Натуральний фіто препарат в таблетках для чоловічого здоров'я

Натуральний фіто препарат в таблетках для чоловічого здоров'я

На складі
Рейтинг:

На складі 120.0
120.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Червоний корінь (скнара забутий) - популярний фітопрепарат з вираженими адаптогенними, протизапальними, імуномоделюючих властивостями. Негормональний стимулятор статевої активності, що запобігає патологічні зміни в простаті, лимфосистеме, застосовується при уретриті, простатиті, аденомі, імпотенції і пухлинах.

 • Склад: корінь скнари забутого, лактоза.

Фітотерапевтичні властивості і дія:

 • позитивно впливає на крово- і лімфообіг, зміцнює стінки судин;
 • усуває гормональний дисбаланс між естрогенами і андрогенами, регулюючи тонус і перистальтику нижніх відділів сечовивідних шляхів;
 • має виражену протизапальну, антиексудативну, антиандрогенним, вазопротекторну властивостями, які спрямовані на зменшення симптомів простатиту і розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози;
 • має бактерицидну, судинорозширювальну, імуномодулюючу, антиоксидантну, протипухлинну та м'яке діуретичну дію.

Показання до застосування:

 • хронічні захворювання передміхурової залози (простатити);
 • доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома);
 • зниження потенції і життєвого тонусу;
 • пухлини чоловічої статевої сфери.

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.


Сьогодні, як і за старих часів, червоний корінь (скнара забутий) досить популярна рослина. Народна медицина застосовує його при простатиті, аденомі, уретриті, імпотенції та інших захворюваннях чоловічої статевої сфери.

 • Офіційна медицина, спираючись на сучасні дослідження фармакологічних властивостей копеечника, розглядає його як природний негормональний стимулятор статевої активності, визначає його місце в комплексному лікуванні захворювань чоловічої статевої сфери. Червоний корінь позитивно впливає на крово- і лімфообіг, зміцнює стінки судин, пригнічує синтез дігіротестостерона, блокуючи 5-альфа редуктазу типу І і ІІ, зменшує фосфоліпазу А2 і вивільнення арахідонової кислоти, синтез редуктази, блокуючи альфа-адренорецептори, усуваючи гормональний дисбаланс між естрогенами і андрогенами, регулюючи тонус і перистальтику нижніх відділів сечовивідних шляхів.

У кореня виражені протизапальні, антиексудативні, антиандрогенні, вазопротекторну властивості, які спрямовані на зменшення симптомів простатиту і розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). При ДГПЗ зменшуються явища дизурії, нормалізується сечовипускання, сприяючи повному випорожненню сечового міхура, знижується частота сечовипускання, особливо в нічний час, що істотно покращує якість життя.

 • Наявність в корені копеечника активного хімічного складу, обумовлює бактерицидну, судинорозширювальну, імуномодулюючу, антиоксидантну, протипухлинну та м'яке діуретичну дію, що дозволяє не тільки попереджати, а й ефективно надавати лікувальний ефект при простатиті, уретриті.

Крім того, скнара нормалізує функцію шлунково-кишкового тракту, позитивно впливає на серцево-судинну, дихальну і нервову системи. Успішно застосовується для лікування атеросклерозу, анемії, лейкозу, алергії.

 • У патентних розробках скнара розглядається як імуностимулюючу, загальнозміцнюючий засіб, для лікування пухлинних захворювань, а також профілактики захворювань, викликаних дефіцитом йоду.

На Алтаї, в Монголії, Тибеті корінь дуже популярний, його навіть рекомендують, як загальнозміцнюючий засіб вагітним жінкам для забезпечення пренатальної безпеки плода. Велика кількість полісахаридів (до 40%) і тритерпенових сапонінів визначає використання копеечника при хронічних бронхо-легеневих захворюваннях, в тому числі туберкульоз (пом'якшувальний і відхаркувальний дію).

 • Встановлено імунномодулююча, стрес-протективная, активність копеечника; дослідження відзначають здатність макрофагів продукувати лімфоцитактивуючий фактор після стимуляції золотистим стафілококом, підвищення рівня інтерлейкіну-І в плазмі крові. Подібно до класичних фітоадаптогенов, скнара перешкоджає стрес-індукованому розвитку імуносупресії, інволюції тимуса, падіння маси селезінки, знижує число ерозій секреторного відділу шлунка.

Копійочник сприяє швидкій нормалізації рівня кортикостероїдів після стресу, посилює стрес-індукованої продукцію макрофагами. Подібне дія відзначається у елеутерококу, левзеї, родіоли, класичних адаптогенів.

 • У Китаї і Сибіру скнара призначають при епілепсії, неврозах, головних болях, як заспокійливий засіб, коректора метаболізму при атеросклерозі, для лікування різних отруєнь, в тому числі харчові токсикоінфекції.

Відноситься до рослин лімфокорректорам і використовується в рамках лімфотропної терапії для запобігання патологічних змін в лимфосистеме, її детоксикаційних і дренажних структурах при ендо- екзотоксікозах.

 • Не є лікарським засобом.
Алексей 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Вылечил начавшийся простатит

В сырую прохладную погоду у меня постоянно поджимает мочевой, такое ощущение. В туалет хочу чуть ли не каждый час. Жена купила таблетки копеечника, я их пил около месяца и проблема ушла как ее и не было. Больше нет раздражающего щекотания в паху.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Алексей! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: червоний корінь, данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, фіто, препарат, в, пiгулках, для, чоловічого, здоров'я, корінь, скнари