Коензим q10 - Аптека трав

Коензим q10 - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 151
151 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Коензим Q10 - Вітаміни в аптеці Фіто недорого. За хімічною природою Коензим Q10 (кофермент Q10, убіхінон) має схожість в будові молекули з вітамінами Е і К. Максимальний вміст убихинона знаходиться в органах з найбільшими енергетичними потребами, т. Е. В серці і печінці. Коензим Q10 відновлює антиоксидантну активність вітаміну Е - альфа- токоферолу, будучи антиоксидантом. Засвоєння коензиму Q10 організмом відбувається так само, як усіх жиророзчинних речовин. Капсулювання забезпечує максимальне засвоєння, збільшує біодоступність і робить Коензим Q10 більш ефективним.
Препарати на основі Коензиму Q10 застосовують для запобігання захворювань серцево-судинної системи і в комплексній терапії: серцевої недостатності; ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, постінфарктний кардіосклероз); атеросклерозу; артеріальної гіпертонії; кардіоміопатії; діастолічної дисфункції міокарда; міокардіодистрофією різного походження; порушеннях серцевого ритму і провідності.
З віком концентрація коферменту Q в тканинах знижується, у зв'язку з чим зростає ризик виникнення та прогресування атеросклерозу. Прийом коензиму Q10 сприяє нейтралізації вікових змін ліпідної структури організму, поліпшенню енергообміну в клітинах, відновленню антиоксидантного захисту.
Застосування препаратів Коензим Q10 дозволяє істотно поліпшити загальний стан, стабілізуючи механізми вегетативної регуляції і клітинного енергообміну.
Склад однієї капсули: коензим Q10 (0,03); допоміжні речовини: соєва олія, бджолиний віск, желатин, гліцерин, вода.
Рекомендована добова доза, одержувана з їжею, становить від 0,03 г до 0,1 г, терапевтична доза становить від 0,1 г до 0,3 г на добу.
Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час прийому їжі.
Курс прийому: тривалість застосування до 1 місяця. При необхідності курс повторити.
Запобіжні заходи: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти до 12 років, вагітність, період годування груддю.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.
Харчова цінність (поживна), г / 100г:
білки -18; жири - 58; вуглеводи - 7.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Упаковка: 60 ​​капсул.

Олег Васильевич 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

От боли и жжения в груди

С возрастом сердце стало барахлить все больше и больше, все началось с аритмии, и со временем появилось жжение в груди. Дочь купила мне Кью энзим, я пил его месяц и работа сердца наладилась, принимаю его до сих пор.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Олег Васильевич! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, коензим, q10, аптека, трав, коензим, q10