Натуральний препарат для жіночого здоров'я
 • -5%
 • Натуральний препарат для жіночого здоров'я

Натуральний препарат для жіночого здоров'я

На складі
Рейтинг:

На складі 73
77 грн.
73 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Природна формула жіночого здоров'я і прівлевательності, позитивно впливає на гормональний фон жінки, актуальний при негативних проявах в клімактеричний період, післяопераційної гормональної перебудови жіночого організму, при ускладненнях пов'язаних з клімаксом.

 • Склад: корінь цимицифуги, трава ортіліі однобокою (матки борової), шишки хмелю, корінь солодки, корінь Діоскора, лактоза.

Показання до застосування:

 • клімактеричний синдром з симптомами менопаузи (припливи, серцебиття, вагінальна атрофія, нервозність, безсоння, урогенітальні розлади, артеріальна гіпертензія, атеросклероз, остеопороз);
 • порушення менструального циклу на грунті гіпофункції яєчників;
 • передменструальний синдром, менопаузальні порушення;
 • як природний засіб для збільшення грудей.

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу: Циміцифуга знижує рівень холестерину, коригує показники ліпопротеїдів низької і високої щільності, позитивно впливає на тканини молочної залози, ендометрія, попереджає розвиток мастопатії і ендометріозу. До того ж, підвищуючи рівень естрогену, стимулює розвиток жіночих статевих ознак, є ключовим компонентом у збільшенні грудей.

 • Корінь цимицифуги - активно діє на центральну нервову і серцево-судинну системи; вектор дії його спрямований на статеву сферу жінки, діє вибірково на передню частку гіпофіза, надаючи естрогеноподібну вплив на слизову оболонку піхви; достовірно усуває патологічні прояви клімаксу, охороняючи надійно кісткову тканину від остеопорозу, покращуючи метаболізм в кістки в період постменопаузи. Маючи широкий спектр дії, ефективно використовується при ревматоїдному артриті, дисменореї, безплідді.

Ортілія однобока (Борова матка) - стоїть на сторожі жіночого здоров'я, сприяє підтримці імунітету, має протимікробну, протизапальну, протипухлинну, сечогінну і знеболюючу дію; сприятливо впливає на функціональну активність матки, репродуктивну систему в цілому; ефективна при фіброма, миомах матки, порушення менструального циклу, безплідді, запальних процесах в сечовому міхурі, нирках, нетриманні сечі, а також для зниження ризику передчасного старіння жіночого організму.

 • Хміль - що містяться в хмелі біологічно активні речовини естрогенної активності справляютьседативну, болезаспокійливу, спазмолітичну дію, пригнічують лактацію. Область застосування в гінекології широка: при порушенні менструального циклу (аменорея), гипоменструальном синдромі на грунті гіпофункції (естрогенної недостатності) яєчників, при альгодисменореи.

Солодка - рослина «Життєдавець» з вираженими протизапальними, детоксикаційні властивості, регулює водно-сольовий обмін, діючи подібно дезоксикортикостерону, надає протиалергічний, антібіотікоподобних ефект. Солодка стимулює вироблення організмом власних гормонів, пригнічує дію ферменту, що ініціює вироблення простагландинів і лейкотрієнів відповідають за розвиток запального процесу.

 • Диоскорея (Дикий ямс) - містить стеорідние глікозиди, активний діосгенін (попередники прогестерону), які покращують репродуктивну функцію; в медицині її використовують замість синтетичного прогестерону, в період менопаузи, для зняття хворобливих симптомів, при порушеннях менструального циклу. Крім того діоскорея має потужні протизапальні властивості, запобігає дегенеративні зміни, особливо в літньому віці.
Ольга Викторовна 2018-06-06 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Рекомендую, эффективные

Регулярно принимаю этот препарат от повышенной потливости в зрелом возрасте. Никаких побочных эффектов не было.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ольга Викторовна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, препарат, для, жіночого, здоров'я, ліки, по, жіночому