Кульбаба в таблетках - Фитоаптека натуральних препаратів
  • -5%
  • Кульбаба в таблетках - Фитоаптека натуральних препаратів

Кульбаба в таблетках - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 57
60 грн.
57 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Кульбаба в таблетках - аптечні трави. Регулятор обмінних процесів, джерело інуліну, надійний засіб профілактики дегенеративних суглобових захворювань, усунення слабкості травлення і застою жовчі. Покращує травні функції, благотворно впливає на сполучну тканину, коригує метаболічні порушення при цукровому діабеті, ожирінні, зменшує апетит, вірусне навантаження.
Показання до застосування:
* Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (гіпо-, антацидний гастрит, виразкова хвороба шлунка на грунті ахілії, атонічний, неспецифічний коліт);
* Анорексія;
* Метеоризм, схильність до запору, тяжкість після їжі;
* Захворювання печінки і жовчовивідних шляхів (гепатит, холецистит, жовчокам'яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпокінетичним типом);
* Цистити, сечокам'яна хвороба;
* Захворювання суглобів (подагра, ревматизм, остеоартроз);
* Ожиріння, цукровий діабет;
* Атеросклероз;
* Гормонозалежні пухлини (міома, мастопатія та ін.);
* Глистяні інвазії;
* Анемія, лейкопенія;
* Як засіб, що підвищує детоксикаційної потенціал організму;
* Атопічний дерматит, екземи, нейродерміт, справжня, паратравматическая екзема, «печінкові плями» (пігментні), псоріаз;
* Як засіб, що прискорює одужання.
Склад: коріння і листя кульбаби.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Кульбаба - наше найстаріше лікарська рослина. Не дивно, що число захворювань, при якому його використовують, надзвичайно велике.
За старих часів кульбаба вважали еліксиром бадьорості, що знижують втому, називаючи його «життєвим еліксиром», «енергією сонця».
Листя і коріння включені в фармакопеї багатьох країн світу.
Список показань до застосування листа і кореня кульбаби значний.
В першу чергу, типова область застосування-диспепсичні порушення, втрата апетиту, зниження травних функцій. Рефлекторна дія препаратів кульбаби, за рахунок вмісту ароматичних гіркоти, здійснюється шляхом подразнення смакових рецепторів язика і слизової оболонки ротової порожнини, що веде до порушення харчового центру і посилення секреції шлункового соку і інших травних залоз. Кульбаба добре поєднується з іншими лікарськими рослинами і використовується в терапії хронічних гіпо- та анацидних гастритів, анорексії, неспецифічних колітів.
При слабкості травлення, обумовленої порушеннями травних функцій шлунково-кишкового тракту, що виявляється в непереносимості їжі, відчутті тяжкості після їжі, метеоризмі, схильності до запору, кульбаба незамінний і ефективний.
З огляду на, що одна з народних назв кульбаби є «печінкова трава», відображає ефективність цієї лікарської рослини при захворюваннях гепатобіліарної системи.
Найважливіші діючі речовини кульбаби - гіркоти (тараксацин), а також трітерпеноїди і ситостерин, виявляють жовчогінну та легке сечогінну дію, підсилюють відтік жовчі. Кульбаба збільшує виділення жовчі, безпосередньо впливаючи на гепатоцити, активуючи їх до вироблення жовчі і викликаючи скорочення стінок жовчного міхура і його випорожнення.
Для геріатрії кульбаба представляє великий інтерес, з огляду на наявність жовчогінних і сечогінних властивостей. Він сприяє посиленню діурезу, тим самим покращуючи виведення солей і речовин, що утворюють відкладення. Кульбаба, з огляду на його регулюючу дію на сольовий обмін, можна рекомендувати при жовчо і сечокам'яній хворобах.

У медицині кульбаба зараховують до антідіскразіческім засобів. Здатність надавати допомогу при хронічних хворобах обміну речовин з тенденцією до різних ускладнень у кульбаби достовірно доведена.
Вважається, що кульбаба - найефективніший засіб для комплексної терапії ревматичних захворювань. Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діурез і позитивно впливаючи на обмін речовин, кульбаба запускає механізм благотворного впливу на сполучну тканину, надаючи загальне регулюючу дію на клітинному рівні. Особливо ефективний кульбаба при хронічних хворобах обміну речовин, перш за все, при подагрі з тенденцією до різних сольовим відкладенням.
Як антідіскразіческое засіб, кульбаба призначають курсами в 1-2 місяці, навесні і восени, з огляду на профілактичний характер терапії.
Ще більш важлива область застосування одуванчіка- хронічні дегенеративні захворювання суглобів. Артрози, що представляють великі труднощі для медикаментозної терапії, підлягають лікуванню кульбабою з хорошим ефектом, причому кращі результати забезпечуються профілактичним прийомом. При схильності до артрозу або наявності їх симптомів рекомендовані курси препаратами кульбаби 2 рази в рік, для попередження рецидивів. Кульбаба збільшує рухливість суглобів, усуває скутість, зменшує схильність до нових загострень.
У коренях кульбаби виявлено до 40% інуліну та інших біологічно активних речовин. Є наукові дані, які підтверджують, що тривалий прийом препаратів кульбаби знижують цукор і рівень холестерину в крові, корегують порушення метаболізму при цукровому діабеті і ожирінні. Анорексіческіе властивості, т. Е. Що зменшують потребу в прийомі їжі, у кульбаби не гірше, ніж у південноамериканській гуарани. Тому, включення кульбаби в програми по зменшенню маси тіла, підвищує результативність курсів.
Достовірно доведено, що кульбаба, впливаючи на функцію дванадцятипалої кишки, впливає на гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової систему, що може використовуватися в терапії не тільки ожиріння, але і патологічного клімаксу, гормонозалежних пухлин (міома, мастопатія та ін.), А також панкреатиту, вітіліго, псоріазу.
Є досвід застосування препаратів кульбаби в комплексному лікуванні хронічних дерматозів (екземи, склеродермії, нейродерміту, атопічного дерматиту), що поєднуються з хронічними захворюваннями шлунка, кишечника, жовчовивідних шляхів.
Добре зарекомендував себе кульбаба при дерматозах, що зудять, кропивниці, фурункульозі, «печінкових плямах», шкірної висипки, медикаментозному дерматиті.
Цікаві дані були представлені в дисертаційній роботі щодо впливу препарату з наземної і підземної частини кульбаби на функцію нервової системи. Експериментально відзначені виражені протівоневротіческіе і антистресові властивості кульбаби і його позитивний вплив на процеси утворення нейрогенних виразок.
До лікувальних властивостей кульбаби можна віднести «кровоочисний», що поліпшує склад крові, збільшує число білих (лейкопенія) і червоних (анемія) кров'яних тілець, прискорює одужання після важких інфекцій, травм, операцій, стресів, при весняної втоми, а також властивості, що підвищують тонус при статевій слабкості і збільшують лактацію.
У Німеччині лист кульбаби називають «пісун-травою». Виражений сечогінний ефект дозволяє включати його в курси терапевтичної підтримки при ексудативному плевриті, набряках, асциті, при гідроцефалії, підвищеному внутрішньочерепному тиску, при запальних процесах, вірусному навантаженні і інтоксикації.
Не є лікарським засобом.

Валентина 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошие

Одуванчик в таблетках пью по назначению врача. Другие аптечные травы покупаю в этом же магазине, очень довольна обслуживанием. Спасибо!

Відповідь адміністратора:

Спасибо Валентина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, кульбаба, в, пiгулках, фитоаптека, натуральних, препаратів, кульбаба, в, пiгулках