Натуральна Кедрова живиця – тверда смола

Натуральна Кедрова живиця – тверда смола

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 85.0
85.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Кедрова живиця (смола тверда), має стійкий хвойний аромат, клейкість і смолистість.

✔️ Справжня живиця – це кедрова смола, яка вийшла з дерева природним шляхом у результаті руху соку всередині дерева. Кедр постійно виділяє кедрову смолу (терпентин), яке захищає дерево від шкідливих організмів, воно затягує пошкодження кори, що утворилися. Вона хіба що загоює, бальзамує рани дерева, від цього і називається живицею.

✔️ Маючи неймовірну здатність загоювати рани і регенерувати клітини, живиця кедра з давніх-давен вважалася дуже цінним продуктом і застосовувалася народами Сибіру в лікуванні різних захворювань. Живиця містить 30-35% летких речовин: скипидар та його похідні, кисневі сполуки та янтарну кислоту. Решта (65-70%) представлена ​​смоляними кислотами та їх похідними, гумолами та резинотаннолами, домішок рослинного вмісту, вітамінами C та D.

✔️ У народній медицині кедрова живиця є універсальним засобом і призначена як для внутрішнього (інгаляції, вживання всередину натще), так і для зовнішнього (примочка, розтирання, тампони) застосування.

✔️ У народній медицині кедрову живицю вживають малими дозами всередину:

 • при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки,
 • геморої,
 • печії.

✔️ Живиця покращує мікрофлору кишечника, допомагає впоратися з дисбактеріозом.

✔️ Кедрова живиця корисна при:

 • туберкульозі легень,
 • пневмонії,
 • катарі,
 • колітах,
 • гастриті,
 • гепатитах,
 • холециститах та ентероколітах.

✔️ Використовується як епіталізуючий засіб при різних виразкових та ерозивних процесах, для розтирань при ревматизмі, подагрі, невралгіях, простудних захворюваннях органів дихання.
✔️ Застосовують як засіб для стимуляції та відновлення обмінних процесів та кровообігу в головному мозку. Вона покращує інтегральну діяльність мозку, особливо при атеросклерозі, травмах та інших захворюваннях з явним порушенням мозкового кровообігу (порушення пам'яті, уваги, мови, запаморочення).
✔️ Що стосується вірусів, то і тут живиця справляється чудово. Проникаючи легко через мембрану в клітину, вона руйнує і видаляє з клітини як віруси, а й отрути, токсини різного походження, зокрема від інтенсивної хіміотерапії, радіонукліди, солі важких металів.
✔️ До того живиця здатна нейтралізувати наслідки таких людських втіх, як алкоголь, куріння, сучасні препарати обробки продуктів для тривалого зберігання.

 • Не є лікарським засобом.
 • Перед вживання проконсультуватися з лікарем.
 • Цей засіб є рослинною сировиною.

Вага: 50 гр.

Марат Небеньзя 2021-11-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Кедрова живиця свіжа, добрий свіжий запах кедрового дерева. Спасибі!

Відповідь адміністратора:

Дякую Марат! Пишіть, діліться думкою и досвідом, це важливо для нас и наших покупців. З повагою, адміністратор.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: кедрової, живиці, смоли, кедра, кедрову, фітоаптека, статті, трави, в, аптеці, інтернет, магазин, фіто, купити, ціна, Україна, Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Полтава, Суми, Херсон, Миколаїв, Чернівці, Кропивницький, Одеса, Вінниця, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Черкаси, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород