Хлорид магнію - Аптека трав

Хлорид магнію - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 89
89 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Магнієві пластівці суперконцентрованою - хлорид магнію купити. Висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Чистий, природний мінерал здобутий з глибини 2,5 км, місця залягання первісних, незайманих цивілізацією морів в яких зародилося життя. Магнієві пластівці використовують для приготування ванн та місцевих ванночок з метою трансдермального відновлення рівня магнію при м'язових болях, спазмах і проблеми в суглобах, для корекції засвоєння кальцію, зміцнення кісткової тканини, нігтів, при хронічній втомі і нервових перевантаженнях, для профілактики ПМС, при варикозному розширенні вен.
Дія: знімає втому і відчуття тяжкості в кінцівках. Стабілізує нервову систему і покращує настрій. Відновлює енергію кожної клітини організму: покращує мікроциркуляцію крові і підсилює лімфовідтікання, готує м'язово-зв'язковий апарат до фізичних навантажень, полегшує біль при проблемах опорно-рухового апарату. Підвищує пружність і еластичність шкіри. Нормалізує мінеральний баланс, стимулює процес насичення організму магнієм трансдермально.
Метод застосування: розчинити пластівці у воді з розрахунку: на загальну ванну - 2-3 мірні ложки; місцеву ванночку - 1 мірну ложку. Температура води +37 С. Приймати ванни 15-20 хвилин. Для посилення ефекту концентрацію в загальній ванні допустимо збільшити в два рази.
Ingredients (INCI): Magnesium chloride
Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).
Протипоказання: захворювання в гострій стадії, тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 і 3 стадії, туберкульозний процес, епілепсія, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.
Обсяг: 500 мл.

Тамара 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Недорого

Ванны с магнием принимаю 2-3 раза в неделю, очень глубоко расслабляет и повышает иммунитет.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Тамара! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еко, biz, бішофіт, хлорид, магнію, аптека, трав, хлорид, магнію