Купити в інтернет аптеці - Інтернет аптека Фіто

Купити в інтернет аптеці - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 45.0
45.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Купити в інтернет аптеці - Фiтосвечи з спіруліна. Свічки з екстрактом спіруліни ліквідують анемію і нормалізують функції органів кровотворення. Запобігають виникненню і розвиток онкозахворювань. Нормалізують сексуальне лібідо чоловіків і жінок, підвищують потенцію. Знижують рівень холестерину. Нормалізують артеріальний тиск. Стабілізують вміст цукру в крові. Виводять з організму шлаки, важкі метали, токсини, радіонукліди. Відновлюють здорову формулу крові при порушенні функції кровотворних органів, пов'язаних з променевими, хімічними та інфекційними ураженнями. Нормалізують обмін речовин, призводять до зниження надмірної ваги. Мають загальнозміцнюючу ефектом, підвищують опірність організму захворюванням, знижують ймовірність захворювання на грип та ГРЗ. Значно скорочують період реабілітації в післяопераційний період і після пологів. Відновлюють кишкову флору. Підвищують засвоюваність їжі, що вживається. Знижують втому, підвищують витривалість, підсилюють фізичну, розумову працездатність, забезпечують швидке відновлення втрат організму при великих фізичних і розумових навантаженнях. Уповільнюють процеси старіння, збільшують лактацію молока у годуючих матерів.
Склад: 0,5 м порошку спіруліни, 0,05 м натурального масляного екстракту гарбуза, поліетиленоксид до 1,3 м
Містять гамма-лінолеву кислоту, органічне залізо, натуральні вітаміни, багатющий антиоксидантний комплекс, всі незамінні амінокислоти, мікроелементи (Cu, Ag, Mn, Ca, Na, K, Mg, P, I, Se).
Спосіб застосування та дози: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечі 1 раз в день. Курс лікування або профілактики: 1 місяць. Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерва і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.
Форма випуску: в одній картонній упаковці 10 супозиторіїв в пластикових осередках.
Чи не є лікарським препаратом.

Денис 2018-06-06 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Повышают силу

Брал для укрепления здоровья, недельный курс дал результат.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Денис! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еконiка, фiто, купити, в, інтернет, аптеці, інтернет, аптека, фіто, купити, в, інтернет, аптеці