Інтернет аптека - Аптека натуральних препаратів
  • -25%
  • Інтернет аптека - Аптека натуральних препаратів

Інтернет аптека - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 550
734 грн.
550 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Інтернет аптека Фіто - Натуральні препарати Індол фітофорте. Ефективно знижує ризик розвитку ендокринних порушень репродуктивної системи. Надає комплексну антиоксидантний захист організму. Підсилює детоксикаційну функцію печінки, знешкоджує чужорідні для організму речовини, попереджує та зменшує ступінь алергічних реакцій. Індол-3-карбінол - один з видів класу індолів - речовина рослинного походження, проводиться з рослин сімейства хрестоцвітних, частіше з брокколі, кольрабі та брюссельської капусти.
Дія:
- покращує обмін естрогенів при естроген-залежних захворюваннях;
- приводить в норму обмін речовин;
- попереджає онкозахворювання всіх видів;
- при папіломавірусної інфекції викликає загибель клітин, які містять в собі цей вірус;
- підсилює виведення токсинів з організму;
- нейтралізує токсини в печінці, в тому числі і алкогольного походження і допомагає їх вивести;
- знижує ризик розвитку алергій і дерматозів і зменшує їх прояви;
- наводить рівень холестерину в норму і профилактирует атеросклероз;
- запобігає передчасному старінню організму, забезпечує антиоксидантний захист.
показання:
- для оптимізації метаболізму естрогенів при естроген-залежних захворюваннях:
- гіперплазія ендометрію;
- мастопатія;
- міома, фіброміома матки;
- ендометріоз;
- порушення менструального циклу;
- передменструальний синдром;
- патологічні явища в період клімаксу;
- ендометріоїдні кісти яєчників;
- аденома простати;
- папіломавірусна інфекція;
- для нормалізації метаболічних процесів в організмі;
- для профілактики всіх видів онкологічних захворювань;
- для посилення детоксикації та знешкодження токсинів в печінці в т.ч. алкогольної етіології;
- зменшення симптомів і попередження розвитку алергічних проявів і дерматозів;
- для нормалізації рівня холестерину і профілактики атеросклерозу;
- для антиоксидантного захисту організму і попередження його передчасного старіння.
Склад: В одній капсулі міститься 200 мг індол-3 карбинола, 200 мг екстракту броколі, лактоза, желатин харчовий.
Завдяки своїм унікальним властивостям, цей активний компонент хрестоцвітних - індол-3-карбінол - отримав безліч красномовних визначень: "антипухлинних зброю", "пилосос шкідливого естрогену", "продукт довгого життя", "ліки для мислячих людей". Основне і найцінніше дію сполуки індол-3-карбінолу - нормалізація гормонального статусу. Індол-3-карбінол нормалізує обмін жіночих статевих гормонів - естрогенів, підтримує їх здоровий метаболізм: блокує канцерогенний вплив 16-С-естрінола, який стимулює ріст пухлинних клітин.

Індол стимулює формування «хорошого» метаболіту естрогену - 2-гідроестрона, що забезпечує загибель пухлинних клітин, в результаті чого, знижується розвиток естрогензалежних пухлинних процесів в організмі жінки. А це поширені сьогодні і прогресуючі захворювання матки та молочної залози, в тому числі онкологічні. Індол пригнічує "атаку" онкогенов, які блокують протипухлинну захист клітин. Це показано при пухлинах, що викликаються вірусом папіломи людини (генітальний папилломатоз, рак шийки матки). Індол-3-карбінол через Ah-рецептори регулює обмін чоловічих статевих гормонів і сприяє профілактиці і гальмування розвитку трансформованих клітин (злоякісних пухлин) простати і інших чоловічих гормонозалежних пухлинних процесів. Ця здатність індолу сьогодні доведена в лабораторних експериментах і клінічних дослідженнях.
Крім різних індолів, рослина брокколі містить ще одну дуже важливу групу біологічно активних речовин, які називаються ізотіоціанати. Якщо серед індолів найактивнішим є індол-3-карбінол, то серед ізотіоціанатів найактивнішим є сульфарафан, що володіє протиракову і антибактеріальним ефектами. Сульфарафан допомагає активізувати гени, які виробляють антиоксиданти для виведення небезпечних вільних радикалів з організму. Він також здатний зменшувати запалення, які можуть перетворювати передракові клітин у пухлині, і запалення, пов'язані з іншими хронічними проблемами зі здоров'ям, такі як серцеві захворювання і діабет. Саме паростки брокколі є багатим джерелом попередника сульфарафана - глюкорафаніну. За участю ферментів дана речовина в організмі людини трансформується в сульфарафан.
Таким чином, екстракт паростків брокколі містить всі природні індольні з'єднання і всі ізотіоціанати, необхідні для комплексної онкологічної і токсичної захисту організму. Індол-3-карбінол підсилює і підтримує активність природних систем очищення організму при хронічних запальних процесах, так як будь-який хронічний запальний процес супроводжується утворенням великої кількості продуктів розпаду, продуктів бактеріального обміну, а всі вони є токсичними для організму і являють додаткове навантаження для організму. Індол є природним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння, попереджає розвиток атеросклерозу, знижує рівень холестерину і ліпідів низької щільності. Таким чином, детосікаціонние, антиестрогенні, множинні протипухлинні (вплив на кілька ключових ланок канцерогенезу), противірусні, апоптотичні (забезпечує загибель пухлинних клітин) властивості індол при відсутності побічних і токсичних дій роблять цей фітопрепарат незамінною дієтичною добавкою до раціону сучасної людини не тільки з лікувальною, але, перш за все, з профілактичною і захисною метою. Можливо його тривале застосування.
Застосування: по 1-2 капсули 2 рази на день під час прийому їжі, запивати водою. Курс прийому від 3 до 6 місяців. При необхідності курс можна повторювати. Рекомендується дотримання питного режиму (7-8стаканов води в день). Не рекомендується одночасний прийом капсул індолу з чаєм і кавою. Дуже корисний при ендокринних порушеннях прийом всіх видів клетчаток (харчових волокон). Клітковина виводить з кишечника залишки гормону естрогену, не дозволяючи йому повторно всмоктуватися в кров.
Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів продукту, період вагітності та годування груддю.
Спосіб упаковки: 60 капсул по 0,5 м
Не є лікарським засобом.

Мария 2018-06-14 1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Удаляет кисты, быстро

Дорогостоящий препарат, но в течении месяца удалил все кисты на яичниках, я не ожидала такого мощного действия, очень хорошее средство.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Мария! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, інтернет, аптека, аптека, натуральних, препаратів, інтернет, аптека