Фітомаркет - Трав'яна аптека Фіто
  • -5%
  • Фітомаркет - Трав'яна аптека Фіто

Фітомаркет - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Фітомаркет - Хвощ в таблетках інтернет магазин. Збалансований комплекс трьох форм кремнію: пов'язаного з білками, водорозчинних кислот і органічного кремнію, в ідеальному для засвоєння і розподілу кремнію, стані. Поєднання каоліну і лікарських трав забезпечує нормалізацію синтезу сполучної тканини, засвоєння кальцію, підтримці імунної системи на високому рівні, сприяє зміцненню судин, активному очищенню організму, володіє високими сорбційними властивостями по відношенню до вірусів, бактерій, патогенних грибів, бере участь в засвоєнні більше 76 есенціальних для організму мінералів, перешкоджає розвитку захворювань суглобів, хребта, атеросклерозу, цукрового діабету, інфекції, попереджає пошкодження судин, передчасно е старіння шкіри, волосся, появі вугрової висипки.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, додаткове джерело кремнієвих з'єднань, для профілактики захворювань сполучної і кісткової тканини, випадання волосся, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- імунодефіцитні стани, в тому числі на тлі застуд;
- випадання волосся, лупа;
- в'ялість шкіри, раннє в'янення, вугрі;
- ламкість нігтів і їх розшарування;
- в комплексній терапії захворювань сполучної тканини;
- в комплексній терапії остеопорозу, остеоартрозу, переломів;
- кальцієва недостатність;
- ревматичні ураження, в комплексній терапії;
- атеросклероз, висока проникність судинної стінки;
- набряки будь-якого походження, застійні явища на тлі недостатності кровообігу;
- плеврити;
- порушення силікатної обміну в комплексній терапії;
- мочекам'яна хвороба;
- ожиріння, для зниження набряклості жирової тканини;
- гострі та хронічні отруєння солями важких металів; інтоксикації в т.ч. алкогольні;
- шкірні захворювання, дерматит, екзема, псоріаз.
Склад: каолін (біла глина), трава хвоща польового, споришу; корінь цикорію.
Значення для організму.
Необхідність створення кремнієвого комплексу підказало саме життя. Ще великий В.І. Вернадський писав «Ніякої організм не може існувати без кремнію», адже кремній офіційно визнаний активним життєво важливим елементом.
Кремній (Si) розглядається як важливий компонент харчового раціону фізіологічна потреба в якому безсумнівна. Щодня людині потрібно не менше 20 - 30мг SiО2, яка надходить з водою, овочами, продуктами; будь-яке зменшення цієї дози може привести, в першу чергу, до лімфатичних захворювань, рахіту, не заростає переломів, злоякісних пухлин.
Сучасні дослідження стверджують, що кремній необхідний організму для забезпечення захисних функцій, процесів обміну і дезінтоксикації. Основний внесок кремнію в сполучну тканину, він визначає її функціонування, надає міцність, еластичність і непроникність стінок кровоносних судин, входить до складу їх еластину.

Крім того, з кремнієм пов'язано участь в утворенні молекулярної архітектоніки структури кісткової тканини. Він розглядається, як біологічний «зшиває» агент, що сприяє утворенню і кальцифікації кісткових тканин.
Кремній бере участь у метаболізмі фосфоліпідів і фосфору, сприяє біосинтезу колагену, підтримує рівновагу кальцію в організмі, від якого безпосередньо залежить старіння організму.
Експериментально доведено, що дефіцит кремнію призводить до затримки росту, погіршення стану волосся, нігтів, зубів. При дефіциті Si, відбуваються патологічні зміни хрящової тканини, дефекти суглобів, розвивається атеросклероз, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, підвищується ризик розвитку старечого недоумства. Дія кремнію на процеси остеогенезу здійснюється незалежно від вітаміну D і направлено на синтез колагену. Своєчасна дотація кремнієм прискорює ріст кісток, зрощення переломів.
Благотворно діє кремній на капіляри, він попереджає їх крихкість і проникність.
Кремнієві з'єднання необхідні всім, незалежно від віку і стану здоров'я. Реакція організму на брак кремнію видно відразу. Це зміни емоційного стану, метеочутливість, поганий настрій, погіршення еластичності шкіри, волосся, ламкість нігтів, грибкові захворювання, герпес.
Лікування таких захворювань як епілепсія, дистрофія, ожиріння, атеросклероз залежить від присутності в раціоні кремнію. Його можна збільшити за рахунок рослин - концентраторів кремнію.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:
Каолін (біла глина) - джерело органічного кремнію (Si - 41,5%) і мінеральних солей. Використовується в якості сорбенту - поглинача при найсерйозніших екзо, - ендоінтоксикації, активно поглинає отрути, токсини, гази, радіонукліди, справляється з харчовими отруєннями, в тому числі алкоголем, сприяє засвоєнню кальцію, поліпшенню стану волосся, нігтів, шкіри, знижує ризик ожиріння, хронічних захворювань кишечника.
Хвоща польового - утримання в ньому біологічно активного кремнію від 49 до 76%; як основний будівельний матеріал сполучно - тканинної матриці, сприяє оздоровленню сполучної тканини і кісток, засвоєнню кальцію, надає сечогінний ефект, обумовлює проліферацію клітин, покращує процеси метаболізму в кісткових структурах, хрящової тканини, прискорює загоєння переломів; розчиняє і розпушує камені в нирках і сечовому міхурі, утримує рівновагу між колоїдами і кристалоїдами, знижуючи ризик сечокам'яної хвороби, попереджає склеротичні пошкодження судин, послаблює алергічні реакції, активізує імунну систему; стимулює функцію кори надниркових залоз і розвиток сполучної і епітеліальної тканини.
Спориш - є загальнозміцнюючим, анаболічним, тонізуючим засобом. Його диуретические, вазопротектівное (нормалізують підвищену судинну проникність) властивості забезпечують детоксикаційної ефект, підтримують гомеостаз, мобілізують ендогенні антитоксичні, захисні реакції. Як багате джерело кремнію, спориш перешкоджає утворенню сечових каменів, підвищує діурез, виводить з сечею надлишок іонів натрію, хлору, надлишку цукру, знижує набряклість жирової тканини; сприятливий при підвищеній судинноїпроникності, ослабленому імунітеті, протистоїть порушень білково-вуглеводного обміну, випадання волосся.
Цикорій - інуліносодержащее рослини, підтримує біоценоз кишечника, стимулює розвиток біфідобактерій, підтримує імунітет і процеси травлення, активізує засвоєння кальцію, прискорює обмінні процеси, сприяє відновленню колагенових волокон, надає біфідогенне дію, бере участь в очищенні організму від токсичних речовин і шлаків, засвоєнні мінеральних речовин, в тому числі кремнію і кальцію, забезпечує регулярну дефекацію, зменшує вміст в крові рівня холестерину, підвищує детоксикаційну і ме таболіческую функцію печінки.
Спосіб застосування та дози.
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 табл.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Чи не є лікарським препаратом.

Валерия 2018-05-20 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогает

Пропила 2,5 месяца, перестали выпадать волосы, довольна очень

Відповідь адміністратора:

Спасибо, Ваш отзыв важен для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, фітомаркет, трав'яна, аптека, фіто, фітомаркет