Натуральна біла глина

Натуральна біла глина

На складі
Рейтинг:

На складі 52
52 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Каолін - біла глина, що складається з надзвичайно дрібних частинок, що володіє широким спектром оздоровчих свойст для людського організму. Вона хімічно інертна і абсолютно нешкідливою для здоров'я. Отримати передозування при застосуванні каоліну неможливо, організм вбирає в себе рівно стільки корисних речовин, скільки йому необхідно.


Каолін:

  • здатний абсорбувати продукти життєдіяльності клітин організму;
  • поглинає отрути, токсини, гази і навіть радіонуклєїди з шлунково-кишкового тракту, поки вони не встигли всмоктатися в кров'яне русло;
  • подібно антибіотика, каолін справляється і з хвороботворними бактеріями, він «приклеює» до себе віруси, грибкові та інші мікроорганізми, але в той же час, глина усуває тільки шкідливі мікроби і токсини, оновлюючи клітини і виробляючи в організмі імунітет.

Рекомендується до застосування при:

  • серйозних інтоксикаціях;
  • артритах і поліартритах (ревматичних, травматичних, інфекційних, крім туберкульозних);
  • запальних і посттравматичних захворюваннях кісток, м'язів, сухожиль;
  • деяких запальних захворюваннях органів травлення, жіночої статевої сфери та ін.

Використовують глину в медицині і косметології у вигляді присипок, мазей, паст, масок, компресів і т.д. Її використовують також в якості основи при виготовленні деяких ліків.


Каолін знімає зубні камені, зміцнює емаль, знижує загрозу появи карієсу, відбілює зуби навіть у завзятих курців і любителів кави (більшість відбілюючих жувальних гумок мають в своєму складі саме каолін). Дуже корисно домішувати білу, добре очищену глину до вже наявних порошків і паст. А можна і просто чистити зуби однієї лише глиною або робити полоскання і аплікації в порожнині рота. Все це допоможе зняти запалення ясен, знищить неприємний запах.

  • Зовнішнє застосування: змішати порошок глини з чистою теплою водою дерев'яною або скляною паличкою до рівної консистенції сметани, щоб вона не текла. Викласти суміш на шар марлі, лляну або бавовняну тканину шаром до 2 см і накласти цей компрес на хворе місце, попередньо протерши його теплою водою. Шар глини повинен бути ширше, ніж хворе місце і щільно прилягати. Потім компрес закріпити бинтом, щоб він не зміщувався, і накрити вовняною матерією, тримати 2-3 години, потім зняти, протерти хворе місце теплою водою, витерти насухо і загорнути в вовняну тканину. Робити 2-3 компресу в день, при цьому кожен раз використовуючи нову порцію глини. На травми (удари, розтягнення) накладати холодну глину. На нариви, виразки, екземи, інші шкірні захворювання і сонячні опіки глину можна накладати безпосередньо, а не через тканину, знімати її потрібно до остаточного висихання.

Глина зібрана в сприятливих екологічних зонах, очищена і пройшла спеціальну обробку.


Упаковка: 500 гр.

Ольга Марковна 2019-05-06 0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Переваги:

Цена

Делаю марлевые примочки с белой глиной, эффективно устраняют боль, рекомендую.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ольга Марковна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: каолін, біла глина