Натуральні Гінекологічні свічки Фітораксін

Натуральні Гінекологічні свічки Фітораксін

На складі
Рейтинг:

На складі 83.0
83.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Гінекологічні свічки - Супозиторій Фітораксін володіє:

  • Імуномодулюючею,
  • Імуностимулюючу властивостями,
  • Активно пригнічує і зупиняє ріст пухлинних клітин, як доброякісних, так і злоякісних, в зв'язку з чим Застосовується при лікуванні соматичних і онкологічних захворювань, корекції і відновлення імунітету.
  • Має яскраво виражений протипухлинний ефект.

✅ Свічки застосовуються в комплексній терапії:

  • В онкології: при лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень будь-якої локалізації і на будь-якій стадії процесу;
  • У проктології: коліти, поліпоз товстого кишечника, парапроктіти, тріщини прямої кишки; в гінекології: міоми матки, кольпіти, вульвовагініти, ерозії шийки матки; в урології: поліпи сечового міхура, аденома передміхурової залози, піелоцістіти.

☛ Склад: поліетиленоксид - 1500, кора, калію йодид, аскорбінова кислота.

☛ Діючі речовини: біологічно активні поліфенольні сполуки рослинного походження; допоміжні речовини: поліетіленосід - 400, поліетиленоксид - 1500.

☛ Спосіб застосування та дози: по одному супозиторію 2-3 рази на день в пряму кишку або піхву.

  • Побічні ефекти при застосуванні свічок з Фітораксіном: вкрай рідко може відзначатися алергічна реакція, пов'язана з індивідуальною непереносимістю йодовмісних препаратів. При проведенні лікування онкологічних хворих може відзначатися поява незначною хворобливості в місці розташування основного пухлинного вузла або метастазів, рідше відзначається підвищення температури тіла, до субфебрильних показників (37,3 - 37,5 ° С) як відповідна реакція організму на надходження в кров продуктів розпаду пухлинних клітин.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.

  • Упаковка: 10 супозиторіїв в упаковці.

Не є лікарським препаратом.


Фітораксін свічки для лікування і профілактики онкологічних захворювань - є протипухлинним препаратом рослинного походження на основі поліфенольних комплексів і галової кислоти (танін) з включенням йодиду калію - одне з небагатьох лікарських засобів з вираженим канцеролітичні ефектом при практичній відсутності токсичності. Розроблено і випускається

✅ Харківським науково-лікувальним фітоцентром Авіценна. На основі досліджень ряду провідних наукових установ АН України можна стверджувати, що він має антиоксидантні властивості, стимулює вироблення ендогенного інтерферону і фактора некрозу пухлини. Разом з тим, досвід клінічного застосування, зокрема ті випадки, коли препарат дає повну клінічну ремісію пухлинного процесу, що супроводжується розсмоктуванням пухлинних вузлів, дозволяють засумніватися, що подібний ефект обумовлений лише перерахованими вище властивостями препарату.

✅ Однією з найбільш злободенних і масштабних проблем залишається проблема доброякісних і злоякісних новоутворень. Підходів і рішень в профілактиці і лікуванні пухлин багато, але супозиторії (свічки), розроблені фахівцями харківського науково-лікувального фітоцентру Авіценна заслуговують на особливу увагу, оскільки володіють імуномодулюючими та імуностимулюючі властивості, здатними пригнічувати і зупиняти ріст пухлинних клітин (як доброякісних, так і злоякісних), що дозволяє застосовувати його для профілактики і в комплексному лікуванні соматичних і онкологічних захворювань, корекції і відновлення імунітету. І що не маловажно - свічки Фітораксін зроблені виключно з рослинної сировини.

✅ Дія препарату має вибірковий характер - він не вступає в контакт зі здоровими клітинними структурами, зате легко розпізнає і нейтралізує онкологічні клітини. Це дозволяє використовувати не тільки для лікування онкологічних захворювань, але і для діагностики передпухлинних патологій. На цьому унікальному властивості розроблена діагностика передракових станів - за аналізом крові, протягом декількох годин можна сказати про наявність схильності організму конкретної людини до онкологічних захворювань.

✅ На тлі прийому Фітораксіна в реабілітаційному та відновлювальному періоді у людей відзначається поліпшення хімічного складу крові, знижується рівень холестерину, з організму виводяться токсини і радіонукліди, придушуються метастази. І це далеко не весь перелік. Всі ці властивості дозволяють застосовувати його для профілактики і в комплексному лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень різної локалізації на будь-якій стадії процесу, при колітах, поліпозі товстого і прямого кишечника, сечового міхура, парапроктиті, кольпітах, вульвовагинитах, ерозії шийки матки, миомах, фіброма, пієлоцистит .

✅ Фітораксін працює на найнижчому, молекулярному, клітинному рівні і усуває не наслідок хвороби, а причину її виникнення. за твердженням авторитетних експертів в цій області, з усіх нині відомих протипухлинних препаратів Фітораксін є найбільш ефективним за спектром своєї дії, особливо на пізніх стадіях розвитку хвороби.

✅ Клінічні випробування: в Національному медичному університеті ім. О.Богомольця проведено вивчення впливу лікування препаратом Фітораксін на показники функціонування різних ланок імунної системи у 47 хворих з онкологічною патологією в III-IV стадії (у 10 хворих рак легенів, у 9 - шлунка, у 12 - молочної залози, у 6 - сигмовидної і прямої кишки, у 10 - органів жіночої статевої сфери.

  • Вік хворих не вказано. Контрольної групи не було). Висновок: Хто має місце системний імунодефіцит, обумовлений пухлинним процесом, піддається позитивної корекції. Відновлення за допомогою Фітораксіна функціонування провідних ланок імунного процесу супроводжується поліпшенням загального клінічного стану хворих, призводить до зниження, а в ряді випадків і до виключення метастатичного процесу, зменшення розміру пухлини. Висновок про ефективність лікування зроблений на підставі аналізу крові, проведеного за все через два тижні після закінчення лікування.

✅ На кафедрі онкології Кримського медичного університету ім. С. Георгієвського під керівництвом професора Володимира Єфетова з травня 1998 року по вересень 2000 були проведені розширені клінічні дослідження Фітораксіна. У них взяло участь 104 онкохворих (у 26 осіб - рак легені, у 19 - молочної залози, у 28 - шийки матки, у 31-меланобластома; всі діагнози підтверджені гістологічним дослідженням). Висновок: Загальні сумарні дані про лікування наводити недоцільно, так як ефективність препарату виявилася різною в залежності від локалізації первинної пухлини. Загальний висновок можна зробити тільки про те, що

✅ Фітораксін є нетоксичним препаратом, який поліпшує загальний стан і якість життя переважної більшості хворих за винятком пацієнтів, які перебували в дуже важкому стані.

✅ Дослідження, проведені у відділі проблем інтерферону та імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології НАН України на гризунах, показали, що Фітораксін стимулює вироблення інтерферону і фактора некрозу пухлини. На думку О.Ткаченка, застосування препарату повинно перешкоджати розвитку пухлинного процесу, метастазування. Отже, дозволить збільшити тривалість життя тяжкохворих людей. Він пропонує застосовувати Фітораксін в якості складової частини комплексної терапії онкологічних захворювань в тих випадках, коли інші методи лікування не ефективні або протипоказані. За його словами, отримано позитивний ефект застосування Фітораксіна як при підготовці хворих до операції, так і одночасно з проведенням хіміотерапії. Діагноз: Ендометріоз матки і яєчників, фіброміома матки з субмукозного слизовими вузлами, кіста яєчників. Гістологія: залозиста гіперплазія ендометрію змішаного типу. Запропоновано оперативне лікування, від якого хвора категорично відмовилася.

✅ 21.06.2001 р призначений курс Фітораксіна. Проведено 3 курсу. Загальний стан покращився, кіста яєчників розсмокталася, фіброміома матки зменшилася в 2 рази.

☛ Діагноз: фіброміома матки, кісти яєчників в поєднанні ендометріоз. Періодичні болі в животі, рясні кровотечі під час місячних. Прийняла 3 курсу Фітораксіна - стан хворої покращився, припинилися болі, нормалізувалися місячні.

✅ Фітораксін - протипухлинний препарат, інтерфероген, що стимулює вироблення в організмі ендогенного інтерферону і фактора некрозу пухлини. Імуномодулятор і антиоксидант. Зв'язується з онкобелкамі викликаючи їх загибель; збільшує кількість природ. кілерів (NK-клітин); стимулює вироблення ендоген. інтерферону і фактора некрозу пухлини; нормалізує імунологічний фон (усуває аутоімунні порушення); нормалізує співвідношення імунокомпетентних клітин CD4 / CD8 (хелпери-супресори).

Марина 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогли

Вылечила полипы в кишечнике, спасибо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: Авіценна, вагінальні, фітоаптека, статті, трави, в, аптеці, інтернет, магазин, фіто, купити, ціна, Україна, Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Полтава, Суми, Херсон, Миколаїв, Чернівці, Кропивницький, Одеса, Вінниця, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Черкаси, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород