Натуральний препарат для схуднення в капсулах

Натуральний препарат для схуднення в капсулах

На складі
Рейтинг:

На складі 230
230 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Hoodia gordonii - найефективніший, безпечне рослинний засіб для схуднення. Це кактус, що росте в пустелі Калахарі, в південній Африці. Речовина, що міститься в його серцевині, здатне значно пригнічувати відчуття голоду, при цьому не надаючи таких побічних ефектів, властивих аналогічним за призначенням препаратів, як неприємний смак у роті, нудота, болі в шлунку і прискорене серцебиття.

Рекомендується:

 • для м'якого і безпечного зниження надмірної ваги;
 • для контролю пропорцій тіла;
 • для блокування центру голоду в гіпоталамусі;
 • для посилення почуття насичення;
 • як джерело поживних речовин;
 • для зниження засвоєння жирів;
 • для нормалізації обмінних процесів;
 • для профілактики целюліту;
 • для поліпшення травлення;
 • для нормалізації мікрофлори кишечника;
 • для досягнення стійкого ефекту після схуднення.

Склад: екстракт худіі Гордон - 400 мг, лактоза, мальтодекстроза, кальцію стеарат.

 • Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 1 раз на день за 30 хвилин до їжі, запиваючи водою. Курс застосування 1 місяць, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Для більшої ефективності рекомендується поєднувати прийом препарату «Худія» з регулярною фізичною активністю і низькокалорійною дієтою.

Запобіжні заходи: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Як Худія впливає на організм?

Худія Гордон діє на гіпоталамус, відділ мозку відповідає за апетит. В гіпоталамусі є нервові клітини чутливі до глюкози. Коли людина споживає їжу, в крові підвищується рівень цукру. Клітини, що реагують на глюкозу, активізуються і відчуття голоду зникає. Глікозид P57, що міститься в цій африканській рослині, перевищує активність глюкози в кілька тисяч разів, завдяки чому худія Гордон підтримує клітини гіпоталамуса в активному стані і людина тривалий час відчуває себе ситим, не вдаючись до непотрібних для організму перекусу, позбавляючись від шкідливої ​​звички переїдання. Таким чином, процес втрати ваги проходить в природному режимі, без болісних обмежень в їжі і, як наслідок, без психологічного дискомфорту, дратівливості і різких нападів голоду.

 • Худія Гордон (Hoodia Gordonii) - південноафриканський кактус. Він росте переважно в пустелях Південної Африки, Ботсвани, Намібії та Анголи. Це їжа бушменів (найдавнішого населення планети). Є древнім засобом африканської медицини. Бушмени Калахарі традиційно їли м'якоть цього кактуса для того, щоб зменшити голод і спрагу під час тривалої полювання. Перше дослідження рослини проводилося в південноафриканській національної лабораторії. Вченим потрібні були 30 років, щоб ізолювати і ідентифікувати певний, що пригнічує апетит компонент в hoodia. Ним виявився глікозид, який отримав назву P57. Патент був проданий компанії Phytopharm, яка витратила більше 20 мільйонів доларів на дослідження, проведені на тваринах, а також групах людей, які страждають ожирінням, які дали позитивні результати. Випробовувані, які брали худія Гордон, їли приблизно на тисячу калорій в день менше, ніж до початку випробувань, причому їх не обмежували в їжі, відбувалося це завдяки властивостям африканського кактуса усувати почуття голоду. При щоденному вживанні препаратів з цієї рослини апетит знижувався на 20-50 відсотків. Досить сказати, що бушмени, з'їдаючи невеликий шматок стебла hoodia, могли добу обходиться без води і їжі.

Упаковка: 30 капсул.

Таня 2018-10-16 1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Придает чувство эмоционального и физического насыщения

Недоліки:

Курс рассчитан только на 1 месяц

Впервые купила худию, когда увидела эту новинку в магазине Фито украинского производства, и начала принимать. Параллельно я начала вести пищевой дневник с учетом норм питания (белки, жиры, углеводы, вода, калории) за рамки которых выходить нельзя если есть цель похудеть. Первый день - без изменений. Перепрыгнуть с 3000 калл на 1400 ккал было тяжко. На второй день я наелась на 1276 ккал и не испытывала голод и тягу к сладкому. Третий день - сьела 1150 ккал. Четвертый - 1147 ккал. Пятый - 1134ккал. И это при норме 1400 ккал в день с планом похудеть в неделю на 1 кг. На пятый день весы показали на 1 кг меньше. Про ощущения - чувство эмоционального и физического насыщения становится стабильным через 4 часа после приема. На сладкое не тянет, вечером чувства голода нет. Планирую принимать только одну упаковку рассчитанную на 1 месяц и сбросить за этот период 6 кг. Надеюсь за это время желудок достаточно сократится для разумного питания без худии и исчезнет привычка наедаться вечером.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Таня! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, натуральний, препарат, для, схуднення, в, капсулах, капсули, для, схуднення