Фітоконцентрат - Аптека трав

Фітоконцентрат - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 95
95 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Магнієвий фітоконцентрати "Валеріана" ТМ Цілюща ванна. Заспокійливі ванни - аптека трав. Валеріанові ванни з іонами магнію заспокійливо діють на серцево-судинну і нервову систему, знімають судоми і м'язову напругу. Допомагають при безсонні, нервовому і фізичному збудженні, вегетососудістих розладах і неврозах, істерії, мігрені. Урежают серцевий ритм і знижують артеріальний тиск. Мають седативну і антідепрессантним дією. Комплекс фітоекстрактів, ароматичних масел і життєво важливих мікро-і макроелементів для приготування фітомінеральних ванн насичує організм магнієм трансдермально (через шкіру).
Метод застосування: на загальну ванну або місцеву ванночку розчинити у воді 1 мірну ложку фітоконцентрату. Температура води +37 С. Приймати ванни 15-20 хвилин. Для посилення ефекту концетрацию в загальній ванні допустимо збільшити в два рази.
Ingredients (INCI): bishofit, maris sal, propyleneglycol, aromacolor, valeriana officinalis extract, valeriana essential oil.
Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).
Протипоказання: захворювання в гострій стадії, тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 і 3 стадії, туберкульозний процес, епілепсія, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.
Обсяг: 500 мл.

Валентина 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Мне очень помогает от бессонницы ванна из магниевого фитоконцентрата Валериана,сплю как младенец.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Валентина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еко, biz, бішофіт, фітоконцентрат, аптека, трав, фітоконцентрати