Фолієвої кислоти - Аптека натуральних препаратів

Фолієвої кислоти - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 29
29 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Таблетки фолієвої кислоти або вітамін В9 грає величезну роль у функціонуванні організму і в першу чергу, необхідна для нормального розвитку всіх органів і тканин, нормального розвитку плода, кровотворної та імунної систем, регуляції процесів обміну речовин, в тому числі і для синтезу ДНК і деяких амінокислот . Самостійно організмом цей вітамін не проводитися, а надходить з їжею.
Склад на одну таблетку масою 250 мг, фолієва кислота-0,15 мг, вітамін В12 - 0,0007 мг, вітамін В6 - 0,44 мг, вітамін В1 - 0,33 мг, допоміжні речовини.
Низькі рівні вітаміну B9 можуть надати руйнівну дію на розвиток і існування організму людини. Фолієва кислота перешкоджає жировому переродженню печінки і покращує функціонування шлунково-кишкового тракту. Крім того, фолієва кислота бере участь у передачі нервового імпульсу, що забезпечує нормальну роботу не тільки периферичної, а й усієї центральної нервової системи, в тому числі поліпшується розумова діяльність. Недостатнє споживання фолієвої кислоти з їжею призводить до цілого ряду негативних наслідків. В результаті дефіциту фолієвої кислоти у людини з'являються дерматологічні захворювання, відзначаються зрушення в картині крові. Відбувається порушення роботи печінки, пригнічення центральної нервової діяльності (депресія, хронічна втома, погіршення пам'яті та уваги, зниження інтелектуальних здібностей). Через брак фолієвої кислоти діти починають відставати в розумовому та фізичному розвитку. Дефіцит фолієвої кислоти у вагітних пов'язаний з високим ризиком розвитку дефектів нервової трубки у плода.
Вітамін В9 (фолієва кислота) і вітаміни В1, В6 і В12 є взаємопов'язаними вітамінами, тому рекомендується їх спільний прийом. Вітамін В12 необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, сприятливо впливає на функцію печінки і нервової системи. Вітамін В1, також, як і фолієва кислота, здатний впливати на проведення нервових імпульсів. Вітамін В6 підтримує нормальне функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь в обміні деяких амінокислот, бере участь в процесах жирового обміну
Рекомендовано вживати: по 1 таблетці двічі на день під час прийому їжі. Термін вживання до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років.
Форма випуску: таблетки по 0,25 г. №60.
Виробництво "Фармаком" Україна.
Не є лікарським засобом.

Римма 2018-06-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Для беременности

Принимала фолиевую кислоту во время беременности для правильного развития ребенка, что могу сказать? Все хорошо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Римма! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, фолієвої, кислоти, аптека, натуральних, препаратів, фолієвої, кислоти