Натуральний препарат для зниження зайвої ваги
 • -5%
 • Натуральний препарат для зниження зайвої ваги

Натуральний препарат для зниження зайвої ваги

На складі
Рейтинг:

На складі 105
110 грн.
105 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Герон-вит худія є відправною точкою по зниженню ваги і збереженню досягнутого результату. За рахунок чітко підібраного складу, запускає одночасно кілька діючих механізмів спрямованих: На підвищення активності жирової тканини до утилізації жирів, контроль харчової поведінки і гноблення почуття голоду, зменшення набряклості жирової тканини, на використання активаторів ліпідного обміну і перешкоджають всмоктуванню поживних речовин в кишечнику.

 • Надійний засіб для зниження ваги, безпечне для організму, не містить гормональних стимуляторів і проносних інгредієнтів.

Склад: біофлавоноїди лимона, слані ламінарії, корінь Діоскора, шишки хмелю, цинку оксид, розетки артишоку, інозитол, L-карнітин, екстракт гарцинии камбоджійської, екстракт ананаса, екстракт худіі Гордон, вітамін В5, магнію сульфат, вітамін В1, В6, фолієва кислота (Нд), хрому пиколинат.

Показання до застосування:

 • аліментарне ожиріння;
 • як засіб безпечної корекції ваги;
 • метаболічний синдром;
 • атеросклероз;
 • клімактеричний синдром з підвищенням рівня холестерину і тригліцеридів в крові;
 • целюліт (в комплексних програмах);
 • липоматоз (в комплексних програмах).

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

 • Біофлавоноїди лимона - найсильніші антиоксиданти, впливають на провідні механізми активації ліпідного обміну і визначають стан судинної стінки, зміцнюють капіляри, зменшують їх проникність, беруть участь в нормалізації артеріального тиску, знижують ризик алергії і пухлин, надають жиросжигающий ефект.
 • Ламінарія - природне джерело йоду, цинку, марганцю, заліза, калію; здатна прискорювати метаболізм. Впливає на функцію щитовидної залози, до того ж, рослинні волокна володіють проносним, очищує дією, зменшуючи виведення з організму зайвих вуглеводів, жирів, цукру, зменшуючи інтенсивність засвоєння жирів.
 • Дослідження, проведені в Японії (2006р) показали, що морська капуста сприяє втраті ваги, завдяки фукоксантину. Це особливе з'єднання надає термогенний ефект, що впливає на швидкість метаболічних процесів, що допомагає скоротити жирові накопичення вісцерального жиру навколо талії. Що міститься в ламінарії йод стимулює скорочення нездорового жиру, а альгінат пов'язує більше 50% харчових жирів, не дозволяючи їм засвоюватися. Особливо ефективно знижує вагу поєднане дію ламінарії і масла граната.
 • Диоскорея (Дикий ямс) - регулює гормональний баланс, сприяє нормалізації артеріального тиску і рівня холестерину в крові. Спазмолітичні властивості полегшують коліки і метеоризм; корисна діоскорея при остеопорозі, сприяє засвоєнню кальцію кістковою тканиною, що дуже актуально в період схуднення.
 • Хміль - у шишок хмелю в комплексі особлива роль, вони знімають нервову напругу, стреси, повертають сон; без нормалізації функції нервової системи не можна розраховувати на стабільне зниження ваги. Крім заспокійливої ​​дії, хміль покращує травлення, усуває запальні процеси і порушення обміну речовин.
 • Артишок - артішоковая терапія включає м'який сечогінний і жовчогінний ефект, стимуляцію обміну речовин, виражене зниження холестерину в крові. Особливо слід відзначити вплив артишоку на метаболізм ліпідів, детоксикаційну функцію печінки, а також позитивний вплив на нормалізацію рівня цукру в крові.
 • Екстракт гарцинії камбоджійської - містить найактивніший інгредієнт - гідроксілімонную кислоту (ГЛК) - інгібітор липогенеза, уповільнює синтез жирних кислот, ліпідів, знижує рівень ЛПНЩ і тригліцеридів, сприяє зниженню рівня холестерину і стабілізації рівня глюкози в крові, знижує апетит, сповільнює перетворення вуглеводів в жири , підтримує життєвий тонус; екстракт ефективний як жиросжигающий інгредієнт, Утилітарист жирові накопичення незалежно від раціону харчування, надійно виводить шлаки і токсини, перешкоджає розвитку целюліту.
 • Екстракт ананаса - добре вивчене засіб при ожирінні і порушенні ліпідного обміну; протеолітичний фермент бромелаин стимулює елімінацію жиру, має послаблюючу дію, зменшує набряклість жирової тканини.
 • Екстракт худіі Гордон - найефективніший засіб, здатний пригнічувати апетит. Молекула Р-57 (стероїдний глікозид) міститься в Hoodia gordonii, була відкрита в 1996 році, дозволяє уникати переїдання, пригнічуючи почуття голоду, зберігаючи високу енергійність, працездатність і чудовий настрій. Крім того, худія покращує склад крові, знижує рівень глюкози, холестерину і ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ).
 • Цинк - необхідний для нормальної роботи імунної системи; як антиоксидант, гальмує процеси старіння; надає прямий вплив на утворення колагенових волокон, що відповідають за еластичність шкіри.
 • Магній - підвищує засвоєння кальцію і калію, активізує метаболізм мінералів, імунні процеси, бере участь як протівострессовое, протиалергічний компонент комплексу.
 • Хрому пиколинат - покращує засвоєння глюкози клітинами, підтримує рівень цукру в оптимальних концентраціях, сприяє синтезу колагену, поліпшуючи стан волосся і шкіри, ефективний для схуднення.
 • Інозітол - допомагає нормалізувати обмін речовин, виводити зайвий жир, сприяє ензимної активності; підтримуючи здоровий метаболізм, нормалізує рівень холестерину і естрогену.
 • L - карнітин - використання L - карнітину в рецептурі підвищує ефективність комплексу і призводить до швидких результатів. Ця амінокислота активізує спалювання жиру, знижує рівень холестерину, підтримує життєвий потенціал.

Вітаміни групи В (В1, В5, В6, фолієва кислота) - сприяють активації процесу зниження ваги, сприяють стабільному вмістом цукру в крові, відновленню гормонального рівноваги, уповільнюють втрату кісткової тканини.

Значення для організму:

Увага медиків всіх країн світу привертають хвороби, пов'язані з порушенням обміну речовин і харчування. Кількість людей з надмірною вагою продовжує збільшуватися, тому з медичної точки зору до проблеми зайвої ваги треба підходити не з косметичних позицій, а розглядати як ймовірність розвитку таких серйозних захворювань, як коронарна недостатність, цукровий діабет II типу, артеріальна гіпертензія, легенева емболія, атеросклероз, остеоартроз та інші. Більш того, з упевненістю можна сказати, що огрядність - це варіант старіння організму.

 • У людей, які страждають ожирінням і супутніми йому захворюваннями, часто серйозно порушений обмін речовин через особливості якого організм не може перейти в режим спалювання жирів, опираючись будь-яким спробам знижувати вагу. Це явище називається «метаболічна резистентність до зниження ваги».

Метаболічна резистентність супроводжується надмірною секрецією інсуліну при нечутливості до нього рецепторів, прийомом медикаментів, які гальмують процес зниження ваги (гормони, антидепресанти), гіпофункцією щитовидної залози, шлунком, хронічним системного кандидозу.

 • При надлишкової секреції інсуліну (це відповідь організму на споживання вуглеводів) організм перетворюється в підприємство з виробництва жиру. До того ж, надлишкова продукція інсуліну веде до дестабілізації рівня глюкози в крові, сприяючи появі почуття голоду.

Поломка механізму регуляції глюкозо-інсулінового балансу призводить до цукрового діабету II типу.

 • Чітко відслідковується ланцюжок виробництва жиру і тяги до солодкого, яка відображає підвищення продукції інсуліну, зростання рівня глюкози, зниження її засвоєння. Проблема вуглеводного обміну замикається в порочне коло. Організм працює в режимі гліколізу, виробляючи жир, а клітини задихаються без глюкози, викликаючи відчуття втоми, слабкості і непомірною тяги до солодкого.

Кращим і єдино можливим способом виправити порушення вуглеводного обміну - це перевести організм в процес ліполізу, тобто спалювання клітинного і міжклітинної жиру.

 • Саме цей механізм закладений в препараті «Герон-вит худія актив».

Рецептура цього ефективного засобу боротьби із зайвою вагою спрямована на подолання метаболічної резистентності до зниження ваги, отримання енергії з жирів в процесі ліполізу.

 • Склад формули містить екстракти рослин, з підтвердженими сучасною наукою даними з проблеми зайвої ваги, посилені вітамінно-мінеральної підтримкою. Рецептура унікальна і використовує функціональні можливості організму по активізації обмінних процесів, очищенню, нормалізації рівня інсуліну, щодо зниження апетиту, безпечного зменшення жирових відкладень в підшкірній клітковині.

Не є лікарським засобом.

Ирина 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Я хочу тоже похвалить таблетки. Уже после первых дней приема чувствую легкость в кишечнике, идет очень мягкое очищение. Пью таблетки совсем недавно и надеюсь что похудею. Я таблетками довольна. Отдельное спасибо менеджеру, очень приятная девушка,еще раз спасибо ей.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ирина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, препарат, для, зниження, зайвої, ваги, купити, для, схуднення