Гінекологічні свічки - Аптека натуральних препаратів

Гінекологічні свічки - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 83
83 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Гінекологічні свічки "Фітораксін". Супозиторій «Фітораксін» має імуномодулюючий, імуностимулюючу властивостями, активно пригнічує і зупиняє ріст пухлинних клітин, як доброякісних, так і злоякісних, в зв'язку з чим застосовується при лікуванні соматичних і онкологічних захворювань, корекції і відновлення імунітету. Має яскраво виражений протипухлинний ефект. Свічки застосовуються в комплексній терапії: в онкології: при лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень будь-якої локалізації і на будь-якій стадії процесу; в проктології: коліти, поліпоз товстого кишечника, парапроктіти, тріщини прямої кишки; в гінекології: міоми матки, кольпіти, вульвовагініти, ерозії шийки матки; в урології: поліпи сечового міхура, аденома передміхурової залози, піелоцістіти.
Склад: поліетиленоксид-1500, екстракт листя дуба, кора, калію йодид.
Діючі речовини: біологічно активні поліфенольні сполуки рослинного походження; допоміжні речовини: поліетіленосід - 400, поліетиленоксид - 1500.
Спосіб застосування та дози: по одному супозиторію 2-3 рази на день в пряму кишку або піхву.
Побічні ефекти при застосуванні свічок з Фітораксіном: вкрай рідко може відзначатися алергічна реакція, пов'язана з індивідуальною непереносимістю йодовмісних препаратів. При проведенні лікування онкологічних хворих може відзначатися поява незначною хворобливості в місці розташування основного пухлинного вузла або метастазів, рідше відзначається підвищення температури тіла, до субфебрильних показників (37,3 - 37,5 ° С) як відповідна реакція організму на надходження в кров продуктів розпаду пухлинних клітин.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість.
Упаковка: 10 супозиторіїв в упаковці.
Чи не є лікарським препаратом.
Фітораксін свічки для лікування і профілактики онкологічних захворювань - є протипухлинним препаратом рослинного походження на основі поліфенольних комплексів і галової кислоти (танін) з включенням йодиду калію - одне з небагатьох лікарських засобів з вираженим канцеролітичні ефектом при практичній відсутності токсичності. Розроблено і випускається Харківським науково-лікувальним фітоцентром "Авіценна". На основі досліджень ряду провідних наукових установ АН України можна стверджувати, що він має антиоксидантні властивості, стимулює вироблення ендогенного інтерферону і фактора некрозу пухлини. Разом з тим, досвід клінічного застосування, зокрема ті випадки, коли препарат дає повну клінічну ремісію пухлинного процесу, що супроводжується розсмоктуванням пухлинних вузлів, дозволяють засумніватися, що подібний ефект обумовлений лише перерахованими вище властивостями препарату.
Однією з найбільш злободенних і масштабних проблем залишається проблема доброякісних і злоякісних новоутворень. Підходів і рішень в профілактиці і лікуванні пухлин багато, але супозиторії (свічки), розроблені фахівцями харківського науково-лікувального фітоцентру "Авіценна" заслуговують на особливу увагу, оскільки володіють імуномодулюючими та імуностимулюючі властивості, здатними пригнічувати і зупиняти ріст пухлинних клітин (як доброякісних, так і злоякісних), що дозволяє застосовувати його для профілактики і в комплексному лікуванні соматичних і онкологічних захворювань, корекції і відновлення імунітету. І що не маловажно - свічки Фітораксін зроблені виключно з рослинної сировини. Дія препарату має вибірковий характер - він не вступає в контакт зі здоровими клітинними структурами, зате легко розпізнає і нейтралізує онкологічні клітини. Це дозволяє використовувати не тільки для лікування онкологічних захворювань, але і для діагностики передпухлинних патологій. На цьому унікальному властивості розроблена діагностика передракових станів - за аналізом крові, протягом декількох годин можна сказати про наявність схильності організму конкретної людини до онкологічних захворювань. На тлі прийому Фітораксіна в реабілітаційному та відновлювальному періоді у людей відзначається поліпшення хімічного складу крові, знижується рівень холестерину, з організму виводяться токсини і радіонукліди, придушуються метастази. І це далеко не весь перелік. Всі ці властивості дозволяють застосовувати його для профілактики і в комплексному лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень різної локалізації на будь-якій стадії процесу, при колітах, поліпозі товстого і прямого кишечника, сечового міхура, парапроктиті, кольпітах, вульвовагинитах, ерозії шийки матки, миомах, фіброма, пієлоцистит .
Фітораксін «працює» на найнижчому, молекулярному, клітинному рівні і усуває не наслідок хвороби, а причину її виникнення. за твердженням авторитетних експертів в цій області, з усіх нині відомих протипухлинних препаратів Фітораксін є найбільш ефективним за спектром своєї дії, особливо на пізніх стадіях розвитку хвороби. Клінічні випробування: в Національному медичному університеті ім. О.Богомольця проведено вивчення впливу лікування препаратом Фітораксін на показники функціонування різних ланок імунної системи у 47 хворих з онкологічною патологією в III-IV стадії (у 10 хворих рак легенів, у 9 - шлунка, у 12 - молочної залози, у 6 - сигмовидної і прямої кишки, у 10 - органів жіночої статевої сфери. Вік хворих не вказано. Контрольної групи не було). Висновок: «Хто має місце системний імунодефіцит, обумовлений пухлинним процесом, піддається позитивної корекції. Відновлення за допомогою Фітораксіна функціонування провідних ланок імунного процесу супроводжується поліпшенням загального клінічного стану хворих, призводить до зниження, а в ряді випадків і до виключення метастатичного процесу, зменшення розміру пухлини ». Висновок про ефективність лікування зроблений на підставі аналізу крові, проведеного за все через два тижні після закінчення лікування.
На кафедрі онкології Кримського медичного університету ім. С. Георгієвського під керівництвом професора Володимира Єфетова з травня 1998 року по вересень 2000 були проведені розширені клінічні дослідження Фітораксіна. У них взяло участь 104 онкохворих (у 26 осіб - рак легені, у 19 - молочної залози, у 28 - шийки матки, у 31-меланобластома; всі діагнози підтверджені гістологічним дослідженням). Висновок: «Загальні сумарні дані про лікування наводити недоцільно, так як ефективність препарату виявилася різною в залежності від локалізації первинної пухлини. Загальний висновок можна зробити тільки про те, що Фітораксін є нетоксичним препаратом, який поліпшує загальний стан і якість життя переважної більшості хворих за винятком пацієнтів, які перебували в дуже важкому стані ».
Дослідження, проведені у відділі проблем інтерферону та імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології НАН України на гризунах, показали, що Фітораксін стимулює вироблення інтерферону і фактора некрозу пухлини. На думку О.Ткаченка, застосування препарату повинно перешкоджати розвитку пухлинного процесу, метастазування. Отже, дозволить збільшити тривалість життя тяжкохворих людей. Він пропонує застосовувати Фітораксін в якості складової частини комплексної терапії онкологічних захворювань в тих випадках, коли інші методи лікування не ефективні або протипоказані. За його словами, отримано позитивний ефект застосування Фітораксіна як при підготовці хворих до операції, так і одночасно з проведенням хіміотерапії. Діагноз: Ендометріоз матки і яєчників, фіброміома матки з субмукозного слизовими вузлами, кіста яєчників. Гістологія: залозиста гіперплазія ендометрію змішаного типу. Запропоновано оперативне лікування, від якого хвора категорично відмовилася.
21.06.2001 р призначений курс Фітораксіна. Проведено 3 курсу. Загальний стан покращився, кіста яєчників розсмокталася, фіброміома матки зменшилася в 2 рази.
Діагноз: фіброміома матки, кісти яєчників в поєднанні ендометріоз. Періодичні болі в животі, рясні кровотечі під час місячних. Прийняла 3 курсу Фітораксіна - стан хворої покращився, припинилися болі, нормалізувалися місячні.
Фітораксін - протипухлинний препарат, інтерфероген, що стимулює вироблення в організмі ендогенного інтерферону і фактора некрозу пухлини. Імуномодулятор і антиоксидант. Зв'язується з онкобелкамі викликаючи їх загибель; збільшує кількість природ. кілерів (NK-клітин); стимулює вироблення ендоген. інтерферону і фактора некрозу пухлини; нормалізує імунологічний фон (усуває аутоімунні порушення); нормалізує співвідношення імунокомпетентних клітин CD4 / CD8 (хелпери-супресори).

Марина 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогли

Вылечила полипы в кишечнике, спасибо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: авiцена, гінекологічні, свічки, аптека, натуральних, препаратів, гінекологічні, свічки