Натуральний фіто препарат для підтримання життєвого тонусу

Натуральний фіто препарат для підтримання життєвого тонусу

На складі
Рейтинг:

На складі 120.0
120.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Фiтокомплекс спрямований на підтримку життєвого тонусу і призначений для підтримки активності та адаптації організму. Його пряме призначення, допомогти людині відчувати себе краще, прожити довше, не втрачаючи активності і інтересу до життя.

 • У складі препарату широко представлені найважливіші для живої нервової клітини мінерали і вітаміни. Кальцій і магній укріплюють мембрани нервових клітин. Цинк, мідь, марганець служать будівельним матеріалом ферментів. Захищають від стресів, допомагають уникнути почуття втоми, смутку, депресії спільна дія женьшеня, гінкго білоба, вітаміни С, В6, а також кальцій і магній. Головною перевагою комплексу є принцип адресному нормалізації функцій організму, підтримки на високому рівні працездатності вразливих органів і систем, а також відшкодування нестачі поживних речовин, отримання яких з їжею стає все більш складним.

Склад: коріння імбиру, женьшеню; вітамін С, спіруліна, кальцію цитрат, магнію оксид, вітамін Е, екстракт гінкго білоба, вітамін В1, цинку оксид, вітамін В5, В2, В6, міді глюконат, фолієва кислота (Вс), марганцю сульфат, вітамін В12, біотин.

Показання до применени:

 • зниження тонусу організму;
 • передчасне старіння;
 • зниження опірності організму, часті застуди;
 • синдром хронічної втоми;
 • депресивні стани;
 • вегетативні неврози, метеозалежність;
 • ВСД за гіпотонічним типом, гіпотонія;
 • для підвищення працездатності і розумових можливостей.

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

 • Імбир - захисні і імуностимулюючі властивості імбиру використовуються в сучасній фармації; корінь має протизапальну дію, фібринолітичної активністю, нормалізує в'язкість крові та мікроциркуляцію, покращує постачання тканин поживними речовинами, активізує розщеплення жирів і білків, полегшує процес травлення, вирішує проблеми безпліддя, відновлює менструальний цикл.
 • Женьшень - найбільш специфічні для кореня тритерпенові глікозиди (панаксозіди) - А, В, С, D, E, F, які визначають тонізуючі, загальнозміцнюючі властивості, що підвищують рівень розумової і фізичної працездатності, опірність організму до стресових ситуацій і агресивним факторам. Під впливом женьшеню збільшується сила і знижується частота серцевих скорочень, поліпшується клітинний метаболізм, підвищується статева функція, нормалізується ліпідний обмін, рівень холестерину, тригліцеридів в крові; женьшень сприяє відновленню потенції зношеного організму.
 • Спіруліна - синьо-зелені водорості заслужено є їжею третього сторіччя, забезпечує нормалізацію кислотно-лужної рівноваги, обмінних процесів, підвищує опірність організму до інфекційних факторів, бактеріальних і вірусних інфекцій, очищає організм від шлаків, токсинів, знижує ризик атеросклерозу, онкозахворювань, уповільнює процеси старіння, зниження тонусу життя, коригує вагу, піднімає рівень гемоглобіну.
 • Гінкго білоба - широко застосовується для будь-якого спектра розладів - від астенії до серйозних судинних порушень. Потужні антиоксиданти, гінкголіди, проантоціанідіни, флавоноїди сприяють відновленню кровообігу, зниження агрегації тромбоцитів, перешкоджають ослабленню пам'яті, зору, слуху, знижують ризик сексуальних розладів.

Для підвищення активності в будь-якому віці важливі вітаміни С і Е - ці активні антиоксиданти протистоять старінню, онкозахворювань, судинних порушень.

 • Вітаміни групи В - є основними учасниками метаболічних процесів, в тому числі, обмін і синтез вуглеводів, які є головними джерелами енергії для мозку. Вітаміни В1, В2, В5, В6, В12, фолієва кислота сприяють підтримці еластичності і міцності судин, знижують рівень холестерину в крові; ці вітаміни затребувані організмом, особливо в літньому віці, тому що знижена активність шлункового секрету ускладнює засвоєння корисних речовин, зокрема вітаміну В12. Дефіцит цих вітамінів викликає порушення функціонування мозку, зору, пам'яті.

Після 40 років з'являються зрушення в системі гомеостазу, збільшення в'язкості крові, активізація внутрішньосудинного тромбоутворення. Для зниження ризику таких грізних ускладнень передбачений антиоксидантний комплекс С, Е і фолієва кислота.

 • Поєднання двох важливих мінералів - кальцію і магнію, показані при незбалансованому харчуванні, підвищеному холестерин, стресах, зниженні працездатності.

Покращують тканинне дихання, роботу імунної системи входять до складу формули мідь і марганець.

 • Особлива роль відводиться цинку, його недолік обумовлює прогресування остеопорозу і слабкий імунітет. Як становить комплексу, цинк бере участь в імунному захисті, протистоїть остеопорозу, онкозахворювань і старіння.

Важливий компонент комплексу - біотин, впливає на нервову систему, стан шкіри, попереджає посивіння волосся.

 • Значення для організму: Існують різні підходи підтримки здоров'я і працездатності. Йоговськая практика рекомендує спеціальні вправи, можна також в меню включати зігріваючі продукти і прянощі типу перцю, імбиру.

До складу рецептури входять лікарські трави, екстракти лікарських рослин, вітаміни, мінерали. Спільне взаємодія визначає не тільки загальнозміцнюючу дію, але і має конкретне завдання: відновлення балансу нейромедіаторів, підвищення адаптаційних можливостей організму і життєвого потенціалу.

 • Функціональна формула заснована на антиоксидантних, адаптогенний та антідепрессантних властивості рослин. Поєднання цих властивостей має якісне значення. Діючи на різні види вільних радикалів, відновлюючи пошкоджені вільними радикалами клітинні мембрани, рослини, забезпечують максимально можливий захисний ефект. Крім того, всі інгредієнти мають найширшим спектром цілющого впливу на організм і, звичайно ж, на центральну нервову систему. Вони стимулюють синтез нейромедіаторів і захищають їх від руйнування. Екстракт гінкго, женьшень, що входять до складу рецептури, тонізують організм, здатні підняти загальний тонус, послабити депресію.

Не є лікарським засобом.

Лидия Егоровна 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогли от мигрени

Таблетки существенно улучшили мое самочувствие, отступили головные боли, и настроение улучшилось.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лидия Егоровна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, фіто, препарат, для, підтримання, життєвого, тонусу, фітокомплекси, ціна