Гінкго білоба таблетки - Аптека натуральних препаратів
  • -5%
  • Гінкго білоба таблетки - Аптека натуральних препаратів

Гінкго білоба таблетки - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Гінкго білоба таблетки "Кардіф" для серця і судин - купити. «Серцевий доктор», який поліпшує коронарний і мозковий кровообіг, нормалізує ритм серця, артеріальний тиск, рівень холестерину в крові, знижує ризик розвитку ішемії і судинних порушень. Підвищує резистентність організму до стресових перевантажень, проявляє кардиотонические, седативні, протисклеротичні, спазмолітичні властивості.
Показання до застосування:
* Ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба;
* Порушення мозкового кровообігу;
* Головні болі на фоні спазмів судин головного мозку;
* Неврогенна тахікардія, аритмія;
* Неврози, включаючи клімактеричні;
* Похилий вік;
* Хронічна серцева недостатність в комплексній терапії.
Склад: плоди глоду, морква посівна, квіти буркуну, лист м'яти, трава пустирника, плоди кропу, трава барвінку, горицвіту; екстракт гінкго білоба.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Про важливість нормального функціонування серцево-судинної системи знають всі, але мало хто піклуються про своє серце і судинах. Про це говорить той факт, що найчастіше люди помирають саме через серцево-судинних проблем. Серед багатьох причин серцево-судинних недуг вчені особливо виділяють підвищення рівня ліпідів у крові, порушення толерантності до вуглеводів, ожиріння, артеріальну гіпертензію, порушення обміну електролітів і мікроелементів, спадковість, низький рівень антиоксидантного захисту.
До екзогенних факторів, що створює загрозу розвитку серцево-судинних захворювань, відносяться надмірне споживання висококалорійної, вуглеводної їжі, гіподинамія, стресові перевантаження, куріння, алкоголізм, гормональні контрацептиви.
Медицина в умовах сучасного життя у своєму розпорядженні ефективні і швидкодіючими засобами медикаментозної терапії, хірургічними методами, але зростання смертності від серцево-судинних патологій неухильно зростає. Тому увагу сучасних дослідників все частіше залучають природні комбінації лікарських рослин з віковим досвідом використання в кардіологічній практиці.
Біологічно активні сполуки харчових і лікарських рослин, завдяки науковим дослідженням, завойовують напрямки в кардіології, їм все більше довіряють медичні фахівці, дільничні лікарі, пацієнти. У клінічній практиці такі природні засоби дають хороший лікувально-профілактичний ефект, особливо при тривалому курсовому застосуванні, роблять позитивний вплив на регуляторні, метаболічні, обмінні процеси, знижують ступінь вираженості атеросклеротичних змін коронарних артерій, підвищують можливості нервової регуляції, послаблюючи спазми судин, зменшують ризик агрегації тромбоцитів.
Комплексний препарат «Кардіф - Гінкго білоба» один із затребуваних розробок кардіологічного профілю. Містить натуральні компоненти, необхідні для відновлення і підтримки функціонування всіх ланок серцево-судинної системи, які забезпечують потенцирование і спільна дія.
Інгредієнти, що входять до складу рецептури, оптимізують антиоксидантний захист, гальмують процеси перекисного окислення ліпідів, роблять благотворний вплив на стан клітинних мембран і стінки судин, виявляють седативні, транквилизирующие властивості.
Зміст у формулі кардіотонічних трав (глоду і пустирника), сприяє нормалізації серцевих скорочень, підтримує тонус серцевого м'яза.
Крім того, комплекс знижує підвищений артеріальний тиск, спазм судин, посилює ліпідний обмін, активізуючи висновок з організму холестерину, володіє антикоагулянтними механізмами, сприяючи профілактиці тромбоутворення і тромбоемболічних ускладнень.

Лікарські рослини з антігіпоксантнимі властивостями (буркун, глід, гінкго білоба) підвищують стійкість організму до кисневого голодування, зменшують його негативний вплив на тканини, органи, перш за все це стосується міокарда.
Специфічна дія комплексу направлено на підвищення резистентності організму до стресових перевантажень, емоційним факторам і функціональної активності основних систем, з підтримкою високого рівня антиоксидантного захисту.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:
Глід - надійне серцевий засіб. Препарати глоду мають коронаророзширювальною, гіпотензивну, седативну, противосклеротическим дією, посилюють скорочення серцевого м'яза, зменшують її збудливість. Плоди активізують кровообіг у вінцевих судинах і судинах головного мозку, підвищують тонус серцевого м'яза, чутливість серця до серцевих глікозидів. Біологічно активні речовини глоду, пригнічують дію ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), відповідального за звуження судин. Цей унікальний механізм, дозволяє включати глід в програми і збори для поліпшення постачання киснем міокарда і нейронів головного мозку, для зняття спазмів і больових відчуттів в області серця.
Морква посівна - лікарський препарат «даукарин» довів свої фармакотерапевтичні властивості - антисклеротичну, активізує кровотворення, антиангінальну, антианемічна, сечогінний, полівітамінний, протизапальну, седативну, судинорозширювальну, спазмолітичну. Морква достовірно покращує периферичний кровообіг, з успіхом використовується при серцевих недугах, хронічної коронарної недостатності, атеросклерозі, явищах стенокардії, при «старечому» серце.
Буркун - містить дикумарин, діючий в печінці як антагоніст вітаміну К. Має виражений антикоагулянтний ефект, завдяки втручанню в циклічну конверсію вітаміну К. Призначають препарати буркуну при стенокардії, ризик тромбозів коронарних судин, в терапевтичних схемах лікування ревмокардіта.
М'ята - відповідає за рефлекторне розширення внутрішніх судин. Має спазмолітичну, жовчогінну, болезаспокійливу дію. Входить в склади серцевих і заспокійливих крапель «корвалолу», «Валокордину» та інших. Збільшує приплив крові до серця, усуває напади стенокардії (антиангінальний ефект), заспокоює центральну нервову систему без порушення її функцій, знижує тонус судинної стінки.
Собача - має виражену седативну, гіпотензивну, кардіотонічну дію. Уповільнює частоту серцевих скорочень, усуває спазми, сприятливо впливає на вуглеводний і жировий обмін, знижує рівень холестерину, загальних ліпідів і цукру в крові, підвищує тонус серцевого м'яза (позитивну інотропну дію), нормалізує ритм серцевих скорочень.
Кріп - в комплексних препаратах використовується, як надійний спазмолітик, з гіпотензивну, сечогінну, кардіотонічну, жовчогінну дію. Ефективний при початкових стадіях гіпертонії, стенокардії, неврозах, безсонні.
Барвінок - алкалоїди барвінку надають виражене потенцирование прессорного ефекту норадреналіну і адреналіну, що характерно для сучасних антигіпертензивних препаратів. Алкалоїд вінкамін знижує судинний тонус, розширює просвіт судин, в тому числі мозку, вибірково діє на мозковий кровообіг, знімає спазм артерій, підвищує тонус вен, утилізацію кисню тканинами, зменшує зону ішемії при мозкових інсультах. Впливаючи на силу серцевих скорочень, барвінок надає на серце негативний хронотропний ефект.
Адоніс весняний - фармакологічна активність цього серцевого засобу полягає в посиленні і уповільненні серцевих скорочень, збільшення ударного і хвилинного обсягу крові, усунення застійних явищ (набряків). Ефективний при функціональних неврозах, ослабленні серцевої діяльності. При серцевої недостатності переважно наперстянки.
Екстракт гінкго білоба - «судинний доктор», нормалізує реологічні властивості крові, за рахунок пригнічення агрегації тромбоцитів і еритроцитів, підвищення їх пластичності. Сприяє поліпшенню мозкового і периферичного кровообігу, позитивно впливає на процеси обміну речовин в клітинах, очищає судини, попереджає розвиток атеросклерозу, забезпечує постачання кисню і поживних речовин до клітин мозку, стримує початкові процеси механізмів розвитку деменції, підвищує стійкість тканин головного мозку до гіпоксії.
Не є лікарським засобом.

Ирина 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Купила таблетки кардифит для поддержки сердца и сосудов. Принимаю третью неделю. Препарат работает. Меньше нервничаю. Лучше стал ритм сердца, уменьшилась боль в левой части головы. Результатом я довольна. Буду пить курсом 2-3 месяца.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ирина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, гінкго, білоба, пiгулки, аптека, натуральних, препаратів, гінкго, білоба, пiгулки