L карнітин купити - Інтернет аптека Фіто

L карнітин купити - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 113
113 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

L-карнітин є важливим учасником обміну речовин і енергії в організмі. Це біологічно активна сполука, що належить до класу витаминоподобних речовин, грає велику роль при розщепленні жирів і виробництві енергії і присутній майже у всіх клітинах організму. L-карнітин сприяє зниженню ваги шляхом збільшення швидкості розщеплення жирних кислот і збільшення синтезу білка для забезпечення росту м'язів. Крім того, застосування L-карнітину до фізичних навантажень сприяє зниженню накопичення молочної кислоти (т. О. Знижуючи поріг настання втоми), а після них - полегшує болі в м'язах.
Застосовується в якості дієтичної добавки до раціону харчування - є додатковим джерелом L-карнітину і комплексу вітамінів, сприяє підвищенню загальної працездатності організму і фізичної витривалості, виведенню з організму токсичних речовин.
Дієтична добавка «L-карнітин» може бути рекомендована:
1) в програмах по зниженню ваги, очищенню організму;
2) при важких фізичних навантаженнях для підвищення витривалості і ефективності під час тренувань і для збільшення м'язової маси;
3) при жировій дистрофії печінки;
4) при синдромі хронічної втоми;
5) при захворюваннях серцево-судинної системи для поліпшення роботи серцевого м'яза і профілактики розвитку атеросклерозу.
Склад на 1 таблетку: L-карнітину тартрат-100,0 мг, аскорбінова кислота-50.0 мг, вітамінний премікс (вітамін Е-токоферол ацетат, тіаміну мононітрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, аскорбінова кислота, кальцію-d-пантотенат, фолієва кислота, нікотинамід, д-біотин, ціанокобаламін) - 0,1 мг, допоміжні речовини.
Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на день під час прийому їжі, запивати водою. Курс прийому від трьох до шести місяців.
Додавання L-карнітину в раціон харчування сприяє підвищенню витривалості організму, підтримці функції серцево-судинної системи, зменшення підшкірного жиру, швидкому відновленню організму за рахунок загального поліпшення обмінних процесів в клітинах і видалення токсичних продуктів обміну речовин з клітини.
Аскорбінова кислота є водорозчинним вітаміном і потужним антиоксидантом, що грає найважливішу роль в метаболізмі вуглеводів, синтезі жирів і білків, процесах клітинного дихання, в регуляції окислювально-відновних процесів. Вона необхідна для утворення внутрішньоклітинного колагену, потрібно для зміцнення структури зубів, кісток і стінок капілярів, сприяє підвищенню стійкості організму до інфекцій.
Комплекс вітамінного преміксу (вітаміни Е, В1, В2, В6, В12, С, кальцію-d-пантотенат, фолієва кислота, нікотинамід, д-біотин) виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниження агресивного впливу чинників навколишнього середовища.
Форма випуску: таблетки по 0,25 г. 80 шт.
Не є лікарським засобом.
Виробництво "Фармаком" Україна.

Татьяна 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Брала себе для похудения. Эффект есть, видимо уменьшились объемы, чувство бодрости появилось. Цена приемлемая. Буду брать еще.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Татьяна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, l, карнітин, купити, інтернет, аптека, фіто, l-карнітин, купити