Кропива в таблетках - Аптека трав
  • -6%
  • Кропива в таблетках - Аптека трав

Кропива в таблетках - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 48
51 грн.
48 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Кропива в таблетках - Фитоаптека Україна. Кропива травнева «Жива аскорутінка», з підвищеним вмістом вітаміну С, каротину, хлорофілу. Показаннями до застосування кропиви є: залізо-дефіцитної анемія, патології печінки і жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, нирок, захворювання гінекологічного профілю. Достовірно знижує запалення в передміхуровій залозі, перешкоджає розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), покращує стан при підвищеній чутливості сечового міхура і слабкості його сфінктерів у жінок, полегшує симптоми алергії, в тому числі сінної лихоманки.
Показання до застосування:
* залозодефіцитна анемія;
* Атеросклероз;
* Захворювання печінки і жовчного міхура (гепатити, холецистит);
* Захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, коліти);
* Захворювання нирок (нирковокам'яна хвороба, оксалати, набряки ниркового походження);
* Простатит, ДГПЗ (аденома) в комплексній терапії;
* Підвищена чутливість сечового міхура, слабкість сфінкер сечового міхура у жінок;
* Енурез;
* Порушення менструального циклу, геморагічна метропатія;
* Кровотечі (легеневі, кишкові, маткові, гемороїдальні);
* Алергічні захворювання, в тому числі сезонна алергія, полінози, алергічний риніт;
* Кропив'янка, вульгарні вугри, псоріаз, себорея, раннє посивіння.
Склад: листя і кореневище кропиви дводомної.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Кропива дводомна визнана лікарської в офіційній медицині. Лікувальними є листя, кореневище, насіння.
Розглядаючи хімічний склад листя і кореневищ кропиви, встановлено, що амінокислотний склад представлений 12 амінокислотами. У ній виявлено до 22 мікроелементів, 10 з яких відносяться до есенціальним (K, Ca, P, Cu, Mo, Mn, Si і ін.). Фенольний склад представлений фенолкарбонові кислоти, флавоноїди, кумаринами. Багата кропива хлорофілом (до 54%), потужними фітонцидами (природні антибіотики), стероїдами, гістаміном, органічними кислотами, в тому числі мурашиної. У ній велика кількість вітаміну C, особливо в травневій (до 200мг%), каротину до 50%, вітамінів групи B, K.
Кропива з давніх пір заслужено носить ім'я - «рослина - цілитель». У середні століття вважалася найкращим засобом для лікування подагри і інших суглобових болів.
Оптимальне співвідношення суми діючих речовин, головним чином вітамінів і мікроелементів, сприяє нормалізації ліпідного, білкового обміну, має стимулюючий вплив на утворення еритроцитів і гемоглобіну.
Препарати кропиви володіють вираженим кровоспинну властивістю, за рахунок вітаміну K, який стимулює вироблення в печінці найважливішого чинника згортання - білка протромбіну.
Рослина згубно діє на мікроорганізми, золотистий стафілокок, викликаючи їх загибель. Недавні дослідження показали, що хімічні речовини з коренів кропиви, лектини, запобігають передачу генетичної інформації від вірусу клітці господаря. Сучасна фітотерапія, згідно з останніми даними, рекомендує включати кропиву в число рослин з противірусну дію. Листя кропиви надають стимулюючу і тонізуючу дію, підсилюють основний обмін, покращують діяльність судинної і центральної нервової системи. У медицині успішно використовуються при астенії, артеріальної гіпертензії, неврозах, істерії, епілепсії, атеросклерозі.
Кропива є відмінним засобом при маткових, гемороїдальних, кишкових і легеневих кровотечах, при виснажливих кровотечах, що супроводжують міоми матки. Для зупинки кровотеч добре поєднується з деревієм, споришем.
Ще одне фармакологічне властивість - підвищення тонусу м'язів матки, а також виражене естрогенну дію, за рахунок стероїдних структур і великої кількості токоферолу (вітамін E). Лист кропиви знаходить своє застосування при рясних менструаціях, необільних кровотечах в посткоагуляціонний період лікування ерозії шийки матки, при клімактеричних кровотечах, субсерозних фіброміомах, недостатньою інволюції матки після пологів і абортів. Достовірно підвищує тонус матки, нормалізує оваріально-менструальний цикл, зменшує крововтрати при менометроррагія, прискорює згортання крові, підвищує вміст гемоглобіну, тромбоцитів, еритроцитів в периферичної крові.

Використовують кропиву для лікування бронхітів, пневмонії, бронхіальної астми, туберкульозу, нефриту, пієлонефритів, циститів, сечокам'яної хвороби. Регулярне застосування коренів кропиви показано особам, схильним до каменеутворення, для виведення піску з нирок.
При грипі, застуді поєднується з таволгою, листом берези. При фурункульозі, хронічних закрепах, «забрудненні» крові - з кульбабою, лопухом.
Дослідженнями встановлено, що кропива діє як адаптоген, прискорюючи корекцію параметрів функціонування організму на тлі загального стресу і при підвищеному фізичному навантаженні.
Кропивна дієта, здатна поліпшити зір, знижує ризик прогресування короткозорості, а в поєднанні з чорницею, дає відмінні результати, покращуючи показники гостроти зору.
Коріння кропиви можуть бути корисні як протидіабетичний засіб, яке, завдяки наявності в них секретину, стимулюють вироблення власного інсуліну.
Препарати з коренів кропиви є досить ефективним засобом для пацієнтів з гіпертрофією передміхурової залози. Фармпрепарат випускається в Швеції, що містить коріння кропиви, достовірно гальмує збільшення простати, запобігає дизурические порушення. Такий же препарат, який виготовляється в Німеччині, застосовується при аденомі, хронічному простатиті, підвищеної чутливості сечового міхура, а також при слабкості сфінктерів сечового міхура у жінок.
У кореневищах кропиви був знайдений рідкісний пектин з низькою специфічної агглютінізірующей активністю (названий UDA - U. dioica agglutinin), здатний склеювати еритроцити, незалежно від групи крові. Він, також, стимулює синтез y-інтерферону в лімфоцитах. UDA пригнічує запалення, пригнічуючи клітинну проліферацію, проявляючи більш сильну активність, ніж пектини з інших рослин, а його в кореневищах кропиви багато. Ці можливості визначають застосування коренів кропиви в лікуванні запальних захворювань урогенітальної сфери, включаючи простатит.
Кропив'яні листя ефективні при алергічних проявах. Гістаміновий ефект листя впливає на гормональному рівні, зменшуючи запальну реакцію - стверджує Джонатан М. Беркович, автор книги «Базове керівництво по природних засобів лікування алергії». Кропива полегшує симптоми сезонної алергії, якщо її приймати не менше 300 мг 2-3 рази на день (це 1-2 таблетки). Зменшуються симптоми сінної лихоманки (чхання, свербіж), а також неприємні явища алергічного риніту.
У Франції кропиву вважають відмінним косметичним засобом. Спектр застосування широкий і налічує не одне століття. Це лупа, підвищена сальність голови, випадання волосся.
Кропива сприяє підвищенню потенції і лібідо. Є хорошим антитоксичним засобом, що підтверджують експерименти і клінічні дослідження. Детоксикаційні властивості кропиви використовуються при грипі, ГРВІ, анемії, ентероколітах. В якості базового компонента листя кропиви застосовуються при лікуванні тромбоцитопеній: постінфекційних, медикаментозних, токсичного генезу та інших форм, в тому числі у осіб з виробничою шкодою, при побутових отруєннях.
Листя кропиви - відмінне фітодіетотерапевтіческое засіб. Вони не тільки мають жовчогінну властивістю, а й гепатопротектівним дією.
Для клінічної практики кропива затребувана, як засіб нормалізує ліпідний обмін з гемостатичними, протимікробними, естрогенними, вітамінними, гіпоглікемічними, репаративними, спазмолітичні властивості. Вона виявляє легку жовчогінну, м'яке проносне дію, гальмує ріст пухлинних клітин, покращує загальний обмін і імунітет, активно виводить продукти розпаду, стимулює процеси грануляції та епітелізації уражених тканин.
Результати застосування препаратів з кропиви вражають: прискорюється виведення шлаків з організму, поліпшується обмін речовин і активізується функція нирок, знижується рівень цукру і холестерину в крові, відновлюється кислотно-лужну рівновагу.
У дерматології препарати кропиви корисні при кропивниці, трофічних виразках, вульгарних вуграх, псоріазі, що супроводжуються холециститом, гастритом, виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки. Бажано призначати кропиву при вітіліго, передчасним посивінні волосся, облисінні, себореї та інших дерматозах.
Кропива має величезними і перспективними можливостями. Як потенційне джерело для створення комплексів, з різними видами активності, коріння і листя кропиви заслуговують на увагу.
Патентом (№2005129223, 2005р.), Проведених досліджень по кропиві, підтверджений пріоритет напрямків використання коренів і листя кропиви, як засоби з протизапальними, аналгетичними та антиоксидантні властивості, а інформація по антиоксидантної активності кропиви впроваджена в навчальний процес кафедри фармакології ЯГМА в 2005 р
Не є лікарським засобом.

Марина 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогли при анемии

Я от природы очень худенькая, всегда чувствовала себя нормально, но в последнее время меня одолевала слабость, анализы показали низкий гемоглобин и дефицит железа. Чтобы сразу не принимать мощные препараты я реши заменить их крапивой. Месяц я пила чай и таблетки с крапивой 3 раза в день и мои анализы показали хорошие показатели, я очень довольна, лечение мне обошлось в 100 грн на месяц.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, кропива, в, пiгулках, аптека, трав, кропива, в, пiгулках