Натуральна суха трава Гірчак повзучий в еко упаковці

Натуральна суха трава Гірчак повзучий в еко упаковці

На складі
Рейтинг:

На складі 26
26 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

З лікувальною метою рекомендується використовувати плоди і траву цієї рослини. У поняття трави входять листя, квітки і стебла гірчака повзучого. Наявність таких цінних цілющих властивостей пояснюється вмістом в складі рослини каучуку, при цьому в листі і суцвіттях цієї рослини знаходяться наступні сесквітерпеноіди: акроптілін і Рєпін.

  • Відвар, приготовлений на основі трави цієї рослини, рекомендується застосовувати при епілепсії і малярії, а подрібнену траву використовують зовнішньо при корості.

При кашлі і туберкульозі легенів рекомендується використовувати настій на основі гірчака повзучого. Слід зазначити, що для досягнення більшого ступеня ефективності при застосуванні такого засобу, рекомендується не тільки дотримуватися всіх умов приготування цього засобу, але ще і всі правила його прийому. Приймати такий засіб рекомендується або по половині склянки, або по одній третій частині склянки тричі на добу після того, як був проведений прийом їжі.

  • Настій: 1 столову ложку подрібненої трави на половину літрів води. Отриману суміш слід прокип'ятити на дуже слабкому вогні протягом приблизно трьох-чотирьох хвилин, а потім залишити наполягати протягом двох годин. Після цього, таку суміш на основі гірчака повзучого слід дуже ретельно процідити.

Важливо запам'ятати, що Гірчак повзучий приписуються ще й інші цілющі властивості, однак вони досі не отримали офіційного застосування. Можливо, зовсім скоро з'являться і нові способи використання цього лікувального рослини.

  • Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем. Даний засіб є рослинною сировиною.

Вся продукція зібрана в екологічно-чистих регіонах України і сертифікована Державною науково-дослідною лабораторією з контролю якості лікарських засобів.

  • Упаковка: 50 гр.
Ольга 2019-05-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Переваги:

Сервис и наличие товара

Только в этом магазине можно разом заказать все нужные для сбора травы, плюх быстрый сервис тоже не может не радовать.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ольга! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: лікувальні, трави, натуральна, суха, трава, гірчак, повзучий, в, еко, упаковці, гірчак, повзучий