Інтернет аптека натуральних препаратів Фіто. Капсули для печінки призводять в печінку, збільшують енергію, підвищують імунітет і благотворно впливають на систему травлення. Показані до застосування як додаткове джерело фосфоліпідів і мікронутрієнтів в раціоні дієтичного харчування; як додатковий засіб для харчування людей з надмірною вагою; для профілактики і комплексного лікування захворювань печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів (гепатити різної етіології, цироз, жирова дистрофія печінки, токсичні ураження печінки (алкоголем, лікарськими засобами, промисловими отрутами), холецистит, холангіт, дискінезія желчевиводяших шляхів, холестаз, жовчнокам'яна хвороба і ін).
Дія:
- сприяє утворенню жовчі;
- відновлює пошкоджені клітини печінки і сприяє синтезу нових;
- очищає печінку, сприяє травленню жирів;
- зменшує токсичний вплив на печінку;
- знижує рівень холестерину в крові;
- сприяє травленню, нормалізує діяльність кишечника;
- профілактика діабету, подагри, целюліту;
- сприяє зниженню ваги;
- запобігає передчасному старінню організму;
- стимулює імунний захист, активізуючи клітинний обмін.
Склад: лецитин, екстракти розторопші, артишоку, гарбуза, аїру болотного.
Будь-які порушення в печінці негайно ведуть до порушень в тих чи інших органах, і, навпаки, порушення в будь-якому з органів відображаються на діяльності печінки. Від стану печінки залежить, наскільки людина здатна чинити опір хворобам і інфекціям. Печінка допомагає виводити з організму шкідливі хімічні речовини і знешкоджувати токсичні продукти обміну. Вона виділяє жовч, приймаючу активну участь в розщепленні жирів на елементи, засвоєні клітинами організму. Печінка допомагає регулювати склад білків, переробляти гормони і розчиняти жиророзчинні токсичні речовини. Коли печінка працює погано, під загрозою знаходиться здоров'я всього організму. Багато повсякденні нездужання пов'язані з недостатньою функцією печінки, включаючи хронічні головні болі, проблеми зі шкірою, депресію, поганий кровообіг, хронічну втому, розлад шлунка, дратівливість.
Лецитин - фосфолипид, який життєво необхідний кожній клітині людського організму, так як є компонентом клітинних мембран. Вироблення лецитину відбувається в печінці. З віком його освіту знижується, внаслідок чого його необхідно приймати додатково.
Головні складові лецитину, фосфатидилхолін і інозитол - речовини, необхідні для передачі нервових імпульсів. Вони також є речовинами, що розчиняють і спалюють жир, або, висловлюючись науковою мовою, ліпотропні речовинами. Холін і інозитол захищають жовчний міхур, печінку і кровоносні судини від відкладень холестерину, так як сприяють його циркуляції в організмі без утворення шкідливих бляшок.
Тривале вживання лецитину уповільнює або зупиняє утворення холестеринових каменів у жовчному міхурі. Завдяки своєму спорідненості з жировою тканиною, ліпотропні речовини допомагають природному розчиненню жиру і беруть участь в його окисленні, запобігаючи його відкладення в печінці. Оскільки в нашій їжі, як правило, міститься велика кількість жирів, лецитин необхідний кожному. Так само, лецитин нормалізує діяльність кишечника, допомагає при здутті і запорах. Дія екстракту розторопші обумовлена ​​властивостями силімарину, що представляє собою суміш різних флавоноїдів, найбільш активним з яких є силибинин. Стимулює клітинний метаболізм. Активізує синтез білків і фосфоліпідів в клітинах печінки - гепатоцитах, перешкоджає руйнуванню клітинних мембран, що запобігає втраті компонентів клітини, перешкоджає проникненню токсинів в клітини печінки, покращує детоксикаційну функцію, збільшує вироблення жовчі.
Екстракт артишоку - ефективний для поліпшення функціонального стану печінки, її щоденної підтримки і захисту від різного роду інтоксикацій. Біологічна активність артишоку, а також жовчогінну та гепатопротекторну дію його екстрактів обумовлено, головним чином, наявністю поліфенольних похідних цинарин, хлорогенова і кавовій кислот. Завдяки комплексу цих з'єднань екстракт артишоку: стимулює секрецію жовчі; володіє детоксикуючу дію для печінки; сприяє виділенню токсинів з організму (в т.ч. алкалоїдів, солей важких металів та інших гепатотоксичних речовин).
Вміщені в артишоку аскорбінова кислота, каротин, вітаміни В1 і В2, а також інулін сприяють нормалізації обміну речовин в організмі. Особливо слід відзначити позитивний вплив артишоку на метаболізм ліпідів, завдяки чому екстракт артишоку просто необхідний для: поліпшення травлення, особливо при прийомі значної кількості вуглеводів і жирної їжі; нормалізації біохімічних процесів в клітинах печінки; поліпшення обміну холестерину, що попереджає склеротичні ураження судин.
Екстракт артишоку рекомендується також для профілактики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Він активізує діяльність кишечника і сприяє усуненню запорів. Ці властивості дозволяють використовувати "Капсули для печінки" як додатковий засіб для харчування людей з надмірною вагою.
Екстракт насіння гарбуза чинить гепатопротекторну і легким жовчогінним ефектами, мембрано-стабілізуючим властивостями - перешкоджає пошкодженню гепатоцитів і прискорюють їх відновлення; зменшує процеси запалення, уповільнює розвиток сполучної тканини і прискорює регенерацію паренхіми пошкодженої печінки; покращує функціональний стан жовчовивідних шляхів і жовчного міхура; нормалізує хімічний склад жовчі, знижує ризик розвитку жовчнокам'яної хвороби і сприятливо впливає на її перебіг; відновлює функцію кишечника і печінки.
Екстракт з кореневища лепехи має бактерицидну, протизапальну, болезаспокійливу і заспокійливу дію. Що міститься в кореневище гіркий глікозид акорин сприятливо впливає на тонус жовчного міхура, підвищуючи жовчовиділення; підсилює діурез, нормалізує виділення шлункового соку.
Спосіб застосування: по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Спосіб упаковки: 60 капсул по 0,5 г в пластиковій банці.
Не є лікарським засобом.

Вероника 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

У меня уже давно дискинезия желчевыводящих путей, по утрам горечь во рту, в желчнем мелкие камушки.
Проконсультировалась с врачем и он мне назначил таблетки фитофорте для печени. Я выполнила назначение
врача, пропила курс.Через 1,5 месаца я пошла на УЗИ, камней в желчнем не было видно.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Вероника! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, фітофорте, аптека, трав, фітофорте