Лецитин капсули - Аптека натуральних препаратів
  • -15%
  • Лецитин капсули - Аптека натуральних препаратів

Лецитин капсули - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 138.6
163.0 грн.
138.6 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Рослинний лецитин в м'яких желатинових капсулах - натуральний джерело фосфоліпідів, основного поживної речовини для нервової системи, активізує пам'ять, підсилює аналітичні функції мислення, бере активну участь в процесах передачі імпульсу по нервових волокнах, покращує проникність клітинних мембран, бере участь в синтезі білка та в регуляції обміну речовин, знижує рівень холестерину і концентрацію тригліцеридів у крові, допомагає очистити від холестеринових бляшок стінки судин. Відновлює структуру пошкодженої печінкової тканини, є ефективним гепатопротектором, покращує роботу печінки, очищає жовчний міхур і печінку, стимулює перистальтику кишечника, зміцнює мембрани бета-клітин підшлункової залози, що виробляють інсулін, нормалізує рівень цукру в крові.
Фосфоліпіди беруть участь у регуляції обміну речовин, в побудові структури нервової тканини, клітин печінки, мозку. Вони знижують рівень холестерину в крові і перешкоджають його відкладенню в стінках кровоносних судин, що є найважливішою профілактичним заходом щодо розвитку атеросклерозу і супутніх йому серцево-судинних захворювань.
Зміст фосфоліпідів тканинах людського тіла досить висока: мозок - 30%, нервові волокна -17%, печінку -16%, підшлункова залоза -12%, нирки -11%, серце -10%, скелетні м'язи - 3%. Добова потреба в фосфолипидах здорової дорослої людини становить 5-10 м
Лецитин є типовим і дуже активним представником фосфоліпідів. До складу його входять холін і кефалин, основним компонентом останнього є етаноламін. Лецитин присутній у всіх клітинах організму людини. За рахунок вмісту метильних груп він активно проявляє себе в ліпідному обміні, зокрема, запобігає жирове переродження печінки, забезпечує нормальне функціонування нервової тканини, підвищує розумову працездатність, позитивно впливає на сексуальну активність, сприяє зниженню рівня холестерину в крові.
Лецитин служить основним живильною речовиною для нервової тканини. Дефіцит його в раціоні призводить до появи дратівливості, втоми, мозкового виснаження аж до нервового зриву. Джерелом лецитину в харчуванні не є рафіновані рослинні олії (осад рослинних масел в основному складається з фосфоліпідів), жовтки яєць, печінка тварин і риб, рослини сімейства бобових, деякі сирі овочі. Встановлено, що лецитин овочевого походження ефективніше лецитину, витягнутого з продуктів тваринного походження. Додатково до основного харчування доцільно вживати лецитин у вигляді біологічно активної добавки до їжі.
Виключно важливий лецитин для нервової системи. Адже самі нервові клітини складаються з особливих жирових речовин, а сигнали по нервових волокнах проводяться тільки за умови наявності непошкоджених оболонок, теж складаються в основному з жирових субстанцій. Мієлінові оболонки нервових стовбурів - це більш ніж наполовину лецитин і його похідні. При порушенні цілісності оболонок нервів відбувається порушення і в передачі нервових імпульсів. А це означає розлади в координації рухів і проявляється грубими неврологічними порушеннями. Це явище може мати місце при травмах, а також при такому важкому захворюванні як розсіяний склероз. Тканина мозку взагалі на 95% складається з жирів і води. При цьому жири представлені лецитином, комплексом поліненасичених жирних кислот і їх похідними. Дефіцит в харчуванні мозкових клітин означає їх дистрофію і деградацію, що проявляє себе на поведінковому рівні різними порушеннями - від перепадів настрою і проблем з працездатністю до різних варіантів психічних розладів.
Склад: лецитин з ядер соняшнику, желатин харчовий.
Показання до застосування:
- функціональні порушення нервової і психічної діяльності;
- підвищені розумові і психоемоційні навантаження;
- травматичні та інфекційні захворювання нервової системи;
- зниження пам'яті;
- хронічна втома;
- нервове виснаження;
- розсіяний склероз;
- хвороба Альцгеймера;
- атеросклероз;
- гіпертонічна хвороба;
- гепатити;
- дискінезія жовчовивідних шляхів;
- жирова дистрофія печінки.
Склад: лецитин з ядер соняшнику, желатин харчовий.
Спосіб застосування: по 1-2 капсулі 2-3 рази на день. Курс прийому 1-3 місяці. Курси можна повторювати 3-4 рази на рік.
Упаковка: 84 капсули по 0,5 г в блістері.
Не є лікарським засобом.

Полина 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Для улучшения памяти принимаю лецитин в капсулах.Наладился сон, нервная система пришла в норму.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Полина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, лецитин, капсули, аптека, натуральних, препаратів, лецитiн, капсули